Dodaj do ulubionych

MK Tramping

IP: *.chello.pl 08.01.06, 23:40
Czy może ktoś z nimi był? Mają chyba najciekawszą oferte i prosiłabym o opinie
Obserwuj wątek
    • mrybinski68 Re: MK Tramping 09.01.06, 15:27
      Byłem i mogę polecić. Ostatnio w listopadzie 2005 w Etiopii
      (zdjęcia z wyjazdu są na argentyna.00freehost.com/etiopia/)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka