Dziewczyny, znów liczę na Wasze doświadczenie.
Pytałam Was tydzień temu o to, czy pęcherzyk 13 mm w 8 dniu cyklu
jest ok. W 15 dniu po pęcherzyku nie było nawet śladu
Płynu w zatoce Douglasa nie było, skoku temperatury też nie (był
śluz, który można uznać za płodny). Na jajnikach są tylko liczne
drobne pęcherzyki (od kilku lat jest podejrzenie PCOS).
Czy ten 13 mm pęcherzyk się wchłonął? czy może jednak owulacja była?
Jest mi smutno: myślałam, że wychodzę na prostą i że w tym cyklu
owulacja będzie...