Gość: danuta sielecka Re: POMOCY, biuro Lekier - jechać czy nie? Paryż. IP: *.w193-252.abo.wanadoo.fr 16.11.04, 20:01 oczywiscie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga :-) IP: *.zakoniczyn.net / *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.04, 13:41 jechalam z nimi do Paryza i Brukseli. Super impreza:-) Swietny przewodnik, Pan Bogus z Gdanska:-) Moge polecic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ula Re: POMOCY, biuro Lekier - jechać czy nie? Paryż. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 09:13 jeśli chcesz zwiedzić Paryż to dokonałaś trafnego wyboru, ono maja naprawdę super imprezy i profesjonalnych pilotów znajacych języki, mili, sympatycznii mający duża wiedzę Miłych wrażeń Odpowiedz Link Zgłoś