margot30
11.08.05, 15:04
Jestem nowa na forum, choć czytam posty w miarę regularnie.Od roku staramy
się o dzidziusia niestety bez skutku.Niektóre znają hasło gina, że nie należy
się martwić itp. Ja martwić się zaczęłam i... wyniki męża dość słabe. poszłam
zatem na monitoring i szczerze mówiąc zgłpiałam. Otóż:;
8 dc-brak pęcherzyków edometrium 8mm
13 dc -pęcherzyk w lewym jajniku 19mm, w prawym nic edo 15mm
15 dc -pęcherzyka brak, endo 15mm.
Gin powiedział, że to źle, że był za mały , żeby coś z tego było.Na forum
czytalam ,że pękają 20mm pęcherzyki.Zaproponownł monitoring w następnym
cyklu, a potem stymulację. Co o tym sądzicie? Proszę o wasze sugestie i
doświadczenia. Dodam,że przytulanko bylo 12 dc, potem czekaliśmy aż pęcherzyk
podrośnie i pęknie.Dziś 15 dc a temp. wzrosła o z 36,8 do 37,00. Zatem
owulacja chyba była, ale jakaś niepełnowartościowa.