Dodaj do ulubionych

Mt Toubkal - zimowe zdobycie szczy na wlasna reke.

11.07.09, 23:34
Witam,
czy sa osoby planujace wyprawe jak w temacie na przelomie stycznia i lutego 2010 ?
Pozdrawiam
Jakub
Obserwuj wątek
    • leoleo sa osoby planujące zdobycie ma początek marca... 20.10.09, 08:14
      plus dolina kasb (ounila, samochód) plus agadir, lotnisko marrakesz
      zdrowia
      leoleo
      • mahajana Re: sa osoby planujące zdobycie ma początek marca 24.10.09, 11:07
        a jest szansa zeby siw do was przylaczyc?
        pozdr
        baska
        • leoleo jak przekonasz wodnika.... 24.10.09, 21:02
          to polecimy w marcu, potrzebuję 2-3 osoby na załogę samochodu (do wynajęcia) do
          wypadu na saharę (bliższą); pokazują ja w tvp1 po 20.00 - rajd maroka
          • aquarius1973 Re: jak przekonasz wodnika.... 30.10.09, 22:38
            hej hej,

            my juz kupilismy bilety na 23-31 stycznia 2010. lecimy z dublina do marakeszu
            przez londyn. potem taksowka do imlil.
            tym razem bedziemy mieli tydzien na sama akcje gorska. zwiedzanie zostawiamy na
            nastepny wypad do maroka.

            pozdrawiam serdecznie,

            kuba






            leoleo napisał:

            > to polecimy w marcu, potrzebuję 2-3 osoby na załogę samochodu (do wynajęcia) do
            > wypadu na saharę (bliższą); pokazują ja w tvp1 po 20.00 - rajd maroka
            • leoleo Re: jak przekonasz wodnika.... 31.10.09, 11:13
              sukcesu; ja na pewno w marcu, chce zaliczyć jak najwiecej bo już tam nie pojadę;
              lubie miec czas by smakować klimaty ; zdrowia

              • aquarius1973 Re: jak przekonasz wodnika.... 02.11.09, 19:25
                dzieki i wzajemnie! powodzenia w marcu!

                /Kuba


                leoleo napisał:

                > sukcesu; ja na pewno w marcu, chce zaliczyć jak najwiecej bo już tam nie pojadę
                > ;
                > lubie miec czas by smakować klimaty ; zdrowia
                >
                >
                • aga.pwr 31.01-10.2 02.01.10, 21:10
                  Nasza czwórka leci pod koniec stycznia. Pozdrawiam pozostałe ekipy.
                  Czego można się spodziewać wchodząc zimą na Toubkal? Co trzeba mieć
                  ze sobą koniecznie? Chcę zminimalizować bagaż. Jak dogadać się z
                  Berberami - tylko po arabsku?
                  • leoleo Re: 31.01-10.2 02.01.10, 22:13
                  • leoleo Re: 31.01-10.2 02.01.10, 22:14
                    home.agh.edu.pl/~kuras/ekstrema/maroko2009.html
                    • leoleo Re: 31.01-10.2 03.01.10, 08:58
                      turystyka.interia.pl/wyprawy/news/w-sniegach-i-sloncu-maroka,1329620,4831
                  • aquarius1973 Re: 31.01-10.2 06.01.10, 23:03
                    hej,
                    kilka pomocnych linkow:

                    nomadicmorocco.blogspot.com/2010/01/freezing-level-set-to-drop.html
                    www.atlastrekshop.com/index.htm
                    www.ukclimbing.com/forums/info/search.php?forum=0&dates=0&name=&topic=&body=Toubkal

                    # taxi z lotniska do Imlil ok 30-50E
                    # w Imili pelno hosteli lub pokojow do wynajecia od ok 5E
                    # jedzenie lepiej kupic w Imlil bo w schroniskach drozyzna
                    # koniecznie dobry spiwor!!! w schroniskach nie ma ogrzewania i w zbiorowych
                    pokojach temp jest ponizej zera!
                    # rozne zdania na temat mozliwosci korzystania z kuchni! jedni mowia ze mozna
                    inni ze nie - wiec najlepiej miec wlasna maszynke + dokupiony w Imlil gaz (uwaga
                    - najpopularnijsze sa przebijane jednorazowe lub nabijane, moze byc trudno
                    dostac te z gwintem)
                    # w schroniskach pod toubkalem dogadasz sie po angielsku
                    # polecam opisy ze strony UKClimbing - najswiezsze relacje z tej zimy!

                    pozdrawiam i milego wyjazdu!

                    ps mam nadz ze nie zamkna Luton z powodu sniegu ;-)





                    aga.pwr napisała:

                    > Nasza czwórka leci pod koniec stycznia. Pozdrawiam pozostałe ekipy.
                    > Czego można się spodziewać wchodząc zimą na Toubkal? Co trzeba mieć
                    > ze sobą koniecznie? Chcę zminimalizować bagaż. Jak dogadać się z
                    > Berberami - tylko po arabsku?
    • aquarius1973 Re: Mt Toubkal - zimowe zdobycie szczy na wlasna 05.02.10, 23:33
      wlasnie wrociclismy z wyprawy. jesli ktos potrzebuje informacji "kto, co, kiedy,
      jak i za ile" prosze o info na maila gazetowego.
      pozdrawiam
      Kuba

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka