maria.ksiazek 06.01.05, 11:16 Widze że mamy podobną sytuacje?A wiesz kiedy miałaś owu?długo się staracie? Ja miałam owu około 29.12. Pozdrowionka Maszula Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewkaczo Re: Do ewkaczo.. 06.01.05, 12:07 hejka! wiem kiedy byla owu bo robilam testy owulacyjne i mialam 14dc czyli 25.12 a staramy sie od lutego2004 i 5cykli z testami owu. Odpowiedz Link
maria.ksiazek najgorsze jest to czekanie.. 06.01.05, 12:14 my staramy się od września,bo wcześniej nie mogłam;w marcu 2004 miałam cc.Tylko że synka już nie ma z nami..a tak marze o dzidzi.Musi się nam udać!! Buźka Odpowiedz Link