edytka45
11.09.07, 21:42
Dziewczyny, brałam Clo od 5-9 dc. A jak się bierze gonadotropiny i
ile i jakie i kiedy i od czego to zależy?? Kiedyś coś tam lekarzowi
mówiłam ale on że mogę być przestymulowana i po co,że ryzyko itd.Ale
teraz zaczęłam nowy cykl - dzisiaj 3 dc i nowa nadzieja!!