Gość: Joe_Stru
IP: 192.168.0.*
07.02.02, 17:34
No to druga próba. Czy ktos był kiedyś w Indiach , lub Indiach i Nepalu na
objazdówce?? Wybieramy się w tym roku i ciekaw jestem Waszych doświadczeń.
Byłem na takim czymś w Tajlandii i Egipcie i było super. Z góry dzięki za
informacje. Pozdrawiam.