przemsw 26.07.06, 17:40 Ponoć większość społeczeństwa za granicą (pomijam, czy w pracy, czy na wczasach) a ja nie mogę znaleźć nic w Wisełce :( Czy ktoś tu kłamie.?. Czy wszyscy, którzy zostali zjechali właśnie do Wisełki.?. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj