annkys 06.09.07, 20:57 hej Wiosenko i jak przewidziałam nie mogę Was znaleźć... teraz to mi naprawdę przykro 13 nieudanych cykli za mną, a teraz jeszcze Wy mnie opuszczacie buu... smutno mi i poczta gazetowa nie działa Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mentafolia Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 06.09.07, 21:05 Szukaj "paka ze staraka". Zaraz cos zrobię,nie bój nic,czekaj cierpliwie Odpowiedz Link
annkys Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 06.09.07, 21:07 dziękuję baaardzo, czekam cierpliwie, bo wejść póki co nie mogę Odpowiedz Link
aneczka_78 Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 06.09.07, 21:20 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=49107 Zapraszam wejdz w tego linka Odpowiedz Link
mjulka Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 06.09.07, 21:20 zara się adminy wszystkim zajmą Odpowiedz Link
justyna824 Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 08.09.07, 09:31 Dziewczyny nie można do was dołączyc na paka ze staraka,najpierw dostałam przyjęcie na forum a na drugi dzien już nie mogłam wejść szkoda bo bardzo sie już do was przywiązałam.dajcie znac jak się odmyślicie i będziecie mogły mnie przyjąć Odpowiedz Link
anitaja Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 09.09.07, 16:21 i ja chcialam wejsc ale mnie nie chca ( Odpowiedz Link
viinga Re: WIOSENKO!!! GDZIE JESTEŚCIE???? 09.09.07, 18:10 Mnie tez nie chca, nawet nie dostalam odpowiedzi Odpowiedz Link