pasajera7
05.02.09, 14:41
Za radą kasia.grecja22 zakładamy nowy wątek, dotyczący imprez z grupami
nauczycieli/gronem pedagogicznym; -jakże przez nas "ukochanym"...
Piszcie o waszych doświadczeniach z takimi grupami; najdziwniejszymi pytaniami
-na jakie nikt inny by nie wpadł; czy innymi trudnymi sytuacjami...
Pozdrawiam grono pilockie :P