Dodaj do ulubionych

Po monitoringu.

11.08.05, 15:04
Jestem nowa na forum, choć czytam posty w miarę regularnie.Od roku staramy
się o dzidziusia niestety bez skutku.Niektóre znają hasło gina, że nie należy
się martwić itp. Ja martwić się zaczęłam i... wyniki męża dość słabe. poszłam
zatem na monitoring i szczerze mówiąc zgłpiałam. Otóż:;
8 dc-brak pęcherzyków edometrium 8mm
13 dc -pęcherzyk w lewym jajniku 19mm, w prawym nic edo 15mm
15 dc -pęcherzyka brak, endo 15mm.
Gin powiedział, że to źle, że był za mały , żeby coś z tego było.Na forum
czytalam ,że pękają 20mm pęcherzyki.Zaproponownł monitoring w następnym
cyklu, a potem stymulację. Co o tym sądzicie? Proszę o wasze sugestie i
doświadczenia. Dodam,że przytulanko bylo 12 dc, potem czekaliśmy aż pęcherzyk
podrośnie i pęknie.Dziś 15 dc a temp. wzrosła o z 36,8 do 37,00. Zatem
owulacja chyba była, ale jakaś niepełnowartościowa.
Obserwuj wątek
    • annalalik Re: Po monitoringu. 11.08.05, 15:27
      Owulacja juz była. Pecherzyk pekł i to sie liczy smile
      Stymulacja chyba Ci nie potrzebna skoro masz naturalna owulacje.
      • wiktoria33 Re: Po monitoringu. 11.08.05, 16:20
        analik ma racje ,
        pecherzyki nawet 19mm pekają , skoro go brak znaczy ze pięknie pekl! Owu byla!
        A skok tempki bywa nawet do 3 dni po owulacji. wszystko jest ok ..tylko lekarza
        zmien smile

        Sadze ze w 8dc musial nie znalezc tego pecherzyka (skoro w 13dc mial juz 19mm
        to w 8mym mogl miec 8-10 mm - powinien byl go widziec )
        • margot30 Re: Po monitoringu. 12.08.05, 12:54
          Bardzo dziękuję za odpowiedzi! Jak zwykle jesteście niezastąpionesmile
          Zatem czy to nie był za mały pęcherzyk, żeby był efekt przytulania?
        • wiktoria33 Re: Po monitoringu. 12.08.05, 12:56
          kazdy jest dobry! jesli peka tzn ze byl dojrzały, nic sie nie martw,mierz
          tempke i czekaj smile)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka