alela1
02.10.07, 11:52
hej
bede miala pierwsza IUI w nastepnym tygodniu, dzis 5dc i mam brac
bromek 1 raz dziennie i cwiatke na noc closte..bla bla.. tylko przez
5dni do owu.
Ale gina powiedziala, ze jak beda wiecej niz 4 pecherzyki to sie nie
podejmie, zebym nie miala czworaczkow....
Cykle mam regularne i pecherzyki tez pekaly jednak od roku nie udalo
sie zaciazyc, potem po zastrzyku z pregnylu zaszlam ale byl to pusty
pecherzyk. PRl po obciazeniu troszke wysokie ale w normie. ATPo i
anty tarczycowe za wysokie.
Ginka mowi, ze taka dawka hormonow jest delikatna wiec powinno byc
dobrze.
macie podobna sytuacje?