IP: *.tomaszow.mm.pl 13.10.03, 21:13
Paola, napisałam parę słów do Ciebie w wątku o tej dziewczynie, która
zastanawia się nad usunięciem ciąży. Proszę, bądź tak dobra, i przeczytaj!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka