Dodaj do ulubionych

POMOCY, biuro Lekier - jechać czy nie? Paryż.

06.09.04, 23:05
Obserwuj wątek
    • Gość: danuta sielecka Re: POMOCY, biuro Lekier - jechać czy nie? Paryż. IP: *.w193-252.abo.wanadoo.fr 16.11.04, 20:01
      oczywiscie
      • Gość: Aga :-) IP: *.zakoniczyn.net / *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.04, 13:41
        jechalam z nimi do Paryza i Brukseli. Super impreza:-) Swietny przewodnik, Pan
        Bogus z Gdanska:-) Moge polecic
    • Gość: ula Re: POMOCY, biuro Lekier - jechać czy nie? Paryż. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 09:13
      jeśli chcesz zwiedzić Paryż to dokonałaś trafnego wyboru, ono maja naprawdę
      super imprezy i profesjonalnych pilotów znajacych języki, mili, sympatycznii
      mający duża wiedzę Miłych wrażeń

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka