Dodaj do ulubionych

Gonadotropiny - pomóżcie

11.09.07, 21:42
Dziewczyny, brałam Clo od 5-9 dc. A jak się bierze gonadotropiny i
ile i jakie i kiedy i od czego to zależy?? Kiedyś coś tam lekarzowi
mówiłam ale on że mogę być przestymulowana i po co,że ryzyko itd.Ale
teraz zaczęłam nowy cykl - dzisiaj 3 dc i nowa nadzieja!!
Obserwuj wątek
    • finka77 Re: Gonadotropiny - pomóżcie 12.09.07, 09:34
      dawke ustali gin ,ja tez mysle nad gonadotropinami ,jestem teraz 4 cykl na clo
      ale czuje że powoli @ nadchodzi teraz robie przerwe miesiąc przerwy i chce
      sprobowac jeszcze 2 cykle z clo.
      a potem własnie gonadotropiny .
      A czy masz swoja owu i ile cykli z clo za sobą .
      Mi gin powiedział że z gonadotropinami to tylko inseminacja bo one sa drogie i
      wtedy bedzie większa szansa .
      Pozdrawiam
      • aanidaa Re: Gonadotropiny - pomóżcie 12.09.07, 09:56
        ja przed iui brałam clo (2-7 dc) potem, na 72 h przed iui pregnyl
        (bo to też gonadotropiny).
        Udało się za pierwszym razem mimo kiepiskich wynkiów męża.
        Ale poroniłam w 2 tygodniu
        Trzymam za Ciebie kciuki
      • edytka45 Re: Gonadotropiny - pomóżcie 12.09.07, 10:22
        Ja tez miałam 4 cykle na clo ale 2 trzeba odliczyć bo jak było
        wszytko okey to mąż wyjechał służbowo i dupa blada! Ostatni raz
        brałam CLO na początku sierpnia i nic nie wyrosło!I teraz tak sobie
        myślę o tych gonadotropinach ;-(Cykle mam regularne a owu raz jest
        raz nie i sama nie wiem.
        • aanidaa Re: Gonadotropiny - pomóżcie 12.09.07, 22:18
          pogadaj z ginem
          • finka77 Re: Gonadotropiny - pomóżcie 13.09.07, 07:08
            aanidaa przykro mi że straciłas fasolke.
            • finka77 Re: Gonadotropiny - pomóżcie 13.09.07, 07:14
              moze sprubu jeszcze ze 2,3 cykle z clo ale większa dawke to wogóle nie rosły a w
              pierwszych 3 cyklach rosły Ci pęcherzyki ,piszesz że mąz wyjezdzał to nie było
              inteensywnych staran jak reagowałas na clo to moze jeszcze sprubuj.
              ja produkuje po 2,3 pecherzyki ale ciąży brak zobacze jak teraz ale jeszcze
              wezme clo choc teraz miesiąc przerwy.
              ja mam swoja owu ale przez prl i troche wysokie fsh moze byc nieprawidłowa i
              dlatego biore clo ,i własnie ciekawa jetsem czy bede mogła wziasc gonadotropiny
              bo kiedys gin tylko wspomniał jeszcze nie gadalismy tak naprawde na ten temat .
              Pozdrawiam
              • polpotworek Re: Gonadotropiny - pomóżcie 15.09.07, 16:23
                Dawkę ustala się w zaleznosci od reakcji. Ja np bylam bardzo oporna
                na wszelkie lekii/ na gonadotropiny tez slabo reagowalam. W sumie w
                celu uzyskania naturalnej owulacji dostalam 22 ampulki- niejedna
                dziewczyna by po takich dawkach kwiaty wąchala od spodu.
                Ale na pocieszenie dodam ze się udalo a juz niedlugo mój maluch
                przyjdzie na swiat wiec bądzcie dobrej myśli, ja juz tracilam
                nadzieje bo wywolanie owulacji u mnie graniczylo z cudem.
    • aanidaa Re: Gonadotropiny - pomóżcie 15.09.07, 17:03
      polpotworek - gratuluje smile
      finka - dzięki smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka