Gość: Bravowicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.04, 13:11 Moje pytanie dotyczy opon produkcji słoweńskiej Sava. Co sądzą o ich jakości i zachowaniu sie na drodze forumowicze, ewentualni użytkownicy? Z góry dziękuje za uwagi. Link Zgłoś Obserwuj wątek
m_mazur Re: Opony Sava 12.03.04, 14:32 Nie mam doświadczenia z oponami letnimi, ale posiadam zimówki Sawy drugi sezon i jestem z nich zadowolony. Ogólni rzecz biorąc są głośne, ale za to są wytrzymale. Przy moim stylu jazdy(dosyć agresywny) prawie nie widać różnicy pomiędzy tyłem a przodem. Jeśli przyjdzie i zmieniać zimówki to prawdopodobnie wezmę Sawy. Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Olo Re: Opony Sava IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 17:55 nie mam opini o Savach, bo nie jeździłem na nich, ale polecam Daytony (zarówno zimówki jak i letnie). Obie opony kierunkowe, stosunkowo nowe modele (D-100 i DW-500) i z doświadczenia powiem, że są naprawde dobre, a w stosunku jakość cena rewelacyjne.(zimówki 145/70 R13 kupiłem po 100zł z montażem)Zreszta zobacz opinię na: opony.com I jeszcze jedno!!!! Tak jak większość opon są produkowane w Polsce, ale w przeciwieństwie do większości produkują je w zupełnie nowej fabryce pod poznaniem, tak więc nie ma zaleciałości starych technologii.W oponach z innych koncernów, które przejęły stare fabryki podobno normą jest, że ta sama opona z np. Francji jest lepsza od niby identycznej, polskiej. Link Zgłoś
guest_of_honour A wiesz, że... 12.03.04, 21:31 Michelin w Polsce (w Kormoranie) produkuje granulat i wykorzystuje go do produkcji opon w fabrykach całej Europy? Tych we Francji również Link Zgłoś
Gość: blona Re: Opony Sava IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.04, 19:23 A ja tez mam sawy i tez mam ten sam samochod co ty, tylko inny kolor i troche mniej kucykow pod maska, no i mi opony nie trzeszcz tak mocno, bo nie jezdze agresywnie :-) pozdro dla Gila :-) Link Zgłoś