sufler2006 22.04.08, 10:26 Witam.Czy ktoś z was ma doświadczenie na tej trasie?Jeśli tak to poprosze o porady.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziab007 Re: Polska/Rzym 08.05.08, 16:10 Ja mam w miarę doświadczenie na tej trasie bo pokonałem ją prawie 3 lata temu , co prawda było to banalnie łatwe bo w Zgorzelcu złapałem auto do Rzymu , ale już droga powrotna była większą ilością aut. Generalnie planowałem trasę taką Poznań , Wrocław , Zgorzelec , Drezno , Monachium , Insbruck, dlaej to chyba była Bolonia i Rzym. Jakoś tak wyszło co prawda inaczej ale za to jednym autem. Wracałem natomiast przez Wenecje, Wiedeń. Moje spostrzeżenia to łatwo i przyjemnie jak zawsze w Polsce, do tego łatwo we Włoszech (ale za to z językami obcymi u nich to trudno) najgorsze Austria. Jakieś pytania to pisz na maila chętnie odpowiem marcindomagala@ onet. eu Odpowiedz Link Zgłoś