26.07.06, 17:40
Ponoć większość społeczeństwa za granicą (pomijam, czy w pracy, czy na
wczasach) a ja nie mogę znaleźć nic w Wisełce :(
Czy ktoś tu kłamie.?. Czy wszyscy, którzy zostali zjechali właśnie do
Wisełki.?.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka