Gość: Nor IP: 195.85.227.* 14.01.04, 15:36 w najbliższym czasie zamawiam nowego Focusa 1.6, klima, alufelgi, metalik, radio, alarm za ok. 61 500 - jak myślicie ile da się wynegocjowac w salonie? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: blueblack Re: Nowe auto - negocjacje IP: 212.160.138.* 14.01.04, 15:41 Burakom co sie chwalą samochodami jakie chca kupić nie dają żadnych upustów!!! Link Zgłoś
Gość: Nor Re: Nowe auto - negocjacje IP: 195.85.227.* 14.01.04, 15:43 dzieki za rade, jak zwykle jestes niezastapiony/a Link Zgłoś
Gość: Dzieciak Re: Nowe auto - negocjacje IP: 195.85.227.* 14.01.04, 15:53 Prostych ludzi takich jak Ty, nigdy na forum zamało :):) Jak sobie wybrażasz odpowiedź na pyatnie zadane przez Nor bez okreslanai produktu który chce zakupic w rozsądnej cenie?? Może żyjesz w pięknej wsi gdzies na ziemi w której każdy salon (Toyota, Ford, BMW, Mercedes i Fiat) daja identyczny rabat. Jeżeli tak to gratuleję pieknego miesjca na ziemi. Oby miejsc takich jak te było wiecej a ludzi takich jak Ty duzo mniej. Pozdrawiam Link Zgłoś
qrenblack Nor = dzieciak 14.01.04, 23:56 Gość portalu: Dzieciak napisał(a): > Prostych ludzi takich jak Ty, nigdy na forum zamało :):) > > Jak sobie wybrażasz odpowiedź na pyatnie zadane przez Nor bez okreslanai > produktu który chce zakupic w rozsądnej cenie?? > > Może żyjesz w pięknej wsi gdzies na ziemi w której każdy salon (Toyota, Ford, > BMW, Mercedes i Fiat) daja identyczny rabat. Jeżeli tak to gratuleję pieknego > miesjca na ziemi. Oby miejsc takich jak te było wiecej a ludzi takich jak Ty > duzo mniej. A jednak burak z ciebie,bo tylko buraki pisza sami ze soba,hehehe Link Zgłoś
Gość: Olo Re: Nowe auto - negocjacje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.04, 15:43 Analogicznie do Ciebie! Cytat z poprzedniego wątku: PYTANIE: a propos rabatów to --na co moge liczyc Link Zgłoś
Gość: Nor Re: Nowe auto - negocjacje IP: 195.85.227.* 14.01.04, 15:46 Myslisz, ze 6% jest realne ? Byloby fajnie ;) Link Zgłoś
Gość: Wiktor Re: Nowe auto - negocjacje IP: *.netia.pl 14.01.04, 16:40 Kupowałem w listopadzie Peguota. Ok. 3% rabat uzyskiwałem przez telefon i czułem jeszcze "luz". W końcu dostałem 8% ale na niechodliwy model (406). Link Zgłoś
Gość: Olo Re: Nowe auto - negocjacje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.04, 00:02 Sądzę że 6% w Twoim przypadku jest całkiem realne, a pewnikiem powinni się zgodzić na 5% i ewentualnie jheszcze jakieś wyposażenie gratis. Z doświadczenia wiem, że taka górna granica upustu to około 8%, a standardowo dają 3%(wystarczy zdecydowanie zapytać i jest 3%).To co pomiędzy 3%-8% to kwestia jaki samochód,za ile, ile wyposażenia dodatkowego i Twoje umiejętności negocjacji. Jeśli płacisz gotówką to punkt dla Ciebie. I z reguły chętniej dodają wyposażenie gratis, niż upust cenowy. Tak więc musisz obmyślić taktykę: wolisz zaoszczędzić czy doposażyć auto. Link Zgłoś
Gość: Nor Re: Nowe auto - negocjacje IP: 195.85.227.* 15.01.04, 08:18 dzieki, ide negocjowac w sobote ;) Link Zgłoś
Gość: focus Re: Nowe auto - negocjacje IP: *.netia.piekary.net 15.01.04, 11:20 Kupiłem takiego (X100) w listopadzie, po dwóch turach negocjacji. Mam jeszcze (ponad to co wymieniasz) blokadę skrzyni biegów, wyłącznik zapłonu, końcówkę tłumika, dywaniki, radio z cd. Zapłaciłem 57800 zł. Link Zgłoś
Gość: Nor Re: Nowe auto - negocjacje IP: *.chello.pl 15.01.04, 22:13 aaaa... faktycznie zapomniałam napisać o radio z CD i dywanikach. Tobie udało się jeszcze załapać na metalik gratis :) Link Zgłoś