Dodaj do ulubionych

WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE????

06.09.07, 20:57
hej Wiosenko i jak przewidziałam nie mogę Was znaleźć...
teraz to mi naprawdę przykro
13 nieudanych cykli za mną, a teraz jeszcze Wy mnie opuszczacie
buu...
smutno mi
i poczta gazetowa nie działa
Obserwuj wątek
    • mentafolia Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 06.09.07, 21:05
      Szukaj "paka ze staraka".
      Zaraz cos zrobię,nie bój nic,czekaj cierpliwiesmile
      • annkys Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 06.09.07, 21:07
        dziękuję baaardzo, czekam cierpliwie, bo wejść póki co nie mogę
        • aneczka_78 Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 06.09.07, 21:20
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=49107
          Zapraszam wejdz w tego linka
        • mjulka Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 06.09.07, 21:20
          zara się adminy wszystkim zajmą big_grin
          • wiosenka1 Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 08.09.07, 00:13
            juz się zajeły, ha ha
    • justyna824 Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 08.09.07, 09:31
      Dziewczyny nie można do was dołączyc na paka ze staraka,najpierw
      dostałam przyjęcie na forum a na drugi dzien już nie mogłam wejść
      szkoda bo bardzo sie już do was przywiązałam.dajcie znac jak się
      odmyślicie i będziecie mogły mnie przyjąć
    • anitaja Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 09.09.07, 16:21
      i ja chcialam wejsc ale mnie nie chca sad(
      • viinga Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 09.09.07, 18:10

        Mnie tez nie chca, nawet nie dostalam odpowiedzi sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka