Gość: OLA gosc IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 01.02.05, 18:54 Wybieram sie do Łeby.Ktory osrodek lepszy Grod Ksiecia czy Krzysztof? Gdzie ciszej? czy u Krzysztofa nie przeszkadza bliskosc portu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia553 Re: Łeba 02.02.05, 12:46 Port w Lebie???? A to mnie zaciekawilo. Jezdzilam do Leby dawno, dawno temu, jak byly moze 2-3 Domy wczasowe i wtedy portu nie bylo, tylko malenka przystan, przy ktörej stal maly stateczek wycieczkowy. Jeden. To stzraszne, jesli ta urocza miejscowosc sie tak rozrosla!! Odpowiedz Link Zgłoś
dagbe Re: Łeba 02.02.05, 14:18 Rozrosła się straszliwie, ale nadal jest urocza :) Gród Księcia jest dość daleko od plaży, ale podobno dowożą. Bardzo mi się to miejsce podobało. Drugiego ośrodka nie znam. Sam port hałaśliwy raczej nie jest, ale nie bywałam tam wczesnym rankiem. Jest jeszcze Gród Wiktorii - daleko od portu, tuż przy drodze na plażę, w lasku - bardzo fajne miejsce. www.lebskahata.pl/grod.htm Przy okazji polecam wizytę w Arce Noego: www.grunholc.webpark.pl Pozdrawiam, Dagmara Odpowiedz Link Zgłoś