Dodaj do ulubionych

Jutro 3 iui

07.01.05, 19:00
Kochane trzymajcie za mnie kciuki. Jutro mam 3 iui. Jak się boję. Dzisiaj mam
wziaść Pregnyl a jutro zobaczymy. Jak się nie uda to nie wiem co zrobie.
Chwilami brak mi sił. Jak będzie znowu jedna krecha to się naprawdę załamię.
Obserwuj wątek
    • nika111 Re: Jutro 3 iui 07.01.05, 19:08
      Glowa do gory , bede trzymala kciuki mocniutko.Wierz w to ,ze sie uda , wiara
      bardzo pomaga i nie denerwuj sie.
      Trzymaj sie cieplutko!
      • 17lipiec1976 Re: Jutro 3 iui 07.01.05, 22:34
        myslami bede z Tobasmile
        ja sama mam druga IUI w niedziele.
        uda sie, ja w to mocno wierze.
        pozdrawiam
        • fiolka30 Re: Jutro 3 iui 08.01.05, 15:53
          Bardzo dziękuję. Przepraszam, ale zdradź mi tajemniceę gdzie w niedzielę robią
          iui.
    • evita76 Re: Jutro 3 iui 07.01.05, 22:41
      Trzymam kciuki! Tylko się nie denewuj się i bądź spokojna wszystko będzie
      dobrze.Pozdrawiam.
      • mala00 Re: Jutro 3 iui 07.01.05, 23:03
        Dziewczyny,bądźcie dzielne.Trzymam kciuki baaardzo mocno.
    • agata73 Re: Jutro 3 iui 07.01.05, 23:06
      czy ty na pewno leczysz się u dobrego gina, piszesz o 19, że masz dziś wziąć
      pregnyl a jutro IUI? Pregnyl bierze się przed IUI na 30-44 godzin wcześniej,
      nie słyszałam, żeby w ośrodkach które zajmują się leczeniem nieplodności jakiś
      lekarz zlecał pregnyl później niż na 24 godziny przed IUI. Po pregnylu
      pecherzyk powinien peknąć po 36-40 godzinach, więc zanim on pęknie to
      plemniczki mogą zdąrzyć paść lub dość mocno się oslabić i nie doczekać
      uwolnionego jajeczka, ale życzę powodzenia, jeśli możesz napisz gdzie
      podchodzisz
      • mala00 Re: Jutro 3 iui 07.01.05, 23:33
        Może ze wzgleględu na duże pęcherzyki ten pregnyl jest zalecony tak późno,ja
        też kiedyś dostalam pregnyl,dzień przed iui.
        • agata73 Re: Jutro 3 iui 07.01.05, 23:36
          jeżeli duże pęcherzyki miałyby być powodem , to po co w ogóle dawać pregnyl
          skoro i tak liczy że pękną. P.s. udało cię się, proszę mala00 odpowiedz
      • agata73 Re: Jutro 3 iui 07.01.05, 23:38
        malaoo, na ile godzin przed iui to było.
        • 17lipiec1976 Re: Jutro 3 iui 08.01.05, 00:18
          ja mialam IUI po 26 godz. od zastrzyku. moje pecherzyki szybko pekaja, bo juz ok
          16-17 godz po pregnylu.mysle, ze czas pekania pecherzykow jest to bardzo
          indywidualna sprawa i trudno dokladnie wymierzyc ten czas.
      • fiolka30 Re: Jutro 3 iui 08.01.05, 12:55
        Witam. Ja się leczę w Novum. Zawsze mam Pregnyl dzień przed iui. Nie wiem czy
        to dobrze ale tak mi zalecił lekarz. Dzisiej rano test owulacyjny pokazał dwie
        krechy. Czy pregnyl ma wpływ na testy. Zobaczymy
    • pszczolka2 Re: Jutro 3 iui 08.01.05, 11:17
      Trzymam kciuki i czekam na rezultaty z niecierpliwościąsmile
      Daj koniecznie znać jak poszło i jak się czujesz, no i opisz jak u ciebie
      wyglądały przygotowania. Powodzenia.

      Pozdrawiam,
      Ola

      31 cykl starań rozpoczęty (w tym pierwszy "odpoczynkowy"smile
    • fiolka30 Re: Jutro 3 iui 08.01.05, 15:48
      Jesteście kochane. Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy. Jestem już po. Teraz
      modlę się żeby pęcherzykł pękł.W poniedziałek USG. Zobaczymy. Dzisiaj rano na
      teście owulacyjnym dwie krechy to chyba ok. A może za wcześnie. Ale wziełam już
      wczoraj pregnyl i to większą dawkę (7500j). Dziewczynki trzymajcie kciuki.
      teraz odliczamy 14 dni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka