Dodaj do ulubionych

moja pierwsza IUI i kuracja hormonalna....

02.10.07, 11:52

hej
bede miala pierwsza IUI w nastepnym tygodniu, dzis 5dc i mam brac
bromek 1 raz dziennie i cwiatke na noc closte..bla bla.. tylko przez
5dni do owu.
Ale gina powiedziala, ze jak beda wiecej niz 4 pecherzyki to sie nie
podejmie, zebym nie miala czworaczkow....
Cykle mam regularne i pecherzyki tez pekaly jednak od roku nie udalo
sie zaciazyc, potem po zastrzyku z pregnylu zaszlam ale byl to pusty
pecherzyk. PRl po obciazeniu troszke wysokie ale w normie. ATPo i
anty tarczycowe za wysokie.
Ginka mowi, ze taka dawka hormonow jest delikatna wiec powinno byc
dobrze.
macie podobna sytuacje?
Obserwuj wątek
    • sylwia142 Re: moja pierwsza IUI i kuracja hormonalna.... 04.10.07, 19:53
      witaj alela1
      ja lecze sie na niedoczynnosc tarczycy nie wiem czy w tym tkwi
      przyczyna w moich niepowodzeniach ale wszystko pozostałe "niby"jest
      ok.
      Zdecydowałam sie na IUI, bo nie ma na co czekac moze jest szansa -
      wierze ze sie uda nie wiem za ktorym razem ale się uda smile
      W poniedziałek jade na wizyte bedzie to mój 26 dc przy 36 dniowych
      cyklach. Prosze jezeli mozesz powiedz co mnie czeka - jak czesto
      wizyty ,jakie leki no i jak będziesz po to koniecznie napisz jak
      było? życze udanej IUI i czekam na relacje

      Pozdrawiam Sylwia
      a jeszcze jedno ja walcze w Poznaniu a TY?


      • oska81 Hej Alelka:) 04.10.07, 20:52
        Wysłałam Ci maila na gazetowegosmile
        • aniaresz Re: Hej Alelka:) 04.10.07, 23:45
          Dziwne że twoja dr nie podejmie się iui przy 4 pęcherzykach, często przy takich metodach jest zazwyczaj stymulacja jajeczkowania ale to też zwiększa szanse na ciąże. W wątku kwietniowych iui była dziewczyna która miała 7 pęcherzyków i wszystkie pękły i jej się niestety nie udało. Mi się wtedy nie udało się przy 3 pękniętych. Ja miałam dzisiaj iui przy 5 pęcherzykach a pękniętych 3. Mam tak jak ty przeciwciała tarczycowe. Datego od 16dc muszę się kłuć w brzuch clexane do tego encorton i acard. Jest to zestaw immunologiczny który pomaga się zagnieździć. Pozdrawiam.
          • alela1 Re: Hej Alelka:) 05.10.07, 13:54
            no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam... moze zmienie gina.. Lecze
            sie w Invimedzie w Wawie. Mam nadzieje, ze jednak IUI odbedzie sie
            we wtorek/srode.
            • kaczucha31 Re: Hej Alelka:) 05.10.07, 17:10
              Kochana, koniecznie startuj przy tych 4 pęcherzykach! Zawsze większa
              szansa, że choć 1 się zapłodni, zagnieździ i rozwinie. Szansa na
              czworaczki minimalna... niestety wink. Ja ostatnio miałam conajmniej
              5 pęcherzyków, z czego pękły 3 a zapłodnił i zagnieździł się 1. Choć
              ostatecznie nic z tego nie wyszło, ale widzisz, jaka redukcja.
              Koniecznie podchodź do iui, jak trzeba, to nawet zmień lekarza.
              Powodzenia i trzymam kciuki smile)
              • kaczucha31 Re: Hej Alelka:) 05.10.07, 17:15
                I jeszcze jedno - w nawiązaniu do tego, co piszesz na wątku
                Październikowych iui - wygląda na to, że gotują Cię do iui bez
                pregnylu, naturalnie. Może dlatego, że te 4 pęcherzyki masz nie dają
                Ci pregnylu, może liczą, że wszystkie nie pękną, albo są inne
                powody. To Twoje pierwsze podejście, może dlatego naturalsik wink Tak
                chyba najlepiej, jaknajmniejsza ingerencja.
                • alela1 Re: Hej Alelka:) 05.10.07, 17:57
                  dzieki kaczucha za odp. Zobaczymy co wymysli moja ginka. Ale na
                  pewno jak nawet beda 4 to zrobie inseminacje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka