Gość: B. IP: *.toya.net.pl 18.09.16, 16:53 Proszę o opinie dot. wyjazdu do Namibii z RT. Interesuje mnie organizacja wyjazdu (plusy, minusy), pilot, wskazówki praktyczne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jicek_69 Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT 18.09.16, 18:21 Podobną imprezę ma w swojej ofercie Itaka. To nowy kierunek w naszych biurach podróży. Możesz nie doczekać się opinii póki nie wrócą pierwsze grupy. Sam jestem zainteresowany tym kierunkiem, ale nie wiem czy coś z tego będzie. Możemy wyjechać zimą, ale wówczas jest tam pora deszczowa, trochę średnio, no i komarów pewnie więcej. A okolice Parku Etosha to region malaryczny. Pozdrawiam Jot.De Odpowiedz Link Zgłoś
jicek_69 Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT 14.12.16, 18:14 Pojawiły się pierwsze opinie na stronie Rainbow. Generalnie są pozytywne. Ciekawe czy utrzymają ten kierunek na dłużej. Jot.De Odpowiedz Link Zgłoś
jicek_69 Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT 28.12.16, 19:54 No niestety, programu na lato nie ma. Kończy się wiosną, a wówczas to pora deszczowa i zwiększone zagrożenie malarią. Jot.De Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karo z Wrocka Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.16, 15:54 No tak, ale większość wyjazdów jest sezonowych, to normalne. W naszym sezonie letnim mniej jest egzotyki ze względu właśnie na porę deszczową w wielu częściach świata. W każdym razie jestem zainteresowana tą wycieczką w Rainbow, bałam się, że ciężko będzie z realizacja terminu, a tu proszę, drugi lutowy i oba marcowe wyjazdy już potwierdzone! Odpowiedz Link Zgłoś
jicek_69 Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT 29.12.16, 18:04 Właśnie naszą zimą jest tam pora deszczowa, której chcemy uniknąć. Latem jest tamtejsza zima, ale z naszą nie mająca nic wspólnego. Pozdrawiam. Jot.De Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karo z Wrocka Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.17, 14:39 Faktycznie, masz rację. Chociaż poczytałam o tej porze deszczowej i mi osobiście pasuje, bo jest ciut chłodniej czyli dalej gorąco jak diabli, ale czasem spadnie deszcz. Plus jest woda w rzekach. Ponoć najgorzej jest na przełomie roku, w lutym można już spokojnie jechać bez obawy o ciągły i nieustający deszcz. Odpowiedz Link Zgłoś
jicek_69 Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT 12.02.17, 14:47 Proszę jak wrócisz, napisz jak było. Może skusimy się na wyjazd w tym okresie. Ale dopiero w przyszłym roku. Niemniej, ofeta Rainbow na zimę 2018 powinna niedługo już się pojawić. Z góry dziękuję. Jot.De Odpowiedz Link Zgłoś
jicek_69 Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT 14.03.17, 16:37 Byłaś? Wróciłaś ? Napisz jak było. Jestem bardzo ciekaw Twoich wrażeń. Jot.De Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ohomna Re: Namibia - Po drodze do Himba - RT IP: *.static.ip.netia.com.pl 15.03.17, 12:01 Widzę, że tej wycieczki nie ma teraz już w sprzedaży/skończył się sezon. Ale jest w ofercie ciekawe Combo - Tour de Africa i coś takiego by mnie interesowało (objazd po RPA, Botswanie, Zimbabwe i Namibii). Na stronie jest tylko jedna opinia, więc też jestem ciekawa i chętnie przeczytałabym jakieś szersze relacje. Więc jeśli ktoś był albo się wybiera na ten objazd to bardzo proszę się odezwać. Odpowiedz Link Zgłoś