witam
u mnie 4 cykl starań rozpoczął się ostatnią @ miałam 24 grudnia cykle 28-30 dniowe ostatni 30 dni, wzięliśmy się do roboty już i mam nadzieję że się uda w końcu

W pierwszą ciążę zaszłam po pół roku starań mam nadzieję, że tym razem uda się też do maks 6 miesięcy, jednak ostatnio mam problemy z tarczycą jakieś zapalenie prawdopodobnie pomimo tego ze tsh w normie - hmmmm mam nadzieje ze to nie przeszkodzi.12 stycznia ide do gina i musze sie pobadac czy wszystko jest ok bo cos za czesto miewam bóle podbrzusza i mam dosyc długie i obfite @ ale mam nadzieje ze dzidzia bedzie

)) a jak Wy macie? Ile sie staracie, jak Wasze zdrówko dziewczyny, wpisujcie się

Wysyłam fluidki dla każdej staraczki