Dodaj do ulubionych

Pomóżcie!

15.09.05, 17:05
Czy znacie taki lek Utrogestan ( ew. Utrogest). Nie mozna go kupic w aptece,
tylko jest rozprowadzany przez kliniki i to na specjalne zamowienie. Kosztuje
175 zl za 1 opakowanie, ktore starcza mi na 4 dni. Jestem zalamana, bo lekarz
ciagle zwieksza mi dawki, a ja zaraz z torbami pojde. Czy wiecie, gdzie ten
lek mozna kupic taniej??? Jutro bede w Warszawie, moze tam gdzies go
rozprowadzaja, chocby ciut taniej.. Prosze, napiszcie... Dodam tylko , ze
jest to progesteron.
Obserwuj wątek
    • paula29 Re: Pomóżcie! 15.09.05, 17:56
      czemu lekarz przepisuje ci tak drogi lek???
      progesteron jest dostepny takze jako duphaston (30zl) albo luteina jakies 5 zl
      na recepte
      • cesaria2 Re: Pomóżcie! 15.09.05, 19:19
        Nie chce spekulowac, ale mam wrazenie, ze to moga byc pewne uklady o ktorych
        czesto sie mowi..Ja jak i pozostale dziewczyny jestesmy zalamane, bo nie dosc,
        ze koszty in vitro zwalaja z nog, to jeszcze te leki.A na propozycje zmiany
        lekarze odpowiadaja - NIE!
      • cesaria2 Re: Pomóżcie! 15.09.05, 19:21
        Jeszcze mam jedna prosbe - napiszcie, co Wy stosujecie.
        • tekla12 Re: Pomóżcie! 15.09.05, 22:16
          Wysłałam maila.
          • tekla12 Re: Pomóżcie! 16.09.05, 19:08
            I jeszcze jednego.
            • maja744 Re: Pomóżcie! 16.09.05, 20:16
              jeden moj gin daje mi luteine, kaze kupowac ta doustna i stosowac dopochwowo (10 razy
              tansza, skutecznosc ponoc taka sama, opakowanie). Teraz poszlam do innej ginki i ona tylko
              duphastron, 12 dni po 2 tabl (trzeba kupic 2 opakowania, co daje prawie 80zl, ale zostaje 8 dni
              na nastepny cykl)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka