Gość: benek IP: 172.30.20.* 13.02.02, 12:13 `Witam! Bardzo proszę o opinię Wszystkich którzy korzystali z usług Boscha , wybieram się w najbliższym czasie do Nich i nie wiem czego mogę się spodziewać? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Rycho Re: KTO KORZYSTAŁ Z SERWISU BOSCHA ??? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 13.02.02, 13:10 Korzystałem,żadna rewelacja,a ceny raczej wysokie. Link Zgłoś
mouse1 Re: KTO KORZYSTAŁ Z SERWISU BOSCHA ??? 13.02.02, 13:36 Zgadzam sie z Rychem, ceny europejskie a reszta raczej przeciętna. Podobnie jak wiele serwisów... Link Zgłoś
Gość: Jurek Re: KTO KORZYSTAŁ Z SERWISU BOSCHA ??? IP: 57.66.8.* 13.02.02, 13:56 a z jakiego serwisu korzystaliscie - nazwa albo miasto? Link Zgłoś