Dodaj do ulubionych

artykuł w Angorze

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.03, 08:25
jest bardzo fajny artykuł w Angorze,wkonuc ktos sie odwazyl napisac jak to
jest z naszymi Polskimi klientami.Dosc obszerny artykul pokazuje jakie sa
chwyty stsosowane przez klientow.
tytuł "Sposób na tanie wakacje, czyli Jak oszukać biuro podróży! "
Naprawde polecam
Obserwuj wątek
    • Gość: Mijka Re: artykuł w Angorze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.03, 12:31
      Tak artykuł jest dobry i dokładnie opisuje Polaków
    • Gość: Aa Re: artykuł w Angorze IP: *.bluu.net / 192.168.1.* 13.08.03, 13:34
      Podajcie stronę na której można go przeczytać.
      • Gość: gg Re: artykuł w Angorze IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.08.03, 22:12
        Nareszcie ktoś sie odwazył pokazać prawdziwa twarz polaczków-
        cwaniaczków.Niektórzy juz przed wyjazdem kombinują co by tu zrobić zeby
        pieniadze się zwróciły np. na lotnisku z zegarkiem w ręku punktują od której
        zaczynają wydawać bilety, czy samolot odleci punktualnie, po przylocie ogladają
        opony autokarów transferowych,czy przescieradła mają szlaczek w tą czy w tą.Na
        miejscu zaczyna sie zabawa z rezydentem w kotka i myszkę a to pokój za mały a
        to łóżko za niskie, a to sąsiad za scianą za głośno się zachowuje w łazience
        itd itd. Zbierają haki ,a po powrocie wiadomo prują prosto do biura i polka
        zaczyna sie na nowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka