maroko359 25.05.12, 23:08 Witam! Szukam chętnych na wyprawę do Maroka, koniecznie z wejściem na Jabal Toubkal. Chętnie zobaczę też wodospady d'Ouzoud, wąwóz Todra. Termin - druga połowa IX lub X. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj