Dodaj do ulubionych

14 d.c. jutro pregnyl

14.11.07, 19:31
Dzisiaj byłam na usg mam 3 pęcherzyki 19mm jutro dostaję pregnyl,
trzymajcie za mnie kciuki i podzielcie się doświadczeniem z waszymi
rozmiarami pęcherzyków przed pregnylem
Obserwuj wątek
    • sotie Re: 14 d.c. jutro pregnyl 14.11.07, 20:14
      kciuki trzymam smile
      a wielkości miałam podobne - 19, nawet 18mm smile
      • effuska Re: 14 d.c. jutro pregnyl 14.11.07, 21:11
        pewnie ze trzymam kciuki smile)
        do tej pory mialam w rozmiarze 23-25mmm
        zobacze co bedzie jutro
        pozdrawiam,
        • zosia.listopad Re: 14 d.c. jutro pregnyl 15.11.07, 07:31
          Ja moją córeczkę miałam po pęcherzyku 22mm i pregnylu więc teraz
          działamy podobnie----dzisiaj napisze co po usg Buźka
          • baby1982 Re: 14 d.c. jutro pregnyl 15.11.07, 09:17
            Ja właśnie jestem po pregnylu.Podano mi go w 14dc a pęcherzyk miał 23mm a endo
            9mm.Dziś mam 16dc i jutro idę na usg zobaczyć czy pękł.Dziś czuję bardzo
            jajniki.To mój pierwszy cykl z pregnylem i CLO po 3 miesięcznej przerwie.Mam
            nadzieję że może teraz się uda?
            Powodzenia a usg...
    • anaslo Re: 14 d.c. jutro pregnyl 15.11.07, 10:13
      Powodzeniasmile
      Ja tym razem miałam pęcherzyk 20mm w 13 dniu cyklu i pregnyl. W
      poniedziałek miałam usg - pękł,a teraz czekamy, jak nic się nie
      pojawi(poprzednio się nie udało 9 dnia po zastrzyku pojawila się @)
      to w poniedziałek na bete.
      dużo pozytywnej energii
      • aniaresz Re: 14 d.c. jutro pregnyl 15.11.07, 10:46
        Ja miałam podawany pregnyl jak test owulacyjny nie był jeszcze dodatni a pęcherzyki miały ok19mm. Dr mówił że jak zrobię test owu i wyjdzie dodatni to wtedy za póxno na pregnyl. Nie jestem dobrym przykładem bo miałam 2 iui i doopa.......... Ale po ostatniej iui czułam że coś się zapłodniło ale było wczesne poronienie, bo miałam plamienie implantacyjne i potem @ z wielkim skrzepem krwi/ przeprawszam za szczegóły/ Powodzenia ci zosiu życzę!
        • juka2311 Re: Za ile godzin przytulanko???? 15.11.07, 17:53
          Ja miałam pęcherzyk 36 mm w 13 dc ,nastepny dzien Pregnyl ,ale
          nic z tegonie wyszło?
          Pytanko za ile godzin po Pregnylu robicie przytulanko?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka