Dodaj do ulubionych

MAMY WRESZCIE SWOJ CZAT!!!!!!

14.12.03, 11:05
Czesc dziewczyny. Od roku zmagam sie z tym samym problemem co Wy - rowniez z
niecierpliwoscia wyczekuje bejbika. Z tego tez powodu zalozylam dla nas czat.
Wlasnie dostalam mail od "wirtualnej polski" z potwierdzeniem zalozenia
pokoju "NIEPLODNOSC". Znajduje sie on na www.czat.wp.pl
W wyszukiwarke czatow wpiszcie tylko "NIEPLODNOSC" i juz!
Pierwsze "integracyjne" spotkanie w poniedzialek o 15:45. Mam nadzieje, ze
pomysl Wam sie spodobal. A narazie milego weekendu zycze, pozdrawiam
Mary

Obserwuj wątek
    • Gość: słodka Re: MAMY WRESZCIE SWOJ CZAT!!!!!! IP: *.wyspowa.waw.pl 14.12.03, 17:07
      Oj chyba nas troszeczkę oszukujesz. Dzisiaj próbowałam znaleść ten czat pod
      wskazanym adresem i nic. Nie ma go.
    • Gość: kiciek2 Re: MAMY WRESZCIE SWOJ CZAT!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.03, 17:41
      Hej!
      Mnie sie udało znaleźć bez problemusmile))) na integracyjnym mnie nie będzie
      (praca) ale jestem duchem z Wami wszystkimi. W moim przypadku starania 1,5
      roku - bez rezultatówsad . pozdrawiam!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka