cześć dziewczyny!
mam serdeczną prośbę. czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to jest z tą
luteiną?? kilka razy na forum czytałam że bierze się ja już po owulacji bo
luteina blokuje owulację. tymczasem na ulotce tego preparatu jest napisane:
najważniejsze efekty działania i m.innymi ułatwianie owulacji. więc jak to
jest ostatecznie??
mi lekarz kazał brać od 15-25 dc, prawdopodobnie mam PCO, baaaaardzo
nieregularne miesiączki (bez leków ani rusz) i staram się już 9 miesiąc. na
razie bez skutków....

dzięki za wyjaśnienie