Dodaj do ulubionych

Do ewkaczo..

06.01.05, 11:16
Widze że mamy podobną sytuacje?A wiesz kiedy miałaś owu?długo się staracie?
Ja miałam owu około 29.12.
Pozdrowionka
Maszula
Obserwuj wątek
    • ewkaczo Re: Do ewkaczo.. 06.01.05, 12:07
      hejka!
      wiem kiedy byla owu bo robilam testy owulacyjne i mialam 14dc czyli 25.12 a
      staramy sie od lutego2004 i 5cykli z testami owu.
      • maria.ksiazek najgorsze jest to czekanie.. 06.01.05, 12:14
        my staramy się od września,bo wcześniej nie mogłam;w marcu 2004 miałam cc.Tylko
        że synka już nie ma z nami..a tak marze o dzidzi.Musi się nam udać!!
        Buźka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka