Gość: ANNA
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.05.08, 12:00
Jak oceniają Państwo biuro podróży UTC z krakowa? lub inne.
Treść: Może ktoś poleci mi fajne biuro z Krakowa z którym moge
polecieć do Bułgarii z synem ( 13 lat). to nasza a raczej jego
pierwsza wyprawa za granicę i chciałabym mieć pewność że wszystko
bedzie ok. Z góry BARDZO DZIEKUJE. Anka