kriss284
22.08.12, 10:29
Opis w ofercie-wysoki standard pokoi to czysta kpina z ludzi, stare skrzypiące tapczany i szafy pamiętające lata świetności E. Gierka, małe kliteczki, 1,5m od głowy warcząca lodówka .
Jedno stare krzesło na którym i tak nie da rady usiąść bo jest za ciasno, jeść trzeba siedząc na łożku przy wiekowej ławie , to jest ten wysoki standard...
Jedyna zaleta to dobre położenie, bliskośc do plaży która niestety jest fatalna ( po tegorocznych sztormach) mała, wąska i pełna kamieni wielkości nawet pięsci , ciężko popływac bo nogi pościerane.
Toi toje pustawiane 100 m od plaży i płatne 2 zł ( porażka ) dlaczego w innych miejscowościach stoja darmowe toalety na plaży a tu ludzie włażą na wydmy i załatwiaja swoje potrzeby gdzie popadnie ( smród jak diabli)
Miasteczko na ogół OK , mniej ten tandety na ulicach niz w dużych kurortach