Dodaj do ulubionych

Heurigen - Grinzing

15.07.09, 22:24
Witam, mam pilotować grupę do Wiednia. Czy ktoś ma namiary na fajną
Heurigen na Grinzingu - chcę zaproponować grupę wieczór na
Grinzingu :)Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • la_lunna Re: Heurigen - Grinzing 15.07.09, 22:29
      miejscowa przewodniczka ,którą MUSISZ mieć zapewne Tobie doradzi.
    • pptys Re: Heurigen - Grinzing 16.07.09, 10:08
      WITAJ DARIA !
      Jeżeli nie masz przewodnika w języku polskim po Wiedniu / a powinnaś
      miec w jakimkolwiek języku /i nie zaproponuje ci zaprzyjaźnionej
      heuriger , to możesz pojechac do wioski obok Grinzingu , NEUSTIFT .
      Zależy czy grupa ma dośc kasy czy jest oszczędna , gdyż na Grinzingu
      ceny są wysokie , a w Neustift można wynegocjowac 15,5 euro za
      kolację z deserem i winem / na Grinzingu tyle kosztuje samo II
      danie /. Byłem tam miesiąc temu.
      Podaję adres :
      DORFSCHENKE SALMANSDORF/NEUSTIFT A-1190 WIEN , Dreimarkstelngasse 1
      tel,fax : +43(0)1 440 20 89 . Autokar zostawiasz na Keylwerthgasse
      pod szkołą amerykańską , a stąd 150m do restauracji . Jeżeli mają
      kasy jak lodu , to wpisz w wyszukiwarkę Heuriger Wiedeń Grinzing i
      pokaże ci mnóstwo adresów . POZDRAWIAM PIOTR
    • pptys Re: Heurigen - Grinzing 16.07.09, 10:12
      BONUS OD KNAJPY ! Do kolacji dają muzykantów gratis , którzy
      nauczyli się polskich popularnych piosenek "do kotleta " , a turysci
      to uwielbiają . PIOTR

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka