justam1980
18.10.10, 10:59
mam pytanko stwierdzono u mnie hiperandrogenizm. Mam stosować pigułki dwufazowe. Niestety poza dianą 35 nie mogę znaleść innych nazw w necie. Diany bym nie chciała brać ze względu na złe doświadczenia (wzrost wagi, złe samopoczucie itp.). Pomożecie? chciałabym iść do lekarza "douczona" żeby nie dać sobie wcisnąć jakiegoś badziewia. Dzięki