Dodaj do ulubionych

mastodynon

07.11.05, 10:32
mam pytanie czy któraś z was brała ten środek??
Obserwuj wątek
    • 100ania Re: mastodynon 07.11.05, 13:15
      owszem brałam i powiem krótko - odradzam bez konsultacji z lekarzem. Po 6
      tygodniach (2 razy dziennie po 30 kropli jak w ulotce) piersi stały się bardzo
      bolesne i zaczęło sączyć się mleko. Po odstawieniu po 5 dniach wszystko wróciło
      do normy, tzn. prawie wszystko bo jeszcze został niewielki mlekotok.
      Teoretycznie ten lek nie powinien wywołać takiej właśnie reakcji, ale na mnie
      akurat tak zadziałał.
    • beti1977 Re: mastodynon 07.11.05, 13:18
      Ze 3 lata temu wyczułam sobie w piersi guzka i spanikowana poleciałam do ginki.
      Okazało się, że to są zmiany hormonalne i dostałam na to właśnie mastodynon w
      kropelkach. Nie zdążyłam zacząc zażywać bo wszystko wróciło do normy i guzek
      zniknął ale zażywa to dosyć często moja siostra, która ma bardzo duży biust i
      tworzą jej się "tłuszczaki". Wiem nawet, że ostatnio pojawiły się też tabletki.
      • woz Re: mastodynon 07.11.05, 13:23
        właśnie ja mam tabletki
        przepisał mi ginekolog na unormowanie cylku i jako pomoc w zajściu w ciążę
        co o tym myślicie
        • 100ania Re: mastodynon 07.11.05, 13:30
          jeżeli zalecone przez lekarza to naturalnie brać! Obserwuj tylko uważnie jak na
          niego reagujesz, bo mogą być kłopoty. Już po moim przypadku wiesz co może się
          pojawić. Pozdrawiam Ania
          • maja744 Re: mastodynon 07.11.05, 18:47
            Mastodynon to mocniejszy srodek w poronaniu z castangusem.
            Bralam i castangsa i Mastod na obnizenie prolaktyny. C mi nie pomogl, M za to w pierwszym cyklu
            przyspieszyl owu, wiec przypuszczam ze prl obnizyla sie wlasnie po nim.
            Sumujac: ziolka sie nie sprawdzily w moim przypadku, prolaktyna wcaz byla za wysoka i w koncu
            dostalam bromka.
            • woz Re: mastodynon 08.11.05, 09:35
              ja mam hyperprolaktynemię jakieś 6 m-cy temu prolaktyna 120 nawet przy
              bromergonie
              aktualnie nie biorę bromergonu od 4 m-cy a prolaktyna sama spada mam juz 57
              piję ziółka i chodzę na akupunkturę, wyciszyłam się-nie wiem czy ma to związek
              teraz dostałam mostodynon na wyrównanie cyklu nie na zbicie prolaktyny

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka