fiolka30
07.01.05, 19:00
Kochane trzymajcie za mnie kciuki. Jutro mam 3 iui. Jak się boję. Dzisiaj mam
wziaść Pregnyl a jutro zobaczymy. Jak się nie uda to nie wiem co zrobie.
Chwilami brak mi sił. Jak będzie znowu jedna krecha to się naprawdę załamię.