www.fertilityfriend.com/home/135102
zobaczcie dziewczynki, wykres piękny, tyle że dzień przed owu byłam na
monitoringu i nic tam nie było oprócz pęcherzyka 9mm (?)Nie wiem czy możliwe
zeby owu była wcześniej a lekarz juz nie widzial po niej sladu??
jal długo wchlania sie pękniety pecherzyk po wypuszczeniu jajeczka?? i jaki
jest duży?? a moze te 9mm urośnie do konca tego tygodnia i bedzie opozniona
owu>??? lekarz powiedzial ze to raczej nie mozliwe, aczkolwiek on zrobil
corke w 24 dc

a ja synka mam z tygodnia sprzed okresu

nie wiem juz czy to pisanie temperatur ma sens skoro nic dalej nie wiem,
jesli nie pojde na monitoring