Gość: tonia
IP: 212.160.108.*
29.07.05, 12:55
Czy w pierwszej połowie sierpnia da się wytrzymać w pokoju hotelowym bez
klimy?? Dodam, że wybieramy się z 10-mies. niemowlaczkiem.
A przy okazji czy ktoś coś słyszał o hotelu RUSAŁKA w miejscowoćsi Czajka
(ok. 3 km od Złotych Piasków)