Gość: wilotetta IP: *.chello.pl 08.01.06, 23:40 Czy może ktoś z nimi był? Mają chyba najciekawszą oferte i prosiłabym o opinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mrybinski68 Re: MK Tramping 09.01.06, 15:27 Byłem i mogę polecić. Ostatnio w listopadzie 2005 w Etiopii (zdjęcia z wyjazdu są na argentyna.00freehost.com/etiopia/) Odpowiedz Link Zgłoś