Hej, katastrofa, rozłożyłam się na amen

Czuję sie podle

KAtar, kaszel,
w głowie mi szumi, łeb boli i td

. Dziś miałam iść do swojego docenta, ale
ze wzgl na chorobę muszę odwołać wizytę. Mam 10 dc i zależało mi na wizycie
właśnie dziś, żeby zobaczyć czy pęcherzyki mi rosną bez clo. Oczywiście nie
zobaczę, bo nie pójdę

. Teraz dopiero w poniedział się wybiorę i będzie to
15 dc. I teraz pytanko: czy jeśłi owu np. będę miała 12,13,14 dc to czy w
poniedział tj. 15 dc będzie jeszcze widać na usg, że była owu, czy 15 dc to
już nic nie będzie można stwierdzić bo będzie za późno??? dzięki