Gość: Nef IP: *.osowo.pl 03.11.03, 10:13 Wybieram sie do Egiptu i slyszalam, ze koszty roamingu sa niesamowicie wysokie. Czy ktos orientuje sie moze, ile zaplace za minute rozmowy z Egiptu (mam komorke w sieci Era GSM) ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PS Re: Egipt - roaming IP: 217.96.79.* 03.11.03, 10:39 Na www.era.pl masz wszystko rozpisane w szczegółach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fredzio Re: Egipt - roaming IP: *.polsl.gliwice.pl / *.polsl.gliwice.pl 03.11.03, 11:00 Nieprawda, są zupełnie normalne, chyba, że masz zwyczaj gadania godzinami Odpowiedz Link Zgłoś
corrina_f1 Re: Egipt - roaming 03.11.03, 11:08 No ja myślę, że wcale tak tanio nie jest, aczkolwiek tak jak przedmówca, radzę bezpośrednio pytać u operatora na infolinii albo na stronie. Ja (Plus) za minutę płaciłam w godzinach szczytu ponad 7 zł, wieczorem ponad 6 zł. SMSy po złotówce. Nie wiem, czy to prawda, może ktoś w temacie będzie mógł potwierdzić, ale słyszałam, że jeśli na miejscu dzwoniąc na egipską komórkę pominie się kod kraju (20) , i wklepie sam numer, to rozmowa jest jak lokalna,taki trick, dzikei któermu nie płacisz za roaming. To samo dotyczy SMSów. Czy to jest mozliwe ? pozdrawiam K. Odpowiedz Link Zgłoś