Dodaj do ulubionych

szersze opony

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.04, 19:44
Mam problem, założyłem szersze letnie opony, zamiast 175/70/R14 na
185/65/R14.Objawy są takie że przede wszystkim ciężej działa wspomaganie,
auto jedzie jak po szynach ale ciężko wchodzi w zakręt, czy to sprawa
ciśnienia czy czegoś innego?
Obserwuj wątek
    • guest_of_honour Re: szersze opony 18.03.04, 21:16
      wspomaganie działa tak samo, to opór jest wiekszy, ale aż tak duża różnica
      (ciężko wchodzi w zakręt) jest co najmniej zastanawiająca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka