Dodaj do ulubionych

Polska/Rzym

22.04.08, 10:26
Witam.Czy ktoś z was ma doświadczenie na tej trasie?Jeśli tak to
poprosze o porady.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • dziab007 Re: Polska/Rzym 08.05.08, 16:10
      Ja mam w miarę doświadczenie na tej trasie bo pokonałem ją prawie 3 lata temu ,
      co prawda było to banalnie łatwe bo w Zgorzelcu złapałem auto do Rzymu , ale już
      droga powrotna była większą ilością aut. Generalnie planowałem trasę taką Poznań
      , Wrocław , Zgorzelec , Drezno , Monachium , Insbruck, dlaej to chyba była
      Bolonia i Rzym. Jakoś tak wyszło co prawda inaczej ale za to jednym autem.
      Wracałem natomiast przez Wenecje, Wiedeń. Moje spostrzeżenia to łatwo i
      przyjemnie jak zawsze w Polsce, do tego łatwo we Włoszech (ale za to z językami
      obcymi u nich to trudno) najgorsze Austria. Jakieś pytania to pisz na maila
      chętnie odpowiem marcindomagala@ onet. eu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka