Dodaj do ulubionych

Mam pytanko...

15.12.04, 09:25
Hej, katastrofa, rozłożyłam się na amen sad Czuję sie podle sad KAtar, kaszel,
w głowie mi szumi, łeb boli i td sad. Dziś miałam iść do swojego docenta, ale
ze wzgl na chorobę muszę odwołać wizytę. Mam 10 dc i zależało mi na wizycie
właśnie dziś, żeby zobaczyć czy pęcherzyki mi rosną bez clo. Oczywiście nie
zobaczę, bo nie pójdę sad. Teraz dopiero w poniedział się wybiorę i będzie to
15 dc. I teraz pytanko: czy jeśłi owu np. będę miała 12,13,14 dc to czy w
poniedział tj. 15 dc będzie jeszcze widać na usg, że była owu, czy 15 dc to
już nic nie będzie można stwierdzić bo będzie za późno??? dzięki
Obserwuj wątek
    • maretina Re: Mam pytanko... 15.12.04, 09:31
      lekarz nie bedzie mial pewnosci czy byla owulacja czy pecherzyki sie wchlonely.
      ja bym chyba poszla mimo wszystko, chyba ze rezygnujesz w tym cyklu ze staran.
      zeby wiedziec czy byla owulacja trzeba njpierw widziec rosnacy pcherzyk.
      • kalinosia Re: Mam pytanko... 15.12.04, 09:41
        szczerze mówiąc miałam zluzować w tym cyklu, żadnych monitoringów. Właściwie
        dziś miałam iśc bardziej pod kątem sprawdzenia, czy szyjka już się wygoiła do
        końca, czy onkologicznie jest ok, a przy okazji sprawdzić czy coś rośnie. Czy
        była owu to chyba można stwierdzić np. jak jest płyn w zatoce i ciałko żółte,
        tylko nie wiem ile czasu "ten stan" się utrzymuje
        • maretina Re: Mam pytanko... 15.12.04, 09:50
          nie wiem jak to inni widzasmile
          ale z tych monitoringow, ktore mialam plyn w zatoce byl widoczny tylko raz a
          owulacja byla. cialka zoltego nie widzialam u siebie ani razubig_grin
          • agutkaa Re: Mam pytanko... 15.12.04, 10:19
            Ja miałam ostatnie usg 4 dni po domniemanej owu. Piszę po domniemanej, bo była
            na pewno, tylko nie wiadmomo dokładnie kiedy, bo te 4 dni wcześniej miałam
            pęcherzyk 24 mm, śluz w szyjce (jak to lekarz określił) na szóstkę z trzema
            +++, następnego dnia skok temperatury, a 4 dni później gęsty śluz, płynu już
            nie było, za to ciałko żółte - taka szara gwiazdeczka. Poprzednim razem też tak
            wyglądało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka