aquarius1973 11.07.09, 23:34 Witam, czy sa osoby planujace wyprawe jak w temacie na przelomie stycznia i lutego 2010 ? Pozdrawiam Jakub Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
leoleo sa osoby planujące zdobycie ma początek marca... 20.10.09, 08:14 plus dolina kasb (ounila, samochód) plus agadir, lotnisko marrakesz zdrowia leoleo Odpowiedz Link Zgłoś
mahajana Re: sa osoby planujące zdobycie ma początek marca 24.10.09, 11:07 a jest szansa zeby siw do was przylaczyc? pozdr baska Odpowiedz Link Zgłoś
leoleo jak przekonasz wodnika.... 24.10.09, 21:02 to polecimy w marcu, potrzebuję 2-3 osoby na załogę samochodu (do wynajęcia) do wypadu na saharę (bliższą); pokazują ja w tvp1 po 20.00 - rajd maroka Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius1973 Re: jak przekonasz wodnika.... 30.10.09, 22:38 hej hej, my juz kupilismy bilety na 23-31 stycznia 2010. lecimy z dublina do marakeszu przez londyn. potem taksowka do imlil. tym razem bedziemy mieli tydzien na sama akcje gorska. zwiedzanie zostawiamy na nastepny wypad do maroka. pozdrawiam serdecznie, kuba leoleo napisał: > to polecimy w marcu, potrzebuję 2-3 osoby na załogę samochodu (do wynajęcia) do > wypadu na saharę (bliższą); pokazują ja w tvp1 po 20.00 - rajd maroka Odpowiedz Link Zgłoś
leoleo Re: jak przekonasz wodnika.... 31.10.09, 11:13 sukcesu; ja na pewno w marcu, chce zaliczyć jak najwiecej bo już tam nie pojadę; lubie miec czas by smakować klimaty ; zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius1973 Re: jak przekonasz wodnika.... 02.11.09, 19:25 dzieki i wzajemnie! powodzenia w marcu! /Kuba leoleo napisał: > sukcesu; ja na pewno w marcu, chce zaliczyć jak najwiecej bo już tam nie pojadę > ; > lubie miec czas by smakować klimaty ; zdrowia > > Odpowiedz Link Zgłoś
aga.pwr 31.01-10.2 02.01.10, 21:10 Nasza czwórka leci pod koniec stycznia. Pozdrawiam pozostałe ekipy. Czego można się spodziewać wchodząc zimą na Toubkal? Co trzeba mieć ze sobą koniecznie? Chcę zminimalizować bagaż. Jak dogadać się z Berberami - tylko po arabsku? Odpowiedz Link Zgłoś
leoleo Re: 31.01-10.2 02.01.10, 22:14 home.agh.edu.pl/~kuras/ekstrema/maroko2009.html Odpowiedz Link Zgłoś
leoleo Re: 31.01-10.2 03.01.10, 08:58 turystyka.interia.pl/wyprawy/news/w-sniegach-i-sloncu-maroka,1329620,4831 Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius1973 Re: 31.01-10.2 06.01.10, 23:03 hej, kilka pomocnych linkow: nomadicmorocco.blogspot.com/2010/01/freezing-level-set-to-drop.html www.atlastrekshop.com/index.htm www.ukclimbing.com/forums/info/search.php?forum=0&dates=0&name=&topic=&body=Toubkal # taxi z lotniska do Imlil ok 30-50E # w Imili pelno hosteli lub pokojow do wynajecia od ok 5E # jedzenie lepiej kupic w Imlil bo w schroniskach drozyzna # koniecznie dobry spiwor!!! w schroniskach nie ma ogrzewania i w zbiorowych pokojach temp jest ponizej zera! # rozne zdania na temat mozliwosci korzystania z kuchni! jedni mowia ze mozna inni ze nie - wiec najlepiej miec wlasna maszynke + dokupiony w Imlil gaz (uwaga - najpopularnijsze sa przebijane jednorazowe lub nabijane, moze byc trudno dostac te z gwintem) # w schroniskach pod toubkalem dogadasz sie po angielsku # polecam opisy ze strony UKClimbing - najswiezsze relacje z tej zimy! pozdrawiam i milego wyjazdu! ps mam nadz ze nie zamkna Luton z powodu sniegu ;-) aga.pwr napisała: > Nasza czwórka leci pod koniec stycznia. Pozdrawiam pozostałe ekipy. > Czego można się spodziewać wchodząc zimą na Toubkal? Co trzeba mieć > ze sobą koniecznie? Chcę zminimalizować bagaż. Jak dogadać się z > Berberami - tylko po arabsku? Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius1973 Re: Mt Toubkal - zimowe zdobycie szczy na wlasna 05.02.10, 23:33 wlasnie wrociclismy z wyprawy. jesli ktos potrzebuje informacji "kto, co, kiedy, jak i za ile" prosze o info na maila gazetowego. pozdrawiam Kuba Odpowiedz Link Zgłoś