IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 01.02.05, 18:54
Wybieram sie do Łeby.Ktory osrodek lepszy Grod Ksiecia czy Krzysztof? Gdzie
ciszej? czy u Krzysztofa nie przeszkadza bliskosc portu?
Obserwuj wątek
    • basia553 Re: Łeba 02.02.05, 12:46
      Port w Lebie???? A to mnie zaciekawilo. Jezdzilam do Leby dawno, dawno temu,
      jak byly moze 2-3 Domy wczasowe i wtedy portu nie bylo, tylko malenka przystan,
      przy ktörej stal maly stateczek wycieczkowy. Jeden. To stzraszne, jesli ta
      urocza miejscowosc sie tak rozrosla!!
      • dagbe Re: Łeba 02.02.05, 14:18
        Rozrosła się straszliwie, ale nadal jest urocza :)

        Gród Księcia jest dość daleko od plaży, ale podobno dowożą. Bardzo mi się to
        miejsce podobało. Drugiego ośrodka nie znam. Sam port hałaśliwy raczej nie
        jest, ale nie bywałam tam wczesnym rankiem. Jest jeszcze Gród Wiktorii - daleko
        od portu, tuż przy drodze na plażę, w lasku - bardzo fajne miejsce.
        www.lebskahata.pl/grod.htm
        Przy okazji polecam wizytę w Arce Noego:
        www.grunholc.webpark.pl
        Pozdrawiam,
        Dagmara

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka