Dodaj do ulubionych

Egipt - roaming

IP: *.osowo.pl 03.11.03, 10:13
Wybieram sie do Egiptu i slyszalam, ze koszty roamingu sa niesamowicie
wysokie. Czy ktos orientuje sie moze, ile zaplace za minute rozmowy z Egiptu
(mam komorke w sieci Era GSM) ?
Obserwuj wątek
    • Gość: PS Re: Egipt - roaming IP: 217.96.79.* 03.11.03, 10:39
      Na www.era.pl masz wszystko rozpisane w szczegółach.
      • Gość: Fredzio Re: Egipt - roaming IP: *.polsl.gliwice.pl / *.polsl.gliwice.pl 03.11.03, 11:00
        Nieprawda, są zupełnie normalne, chyba, że masz zwyczaj gadania godzinami
        • corrina_f1 Re: Egipt - roaming 03.11.03, 11:08
          No ja myślę, że wcale tak tanio nie jest, aczkolwiek tak jak przedmówca, radzę
          bezpośrednio pytać u operatora na infolinii albo na stronie. Ja (Plus) za
          minutę płaciłam w godzinach szczytu ponad 7 zł, wieczorem ponad 6 zł. SMSy po
          złotówce.
          Nie wiem, czy to prawda, może ktoś w temacie będzie mógł potwierdzić, ale
          słyszałam, że jeśli na miejscu dzwoniąc na egipską komórkę pominie się kod
          kraju (20) , i wklepie sam numer, to rozmowa jest jak lokalna,taki trick,
          dzikei któermu nie płacisz za roaming. To samo dotyczy SMSów. Czy to jest
          mozliwe ?

          pozdrawiam
          K.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka