Dodaj do ulubionych

Płodność męska

19.08.08, 20:18
Witam Wszystkich,
mam pytanie odnośnie płodności męskiej. Czy ktoś z Was we, jaki
powinien być odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi stosunkami, aby
zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia??
Obserwuj wątek
    • m-a-la Re: Płodność męska 19.08.08, 20:33
      Lekarze maja rozne opinie w tej kwestii.... Moj lekarz zalecal co dwa dni, a w
      okresie owulacji jak najczesciej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka