Dodaj do ulubionych

KTO KORZYSTAŁ Z SERWISU BOSCHA ???

IP: 172.30.20.* 13.02.02, 12:13
`Witam!
Bardzo proszę o opinię Wszystkich którzy korzystali z usług Boscha , wybieram
się w najbliższym czasie do Nich i nie wiem czego mogę się spodziewać?
Obserwuj wątek
    • Gość: Rycho Re: KTO KORZYSTAŁ Z SERWISU BOSCHA ??? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 13.02.02, 13:10
      Korzystałem,żadna rewelacja,a ceny raczej wysokie.
    • mouse1 Re: KTO KORZYSTAŁ Z SERWISU BOSCHA ??? 13.02.02, 13:36
      Zgadzam sie z Rychem, ceny europejskie a reszta raczej przeciętna. Podobnie jak
      wiele serwisów...
      • Gość: Jurek Re: KTO KORZYSTAŁ Z SERWISU BOSCHA ??? IP: 57.66.8.* 13.02.02, 13:56
        a z jakiego serwisu korzystaliscie - nazwa albo miasto?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka