Dodaj do ulubionych

besenova ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 16:44
chcemy pojechac do besenovej na baseny ale mamy wątpliwości czy faktycznie
można w zimie kąpać się w basenach na powietrzu , czy nie skończy się to
katarem.
może ktoś z was doświadczył tam tego dobrodziejstwa kąpieli w zimie.Proszę o
rady. co tam trzeba zabrać itp....
Obserwuj wątek
    • adams123 Re: besenova ? 20.02.05, 16:49
      Polecam Tatralandię, a nie Besenovą, która jest tragiczna.
      • Gość: bk Re: besenova ? IP: 212.244.43.* 21.02.05, 12:52
        Ja osobiście polecam baseny w Besenovej - jest bardziej klimatycznie, mniej
        ludzi niż w aquaparku. Byłam tam z mężem tydzien temu i bardzo miło wspominam
        ten wypad. a odnośnie kąpieli to nie konczą sie katarem.
        Oprócz tego w Besenovej jest taniej - wstęp 210sk a w aquaparku 350 sk.
        Pozdrawiam i zycze miłego wypoczynku.
        • Gość: heniek Re: besenova ? IP: *.chello.pl 05.03.05, 20:15
          besenowa jest fajna tylko należy korzystać z basenów hotelowych które są
          droższe o 10 koron
    • Gość: Mariusz Re: besenova ? IP: *.bielsko.msk.pl 21.02.05, 20:13
      Ja również bywam w zimie w Besenowej i polecam.Kataru nie dostaniesz nawet przy
      dużym mrozie a i w śniegu będziesz mogła się wytarzać!
      Tatralandia może jest fajniejsza latem choć mnie nie zachwyciła-przyjemniej się
      grzeje kości w Besenowej.
      Cena za wejście wynosi nie 210 koron ale poniżej 100 + 100 koron zwrotnej
      kaucji za klucz do szafki w szatni.
      Radziłbym pojechać popołudniu gdyż wieczorem (czynne do 21)gdy palą się lampy a
      woda paruje jest tam niepowtarzalny klimat(zwłaszcza gdy jest się we dwoje:).
      Pamiętaj że nie da się tam wysiedzieć nawet w zimie dłużej niż 3-4 godziny......
    • Gość: Mariusz Re: besenova ? IP: *.bielsko.msk.pl 21.02.05, 20:20
      Aha - trzeba zabrać szlafrok i klapki (trzeba przejść kilka metrów po odkrytym
      terenie do basenu) które zostawia się tuż przy basenie pod zadaszeniem.
      Szlafrok przydaje się również gdy idzie się na piwo lub posiłek do baru(kilka
      metrów).
      Koniecznie trzeba zabrać nakrycie głowy bo gdy pada śnieg to nad taflą basenu
      zmienia się w deszcz a głowę lepiej mieć suchą gdy wieje wiatr (nawet zefirek)
      i jest mróz.
    • Gość: agga Re: besenova ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.05, 13:31
      VYSNE RUZBACHY - jest suuuuuper! Bylam nieraz i wroce nie raz:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka