Gość: anika
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.02.05, 16:44
chcemy pojechac do besenovej na baseny ale mamy wątpliwości czy faktycznie
można w zimie kąpać się w basenach na powietrzu , czy nie skończy się to
katarem.
może ktoś z was doświadczył tam tego dobrodziejstwa kąpieli w zimie.Proszę o
rady. co tam trzeba zabrać itp....