Gość: shireczka
IP: *.zabrze.net.pl
18.01.04, 10:36
Witaj mam do ciebie pytanie o laparoskopie czy mogłabyś szczegółowo napisać
jak to wygląda (byłaś usypiana czy miałaś zewnątrzoponowe) i gdzie to robiłaś.
Ja mam PCO staram się ok 9 miesięcy i powoli dojrzewam do tej decyzji a mój
mąz strasznie panikuje bo się o mnie boi.pozdrawiam gorąco
PS i ostanie pytanie jaki jest orientacyjny koszt tego zabiegu?