Dodaj do ulubionych

pytanie do kasi - s

19.06.07, 14:02
na jakiej podstawie kolezanka usuwa posty z tego forum??? chciałbym się
dowiedziec, czy ma jakies widzimisię, czy zależne jest to od humoru a moze od
tego, która noga wstała???
tu było wczoraj ogłoszenie o imprezie dla ludzi dobrej woli w Beskidzie
Śląskim ... jak pamiętam z geografii to jak najbardziej góry... a może jednak
nie góry???
Obserwuj wątek
    • kulitom Re: pytanie do kasi - s 19.06.07, 14:22
      Dolaczam sie do pytania. Dodam, ze moj post napisalem wczoraj i po kilku
      godzinach juz go nie bylo, napisalem e-mail i tez mi nie odpisala, dla mnie to
      byla wazna sprawa, a ktos tu sobie chyba zabawy urzadza w usuwanie postow. Wg
      mnie powinnismy byc informowani na jakiej podstawie zostal on usuniety i
      podparty jakimis sensownymi argumentami
    • kasia-s Re: pytanie do kasi - s 19.06.07, 15:28
      Dzien dobry,

na wszystkie listy odpowiadam, choc oczywiscie nie natychmiast, wiec sprawdz w
      swojej poczcie!
      Zaden post na tym forum od wielu tygodni nie byl usuniety, co najwyzej
      przeniesiony na odpowiednie forum. (Posty dotyczace kwater, nawet jesli maja
      byc one w Zakopanym, nie sa postami o gorach!)
      Poszukaj swojego postu przez wyszukiwarke, albo podaj wiecej danych, to Ci
      wskaze gdzie zostal przeniesiony!
      Pozdrawiam
    • mmilusi Re: pytanie do kasi - s 19.06.07, 19:38
      przypominam, ze moj post nie dotyczyl zadnych kwater, ani tez innych historii... organizuję wyjazd w Beskid Sląski...
      więc jeśli nie góry, to gdzie??? może dać w kategorii morze (idąc tropem myśli Billa....) nie kazdy szukający wyjazdu w góry przeciez szuka w dziale poszukuje towarzysza... więc nadal ne rozumiem, gdzie szanowna kasia - s zadziała moj post
        • saqqara jest chyba niewielka roznica 21.06.07, 11:01
          miedzy ogloszeniem kogos, kto chce sprzedac nocleg/znalezc nocleg, a
          ogloszeniem, ktore dotyczy organizowanego przez samych uczestnikow wyjazdu, na
          ktory moga sie rowniez zglosic inne osoby. wyjazdu, na ktorym nikt nie zarabia.
          a ze organizujacy chce zaliczke? no coz, kwaterodawcy zaliczki chca i jakos
          nikt nie placze, a tu sie oczekuje, ze ktos zorganizuje, nachodzi sie i jeszcze
          moze doplaci z wlasnej kieszeni, jak ktos zrezygnuje.

powiem szczerze, na forum z ogloszeniami nie zagladam, bo kwatery nie szukam,
          ale widzialam juz wczesniej info o tych weekendowych wyjazdach i nie powiem,
          zaciekawilo

moze by tak czasem przetrawic merytorycznie post przed jego przeniesieniem?
          • kasia-s Re: jest chyba niewielka roznica 21.06.07, 14:55
            Wyslalabys saqqara komus nieznanemu pieniadze, po przeczytaniu takiego
            ogloszenia? Sprawy finansowe mozna zalatwiac juz bezposrednio za posrednictwem
            maila. Informacje o spotkaniach, wyjazdach, rajdach nie sa przenoszone na inne
            fora. Ogloszenia sa i beda na fora odpowiednie!
            • saqqara Re: jest chyba niewielka roznica 22.06.07, 08:48
              Kasia,
              a czy Ty zawsze znasz wczesniej osobe, u ktorej zaklepalas sobie nocleg i
              wplacasz zaliczke??? moze czasy glupie, ale troche wiary w ludzi, szczegolnie
              takich, ktorzy za frico organizuja cos nie tylko dla siebie ale i dla innych. i
              dla przypomnienia-nie biora za to ZADNYCH pieniedzy.

przeczytalam to "ogloszenie" jeszcze raz. i jakos informacja o zaliczkach
              pojawia sie dopiero w sprawach organizacyjnych, a nie jako temat przewodni typu:
              "wplac nam 50 zl a my zorganizujemy dla ciebie super weekend"

jeszcze jestem przed kawa i po 2 godzinach snu, ale rozumiem, ze ten ktos szuka
              po prostu innych chetnych ludzi, ktorzy chca cos zrobic, a moze np nie maja z
              kim. a ze umiescil to "ogloszenie" tutaj? moze dlatego, ze Ci ludzie jezdza w
              gory, a my jestesmy na forum o takiej wlasnie tematyce?
              • mmilusi Re: jest chyba niewielka roznica 22.06.07, 10:03
                Saqqara - bardzo dziękuje za Twój glos rozsądku...
                masz rację - nie dość, że trzeba wszystko zorganizować i za własne pieniądze obdzwaniać np. kwatery, to jeszcze na wyjazdach trzeba dbać o uczestników, aby każdy z nich był zadowolony - ale cóż wiedziałem za co się biorę, gdy zacząłem organizawac takie wyjazdy...
                nie przewidziałem jednak złośliwości ludzi, którym w żaden sposób ani ja ani propozycje zawarte na stronie nie wadzą - takich jak kasia - s jest więcej na różnych portalach... a walka z nimi jest często bezsensowna...

Pozdrawiam
                M.

PS.
                czytanie ze zrozumieniem to wyjątkowa umiejętność, którą nie każdy posiadł;)))
                • kfadam Re: jest chyba niewielka roznica 22.06.07, 10:22
                  Nie walcz, tylko jak dajesz posta i wynikają nieporozumienia to zamiast pienić
                  się staraj się jasno tłumaczyć swoje stanowisko i intencje a nie czekasz aż
                  zrobi to za ciebie ktoś inny. Forum jest ustawicznie zaśmiecane i nie dziw się kasi.
                  Pozdrawiam i miłej wycieczki KA

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka