monikinda 07.02.07, 18:53 witam. prosze o opinie jesli ktos rezerwowal pobyt wakacyjny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ula Re: blizejslonca.pl??? IP: 83.238.166.* 14.03.07, 11:26 własnie!!! prosze o opinie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciey Re: blizejslonca.pl??? IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.04.07, 09:48 Czy ktos pojechal z tej firmy? Ceny maja bynajmniej ciekawie, tylko czy to nie jest jakas sciema....? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EMI Re: blizejslonca.pl??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 12:30 Jestem przeciwniczką korzystania z portali internetowych. Oni mają tak dużo ofert, że niemożliwym jest by znali dobrze wszystkie oferty, które sprzedają. Zachęcam do korzystania z salonów firmowych wybranych touroperatorów. Pracownicy tych biur mają dużo większą wiedzę na temat hoteli i wycieczek jakie oferują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: blizejslonca.pl??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 23:16 Pracownicy biur firmowych sprzedaja zazwyczaj oferty jednego organizatora a te same hotele zazwyczaj sa w ofercie kilku touroperatorow. W ten sposob najlatwiej przeplacic. Multiagent pozwala Ci porownac ceny i wybrac najlepsza opcje. Gwarantuje, ze mozesz zalowac kiedy na miejscu dowiesz sie, ze towarzysze podrozy sa na tych samych wczasach za tysiac zlotych mniej.. Poza tym Pani w salonie firmowym jest wyszkolona w znajomosci oferty i zachwalania jej a niekoniecznie jest obiektywna. Tak wiec przed podjeciem decyzji polecam spradzic opinie turystow np na forum turystycznym lub ranking hoteli np na stronie : www.travelzone.pl/?show=hotele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: *?* Re: blizejslonca.pl??? IP: *.chello.pl 06.05.07, 09:00 Fajna stronka - polecam Odpowiedz Link Zgłoś