Dodaj do ulubionych

Fajne zaciszne miejsce na Mazurach

10.04.07, 12:15
Witam
Ogólnie szukalam czegoś nad morzem ale rozważam Mazury całkiem poważnie.
Poszykuję pokoju dla dwóch dorosłych i rocznego szkraba w pieknej okolicy w
rozsądnej cenie. Suwalszczyzna też wchodzi w grę. Termin 15.07 - 31.07.
Bardzo ważna dla mnie sprawa to akceptacja przyjazdu z czworonogiem, bo nie
mogę go zostawić. Podrawiam i czekam na pomoc.
Kasia&Filip
Obserwuj wątek
    • Gość: beatricze Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 15:12
      super miejsce do odpoczynku, zapraszam z towarzystwem.604179461Mazury
      • Gość: mika Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: 212.75.100.* 15.04.07, 21:50
        Zapraszam do gospodarstwa agroturystycznego www.rogateranczo.fc.pl. pozdrawiam
    • yarpinek Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach 10.04.07, 21:33
      apraszamy do Karwicy raju dla żeglarzy,
      grzybiarzy, ceniących piękno przyrody, czyste lasy, ciszę i
      spokój.
      Do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 osobowe, sanitariaty. Na posesji
      znajduje się: teren rekreacyjny, piaskownica dla dzieci, huśtawka, grill,
      miejsce na ognisko oraz parking. Dogodne położenie i piękne krajobrazy to
      jedne z wielu zalet jakie możemy zaproponować naszym gościom.
      Posiadamy na posesji osobny domek-mozna wynając cały ale również poszczególne
      pokoje. W domku jest kuchnia i łazienka.

Jeżeli chodzi o kwestie 4-noga to mam jedno pytanie... czy jest to duży zwierzak?

Kontakt:
      Karwica 48, 12-215 Karwica
      tel. 0-87 425 60 10
      www.ruciane-nida.pl/index.php?id=436&a=8&b=4
      • Gość: fraglesska Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.toya.net.pl 11.04.07, 00:40
        Witam ponownie:)
        Czworonóg to posokowiec bawarski - sunia. Ani groźna ani duża.
        Link do Państwa stronki nie wchodzi więc od razu spytam o cennik.
        Pozdrawiam
        • yarpinek Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach 11.04.07, 18:51
          Witam

teraz link powinien działać(były jakieś problemy techniczne)

www.ruciane-nida.pl/index.php?id=436&a=8&b=4
          cena to 25 zł za osobę/doba

proszę o kontaktna maila: filemonka79@gazeta.pl
          pozdrawiam
    • tady Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach 11.04.07, 02:30
      Witam!
      Zapraszam do Zielonych Tarasów www.zielonetarasy.com.Wolny w tym terminie jest domek nr 1
      Pozdrawiam
    • Gość: bard Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 14:29
      lesniczówka Jednorozec jest tam pełno zwierzaków więc i z tym nie bedzie
      problemów brak sasiedztwa wokół las i jeziora
      www.lesniczowkajednorozec.prv.pl
    • Gość: pilchy Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.dip.t-dialin.net 12.04.07, 23:53
      zapraszamy, bedzie mial tez fajna 1,5 rocza kolezanke :-))
      www.pilchy.ulotka.org/
    • Gość: Artur Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 12:49
      Wtam.
      W odpowiedzi na ogłoszenie mam do zaoferowania domek na płw Hajda nad jeziorem
      Narie, którego obszerniejszy opis jak i zdjęcia znajdują się na stronie
      www.hajda.glt.pl. Jeśli będą Państwo zainteresowani lub mieli jakieś pytania
      proszę o kontakt.
      Pozdrawiam Artur Kański
    • Gość: Ania Mazury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 20:01
      Zapraszamy do Stręgielka(między Giżyckiem a Węgorzewem).
      www.krainazieleni.ulotka.org

Jeżeli pies jest w miarę spokojny, to raczej nie ma problemu.
    • Gość: ul_ka Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 14:28
      zapraszam na www.suwalszczyzna.com.pl/baza/dane/pobondzie25.php
      kwatery nad samym jeziorem , mozliwosc zamówienia domowych obiadków na miejscu .
      Czworonogi mile widziane
    • Gość: Marcin Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.chello.pl 16.05.07, 12:35
      Witam,
      Mi sie podoba Popowo. Jest bardzo cicho no i przepiekna okolica
      www.eurotravels.pl/index.php?action=details&id=7960
    • Gość: suww Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.crowley.pl 18.05.07, 08:43
      suwalszczyzna.ovh.org
      3 pokojowy dom za 120 zl /doba - wyłączność, swoboda, przestrzeń,
      dogodny dojazd.
    • Gość: Artur Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 11:38
      Mam do zaoferowania domek na mazurach w zacisznym miejscu. Jest położony na płw
      Hajda i jest tam tylko 10 domków, z których jeden jest mój. dookoła tylko las i
      jezioro, dojazd ok 4 km przez las, nie jest to zatłoczony ośrodek. domek 2
      pokojowy (łoże małżeńskie + 2 wersalki, tv, kuchnia z wyposażeniem sztućce
      zastawa lodówka kuchenka, łazienka w kafelkach z prysznicem) zadaszony taraz ze
      stołem, domek ogrodzony żywopłotem z całkiem sporą posesją, łódka wiosłowa, ok
      100m aleją w lesie do plaży ( ładne dno i wyraźnie widoczna granica gdzie
      kończy się grunt ). cena to 120 PLN/dobę bez dodatkowych oplat. Zdjęcia mogę
      przesłać na e-mail. kontakt 606-580-423 Artur. pozdrawiam
    • Gość: cymek Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.07, 09:03
      witam,

serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

www.wilkasy.pl

pozdrawiam

ps.w obrębie posesji można zaparkować samochód
      stadnina koni w odległości około 200m od pensjonatu
      zarowno las jak i jezioro w odleglosci okolo 150 metrow od pensjonatu
      internet w każdym pokoju
      o saunie zapomnielśmy wspomnieć na stronie, ale jest i działa.
    • Gość: Kamil Skowroński Stare Jabłonki IP: *.chello.pl 14.06.07, 15:15
      www.skowronki.starejablonki.prv.pl
      wszystko jak w zamówieniu :)
      pozdrawiam
    • Gość: Mazury Sielskie Mazury:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.14, 19:38
      Polecam Gospodarstwo Agroturystyczne między dwoma jeziorami, wszędzie zieleń i przestrzeń, blisko do lasu i niedaleko do miasta. Tel. 874279458
    • pacia03 Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach 28.07.14, 08:49
      Może Mrągowo na Mazurach ? navitour.pl/mragowo/informator/20,1/
      Fajne miejsce na wczasy dla całej rodziny ;)
    • basiakorcz Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach 04.08.14, 20:28
      Morąg to fajne zaciszne miejsce navitour.pl/morag/informator/
    • Gość: malwinka Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.08.14, 10:26
      Mazury, Mazury… Jak tam jest cudownie! Ostatnio z mężem odkryliśmy przepiękne okolice Barczewa (około 20 km od Olsztyna). Krajobraz jak z bajki. Cisza, spokój. Aż nie chciało się stamtąd wyjeżdżać. Zatrzymaliśmy się w uroczym hotelu Ekwador www.ekwador-robson.pl/?galeria położonym nad małym jeziorkiem. Naprawdę bardzo klimatyczne miejsce.
      • Gość: miszka Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.09.14, 12:17
        Również polecam Barczewo i hotel Ekwador www.ekwador-robson.pl/. Nie dość, ze piękna okolica (las, jezioro) to jeszcze stadnina koni. Naprawdę warto się zrelaksować w takim miejscu.
      • Gość: PiękneMikołajki Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.play-internet.pl 10.09.14, 12:57
        Wiem że to trochę stary temat, ale byłam ostatnio na mazurach i odkryłam fajne miejsce koło mikołajek. Polecam na wrześniowe weekendy. Zamieszczam link do oferty: www.eholiday.pl/noclegi-hv5166.html :)
    • Gość: jolca Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.adsl.net.t-com.hr 07.09.14, 21:49
      witam, dla autora wątek już nieaktualny, ale może innym się przyda - naszym miejscem jest bajkowy zakątek, 20km od Ostródy, piękne miejsce zwłaszcza dla dzieci - mnóstwo atrakcji, prywatna plaża obok - polecam na stronie szczehóły.
      • Gość: jolca Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.adsl.net.t-com.hr 07.09.14, 21:51
        tu strona www.bajkowyzakatek.pl
    • bartek380 Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach 19.09.14, 19:58
      Witam,

polecam Augustów, byłem w te wakacje z rodziną i jesteśmy wszyscy zadowoleni. Zatrzymaliśmy się w Kompleksie Hotelowym Logos, który leży praktycznie w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie portu żeglugi (polecam rejs statkiem, szczególnie ten dłuższy do Studzienicznej). Pokoje są ładne z łazienkami, zostawiam link więc możesz sama zobaczyć augustow-hotel.pl/pl/pokoje.html Mają restaurację więc można też zapewnić sobie całe wyżywienie na miejscu. Pozdrawiam
      • Gość: Alusia Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.14, 20:38
        O, ja też byłam z chłopakiem w Augustowie w tym roku na "Pływaniu na byle czym" i mieszkałam w tym hotelu " logos", faktycznie godny polecania, wszystko jak na zdjęciach ze strony, obsługa przemiła...zimą wybierzemy sie znów , bo będzie fajna impreza " Kulig Na byle czym" i na pewno bedziemy spać i jeść w "Logosie"
    • Gość: Magda Re: Fajne zaciszne miejsce na Mazurach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.14, 14:20
      Ja polecam Bajkowy Zakątek (dawna Osada Warmińska). Obiekt położony blisko lasu, z basenem, restauracją i atrakcjami dla dzieci. Co roku jeździmy tam na wakacje. Aktualnie mamy rezerwację również na ferie.
      Pakiet z mnóstwem atrakcji, z resztą zobaczcie sami www.bajkowyzakatek.pl/page/92/ferie-zimowe-na-mazurach
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka