Dodaj do ulubionych

Indie - objazdówka z Biurem

IP: 192.168.0.* 07.02.02, 17:34
No to druga próba. Czy ktos był kiedyś w Indiach , lub Indiach i Nepalu na
objazdówce?? Wybieramy się w tym roku i ciekaw jestem Waszych doświadczeń.
Byłem na takim czymś w Tajlandii i Egipcie i było super. Z góry dzięki za
informacje. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • ari1 Re: Indie - objazdówka z Biurem 12.02.02, 14:34
      Niestety nie jestem fanką objazdówek ale za to podróżowałam po Indiech na
      własną rękę i wydaje mi się to o wiele fajniejszym sposobem zwiedzania i
      poznawania kraju. Nie ma tam problemu ani z transportem, ani z noclegami. No i
      jest zdecydowanie taniej. Chętnie odpowiem na konkretne pytania.
    • Gość: Hania Re: Indie - objazdówka z Biurem IP: 192.168.100.* 24.02.02, 16:06
      Bylam na takiej objazdowce po Indiach trzy lata temu. Przyznam, ze z desperacji
      po rozpadla mi sie grupka na wyjazd indywidualny. Polecam biuro NilPol z
      Warszawy. Dotrzymuja rzetelnie tego co obiecuja przed wyjazdem. Prawda jest, ze
      indywidualnie po Indiach jest taniej i moze byc ciekawiej - sama bylam tam po
      pierwszym wyjezdzie jeszcze dwa razy - oczywiscie w innych czesciach Indii. Ale
      tez mam wrazenie, ze jesli chce sie podrozowac w troche lepszych warunkach niz
      taki samodzielny wypad, gdzie jezdzi sie lokalnymi autobusami (z bagazami na
      dachu), zatloczonymi pociagami itp. to trzeba byloby zaplacic podobna cene jak
      ta, ktora placi sie w biurze. Organizatorzy wycieczek, musza miec jakies
      gigantyczne znizki. Jesli masz jeszcze jakies pytania - chetnie oidpowiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka