Gość: Jola IP: *.tomaszow.mm.pl 13.10.03, 21:13 Paola, napisałam parę słów do Ciebie w wątku o tej dziewczynie, która zastanawia się nad usunięciem ciąży. Proszę, bądź tak dobra, i przeczytaj! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj