emiliawo 19.08.08, 20:18 Witam Wszystkich, mam pytanie odnośnie płodności męskiej. Czy ktoś z Was we, jaki powinien być odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi stosunkami, aby zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m-a-la Re: Płodność męska 19.08.08, 20:33 Lekarze maja rozne opinie w tej kwestii.... Moj lekarz zalecal co dwa dni, a w okresie owulacji jak najczesciej. Odpowiedz Link Zgłoś