14.10.07, 12:18
witam niedawno uzyskałem licencję pilota wycieczek, dodatkowo posiadam
certyfikat znajomości języka angielskiego. Tylko że coś nie widzę ofert pracy
:( jak myślicie czy warto wysyłać swoje CV po biurach podróży? interesuje mnie
praca w Lublinie ewentualnie WaWa proszę pomóżcie, bo jestem zielony
Obserwuj wątek
    • reisefuhrer Re: co dalej 14.10.07, 14:49
      Masz tyle pytań i wątpliwosci przy tak mało skomplikowanym problemie jakim jest
      szukanie pracy w tej branzy?Jak sobie poradzisz pilotujac wycieczkę i zderzając
      się z PRAWDZIWYM problemem?
      Jasne ze składaj oferty-gdzie sie tylko da.Powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka