baby21 31.10.05, 12:50 dziewyczyny jestem załamana(( w 10 dniu cyklu przy clo od 5dc do 9 dc pecherzyk ma tylko 10mm((((((( co ja mam myslec załamala,m sie..czy mam jescze szanse w tym cyklu????ratunku Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mafrolka Re: bylam na usg ratunku:(((( 31.10.05, 13:27 Spokojnie, nie załmuj się! Różne sa reakcje na CLO-jednym pecherzyk rośnie już w trakcie brania, innym "rusza" po odstawieniu (a moja ginka twierdzi, że tak nawet "powinno być"-tj. gdy odstawisz bierze sie do roboty). Skoro miałas do 9 dc, daj mu czas!Ja też tak reagowałam na ten lek po odstawieniu, własciwie moje pecherzyki rosły po 11dc, ale po ok 2mm na dobę i ostatecznie było ok, a też panikowałam na USG w 7dc, 10dc... A teraz-pomalutku zaczynam sie przenosić na Forum Ciąża))))))))) Co prawda Kropka zobaczę na USG dopiero 10.11, ale wyniki bety pozwalają mi zanosić choć te małe walizki z Niepłodności na Ciąże Także spokojnie czekaj, pzdr i 3mam kciuki M. Odpowiedz Link Zgłoś
baby21 do mafrolka 31.10.05, 14:00 moja droga lekarz kazał mi brac jescze 1x2 tabl przez kolejne dni to by dawało razem 10 dno clo czy nie uwazasz ze to za długo??? kurcze jak ja ci zazdrosze...ale mam nadzijej ze nie opuscisz nas na tym forum i tak jak do tej pory bedziesz udzielała bezcennych rad)) Odpowiedz Link Zgłoś
mafrolka Re: do mafrolka 31.10.05, 14:31 No z tymi "bezcennymi" radami to bez przesady, ale dziekuję Co prawda moja wiedza jest dość fragmentaryczna w porównaniu z innymi Forumkami, ale jesli choć przez opowiedzenie mojej historii komus pomogę ciut, to ok. Baby-nie kumam czemu lekarz kazał Ci kontynuować CLO!? No pewnie miał swoje powody, ale jeszcze nie spotkałam się, żeby komus stymulowano pecherzyki przez 10dni! To kiedy u Ciebie miałaby wypaść owulacja?!?! No ale pewnie musisz porozmawiać z nim, może jakieś argumenty za tym przemawiają. Choć z tego co wiem, po prostu jeśli nie rosną na takich dawkach, trzeba cykl odpuścić i zwiększyć dawki CLO w kolejnym, a nie "dopychać" już po odstawieniu... No przynajmniej moja ginka takie miała zamiary i to najwyżej 4 cykle to zwiększanie, potem ponoć nie ma sensu, trzeba wprowadzić inne stymulatory. Nie słyszałam, żeby kogoś tak prowadzono, ale poczekaj może jeszcze na komentarze innych dziewczyn. Pzdr, M. Odpowiedz Link Zgłoś