Dodaj do ulubionych

blizejslonca.pl???

07.02.07, 18:53
witam. prosze o opinie jesli ktos rezerwowal pobyt wakacyjny
Obserwuj wątek
    • Gość: ula Re: blizejslonca.pl??? IP: 83.238.166.* 14.03.07, 11:26
      własnie!!! prosze o opinie
      • Gość: Maciey Re: blizejslonca.pl??? IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.04.07, 09:48
        Czy ktos pojechal z tej firmy? Ceny maja bynajmniej ciekawie, tylko czy to nie
        jest jakas sciema....?
    • Gość: EMI Re: blizejslonca.pl??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 12:30
      Jestem przeciwniczką korzystania z portali internetowych. Oni mają tak dużo
      ofert, że niemożliwym jest by znali dobrze wszystkie oferty, które sprzedają.
      Zachęcam do korzystania z salonów firmowych wybranych touroperatorów.
      Pracownicy tych biur mają dużo większą wiedzę na temat hoteli i wycieczek jakie
      oferują.
      • Gość: magda Re: blizejslonca.pl??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 23:16
        Pracownicy biur firmowych sprzedaja zazwyczaj oferty jednego organizatora a te
        same hotele zazwyczaj sa w ofercie kilku touroperatorow. W ten sposob najlatwiej
        przeplacic. Multiagent pozwala Ci porownac ceny i wybrac najlepsza opcje.
        Gwarantuje, ze mozesz zalowac kiedy na miejscu dowiesz sie, ze towarzysze
        podrozy sa na tych samych wczasach za tysiac zlotych mniej..
        Poza tym Pani w salonie firmowym jest wyszkolona w znajomosci oferty i
        zachwalania jej a niekoniecznie jest obiektywna. Tak wiec przed podjeciem
        decyzji polecam spradzic opinie turystow np na forum turystycznym lub ranking
        hoteli np na stronie : www.travelzone.pl/?show=hotele
        • Gość: *?* Re: blizejslonca.pl??? IP: *.chello.pl 06.05.07, 09:00
          Fajna stronka - polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka