IP: *.zabrze.net.pl 18.01.04, 10:36
Witaj mam do ciebie pytanie o laparoskopie czy mogłabyś szczegółowo napisać
jak to wygląda (byłaś usypiana czy miałaś zewnątrzoponowe) i gdzie to robiłaś.
Ja mam PCO staram się ok 9 miesięcy i powoli dojrzewam do tej decyzji a mój
mąz strasznie panikuje bo się o mnie boi.pozdrawiam gorąco
PS i ostanie pytanie jaki jest orientacyjny koszt tego zabiegu?
Obserwuj wątek
    • beata5555 Re: Do Paoli 18.01.04, 11:34
      mamo-tato.home.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=1692
      To jest ling do postów o laparo zobacz.
      Ja miałam laparo 26 listopada 2003r i już w pierwszym cyklu po udało mi się
      zajść choć wcześniej miałam duże problemy.
      Ja zabieg zniosłam bardzo dobrze , a narkoza zawsze jest ogólna tego wymaga
      zabieg.
      Jak ja , tak i Paulina laparo miałyśmy na NFZ więc nic nas nie kosztowała.
      Pozdrawiam.
      • Gość: shireczka Re: Do Paoli IP: *.zabrze.net.pl 18.01.04, 13:07
        Stokrotne dzięki posty badzo ciekawe uspokaiy mnie nie taki diabeł straszny jak
        go malują i gratululacie że tak szybko się udało pozdrawiam aga
        • Gość: Paola Re: Do Paoli IP: 82.139.13.* 18.01.04, 14:04
          Witaj....chyba posty, które podsunęła Ci Beata dużo Ci wyjaśniły. Nic dodać-
          nic ująć. Ja najbardziej bałam się narkozy.....faktycznie przekonałam się, że
          nie ma czego się bać!!! Jednak strach ma wielkie oczy. Podobno w leczeniu PCO
          laparo daje dużo pozytywnych rezultatów.
          Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka