zosia.listopad 14.11.07, 19:31 Dzisiaj byłam na usg mam 3 pęcherzyki 19mm jutro dostaję pregnyl, trzymajcie za mnie kciuki i podzielcie się doświadczeniem z waszymi rozmiarami pęcherzyków przed pregnylem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sotie Re: 14 d.c. jutro pregnyl 14.11.07, 20:14 kciuki trzymam a wielkości miałam podobne - 19, nawet 18mm Odpowiedz Link Zgłoś
effuska Re: 14 d.c. jutro pregnyl 14.11.07, 21:11 pewnie ze trzymam kciuki ) do tej pory mialam w rozmiarze 23-25mmm zobacze co bedzie jutro pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.listopad Re: 14 d.c. jutro pregnyl 15.11.07, 07:31 Ja moją córeczkę miałam po pęcherzyku 22mm i pregnylu więc teraz działamy podobnie----dzisiaj napisze co po usg Buźka Odpowiedz Link Zgłoś
baby1982 Re: 14 d.c. jutro pregnyl 15.11.07, 09:17 Ja właśnie jestem po pregnylu.Podano mi go w 14dc a pęcherzyk miał 23mm a endo 9mm.Dziś mam 16dc i jutro idę na usg zobaczyć czy pękł.Dziś czuję bardzo jajniki.To mój pierwszy cykl z pregnylem i CLO po 3 miesięcznej przerwie.Mam nadzieję że może teraz się uda? Powodzenia a usg... Odpowiedz Link Zgłoś
anaslo Re: 14 d.c. jutro pregnyl 15.11.07, 10:13 Powodzenia Ja tym razem miałam pęcherzyk 20mm w 13 dniu cyklu i pregnyl. W poniedziałek miałam usg - pękł,a teraz czekamy, jak nic się nie pojawi(poprzednio się nie udało 9 dnia po zastrzyku pojawila się @) to w poniedziałek na bete. dużo pozytywnej energii Odpowiedz Link Zgłoś
aniaresz Re: 14 d.c. jutro pregnyl 15.11.07, 10:46 Ja miałam podawany pregnyl jak test owulacyjny nie był jeszcze dodatni a pęcherzyki miały ok19mm. Dr mówił że jak zrobię test owu i wyjdzie dodatni to wtedy za póxno na pregnyl. Nie jestem dobrym przykładem bo miałam 2 iui i doopa.......... Ale po ostatniej iui czułam że coś się zapłodniło ale było wczesne poronienie, bo miałam plamienie implantacyjne i potem @ z wielkim skrzepem krwi/ przeprawszam za szczegóły/ Powodzenia ci zosiu życzę! Odpowiedz Link Zgłoś
juka2311 Re: Za ile godzin przytulanko???? 15.11.07, 17:53 Ja miałam pęcherzyk 36 mm w 13 dc ,nastepny dzien Pregnyl ,ale nic z tegonie wyszło? Pytanko za ile godzin po Pregnylu robicie przytulanko? Odpowiedz Link Zgłoś