Dodaj do ulubionych

co robić?

IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.03, 12:59
Jestem tu nowa i szukam wsparcia. Od roku leczę się u ginekologa –
endokrynologa, zaczęłam leczenie od podstawowych badań, wyniki wskazały ze
DHEAS jest niewielki 2,7. Lekarka wspominała też że mam niski poziom
proklaktyny, dlatego miałam dość charakterystyczne objawy miesiączki, bolesne
piersi, uczyucie brudu, przetłuszczające włosy, trądzik. Wyregulowała mi to .
Zapisała mi klasyczne zestaw leków Duphaston, clostibegyt, , biogonadyl. No i
oczywiście mierzenie temperatury. Okazywało się, że prawdopodobni9e i tak nie
mam owulacji. Dopiero teraz wysłała mnie na U*SG w 10, 14 i 18dc. Okazało się
że owulacja była, a ponadto zauważono tam polip endometrialny 8mm, lekarka
mówi, ze prawdopodobnie trzeba go będzie usunąc, ale nie wiadomo czy to on
jest powodem problemów. Jak myślicie, czy to wszystko nie trwa za długo? Nie
bardzo wiem czy zmieniać lekarza, (to podobno rzeczywiście specjalista w
trójmieście, choć z invictą nie ma nic wspólnego), nie wiem co robić,
poradźcie, proszę.
Obserwuj wątek
    • so-nia Re: co robić? 15.07.03, 14:22
      bardzo mnie dziwi, że nie kazała Ci monitorować cyklu po Clo. po tym leku
      często robią się torbiele z nie pęknietych pęcherzyków
      a zreszta trzeba sprawdzić, jak organizm reaguje na stymulację! czy jest w
      ogóle owulacja, czy pęcherzyki pękają... u mnie usg miałam zrobione na
      pierwszej wizycie, potem na każdej kolejnej, bez wyjątku. Uważam, ze to jest
      element podstawowego badania, szczególnie przy stymulacji.
      ja też leczę się u gin-endo, też podobno znana i chwalona (nie jestem z
      Trójmiasta), ale właśnie ja zmieniam na lekarza, który zajmuje się tylko
      leczeniem niepłodności - moze on będzie potrafił mi pomóc, bo jak dotąd nie
      posunęłam się prawie wcale naprzód.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka