Gość: yelow bahama
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.03.04, 19:44
Mam problem, założyłem szersze letnie opony, zamiast 175/70/R14 na
185/65/R14.Objawy są takie że przede wszystkim ciężej działa wspomaganie,
auto jedzie jak po szynach ale ciężko wchodzi w zakręt, czy to sprawa
ciśnienia czy czegoś innego?