Dodaj do ulubionych

Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina)

IP: 192.168.100.* 25.02.02, 09:21
Sprzedam punto rok 06/94 niebieski, Przejechane 80 tys, Airbag,szyby Color, w
idealnym stanie.Bezwypadkowe zadnych wgniezen, Po auto trzeba by bylo
przyjechac do Berlina. Cena 2500;- EURO
Ps.Moge poslac tez zdjacia na e-mail
Kontakt: 0049-01745103136
e-mail: freaknet@hotmail.com
Obserwuj wątek
    • Gość: MARCIN M Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 192.168.1.* 25.02.02, 10:34
      WITAM .PUNTO RACZEJ MNIE NIE INTERESUJE JESLI BEDZIESZ MIAL DO SPRZEDANIA OPLA
      TIGRE DAJ ZNAC.POZDRAWIAM
    • Gość: dzeki Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 172.30.19.* 25.02.02, 10:56
      Gość portalu: freaknet napisał(a):

      > Sprzedam punto rok 06/94 niebieski, Przejechane 80 tys, Airbag,szyby Color, w
      > idealnym stanie.Bezwypadkowe zadnych wgniezen, Po auto trzeba by bylo
      > przyjechac do Berlina. Cena 2500;- EURO
      > Ps.Moge poslac tez zdjacia na e-mail
      > Kontakt: 0049-01745103136
      > e-mail: freaknet@hotmail.com

      Cena takiego auta wg eurotaxu w polsce oscyluje w granicach 11tyś zł, z tego
      wniosek iż auta bezwypadkowe sprowadzane, np z Berlina są droższe od krajowych,
      tych kupionych w naszych salonach o jakieś 10% bo:
      2500 euro * 3,7 = 9250
      9250 + 22%VAT = 11285 zł
      11285 + 6% Akcyza = 11962
      A więc cena średnio podejrzanego auta w Berlinie jest wyższa niż w kraju,
      nadmieniam, iż jest to cena bez kosztów transportu jaki należy dodać przed akcyzą
      i Vat-em
      Kto kupił taniej lub od handlarza ten prawdopodobnie kupił złom



    • Gość: rrr Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 192.168.100.* 25.02.02, 11:23
      Gość portalu: freaknet napisał(a):

      > Sprzedam punto rok 06/94 niebieski, Przejechane 80 tys, Airbag,szyby Color, w
      > idealnym stanie.Bezwypadkowe zadnych wgniezen, Po auto trzeba by bylo
      > przyjechac do Berlina. Cena 2500;- EURO
      > Ps.Moge poslac tez zdjacia na e-mail
      > Kontakt: 0049-01745103136
      > e-mail: freaknet@hotmail.com

    • Gość: rex Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 213.77.125.* 25.02.02, 12:16
      Nie ośmieszaj się z tą ceną. Myślisz że w Polsce nie znamy cen w Niemczech.
      Żaden Niemiec nie kupi w tej cenie twojego auta, a tym bardziej Polak. Twoje
      autko na rynku niemieckim jest warte ok. 1700-1800 Euro. Pzdr.
      • Gość: freaknet Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 192.168.100.* 25.02.02, 12:43
        Gość portalu: rex napisał(a):

        > Nie ośmieszaj się z tą ceną. Myślisz że w Polsce nie znamy cen w Niemczech.
        > Żaden Niemiec nie kupi w tej cenie twojego auta, a tym bardziej Polak. Twoje
        > autko na rynku niemieckim jest warte ok. 1700-1800 Euro. Pzd

        Ty Debilu jak jestes taki madry to wejdz sobie na stronke www.mobile.de i zobacz
        jakie ceny sa w Berlinie, a nie modrzyj sie jak ty sie znasz na cenach samochodow
        DUPKU.A te auta co chodza po te 1700-1800 Euro to wraki z przebiegiem 150000
        minimum i to po wypadkach.

        • Gość: rex Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 213.77.125.* 25.02.02, 12:50
          Po pierwsze nie jestem debilem. Po drugie jestem z branży. Po trzecie właśnie
          wróciłem z kilku komisów (Nbg Bawaria) i ceny znam. Z tymi wrakami to
          przesadzasz. Fiaty po prostu lecą na łeb, co nie zuważyłeś tego. Może jakbyś
          miał Punto II ale z tym szajsem nie dasz rady wyciągnąć 2000. Pzdr.
          • Gość: freaknet Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 192.168.100.* 25.02.02, 13:01
            To sie z dziwisz bo juz dwoch gosci sie zglosilo na e-maila. Jeszcze raz ci
            powtazam ceny w Berlinie sa calkiem inne niz w zachodniej czesci Niemiec, bo
            przyjezdzaja tacy handlaze jak ty(bo blisko jest) i nakrecaja ceny.
            • Gość: rex Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 213.77.125.* 25.02.02, 13:06
              Z tego taki morał, że należy omijać Berlin. Zapraszam na Bawarię. Łap tych
              dwóch frajerów na mailach. Mogą być to ostatni, przed zmianami w akcyzie.
              Powodzenia.
              • Gość: freaknet Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 192.168.100.* 25.02.02, 13:18
                Tylko ze jada do bawari musisz musisz nadzucic 600 kilosow znalesc tam auto co
                nie bedzie takie latwe(czyli biezesz co popadnie "zlom") pozniej zarejstrowac
                je na celne, koszt jest prawie taki sam,a jak gosc przyjedzie do mnie to mu
                powiem co za auto kupuje pujde z nim go zarejstrowac itd. Takze trzeba sie
                zastanowic co jest lepsze
                • Gość: rex Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 213.77.125.* 25.02.02, 13:24
                  I stąd wyższa cena. Za Twój czas i pomoc w załatwianiu gość płaci. Wszystko
                  wyjaśnione. Pozdrowienia.
        • Gość: DZEKI Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) IP: 172.30.19.* 25.02.02, 12:56
          To handlarz, złom kupuje ażeby zarobić, taki śmieciaż ze złomowiska kupuje po
          1700euro i w Polsce żeni frajerom co się cieszą, że
          mają TAKI ZACHODNI SERWISOWANY ZŁOM – banda frajerów
          • talizman Re: Sprzedam PUNTO ???(oferta z Berlina) 25.02.02, 13:45
            Otóż to. Niech sobie w dupe wsadzie ten złom. Jakim trzeba być palantem żeby
            uwierzyć, że od 1996 roku miał przejechane 80 tys. km????? Ładnie przekręciłeś
            licznik - qtas
            • Gość: freaknet Do talizmana IP: 192.168.100.* 25.02.02, 14:04
              QTAS to cie robil ty pierdolony skurwysynu,A udowodnic mozna to ksiazka pojazdu
              ktora posiadam FRAJER JAK NIECHCESZ KUPIC AUTA TO NIE PISZ BO CIE MAIL BOMBEREM
              POTRAKTUJE
              • talizman Re: Do talizmana 25.02.02, 14:33
                UUUUUUUUUUUUUUUUUUU jak się boje............

                Coś musibyć do dupy w tym punciaku bo za bardzo się wqurwiasz pierdolcu jebany.
                • Gość: freaknet Re: Do talizmana IP: 192.168.100.* 25.02.02, 14:47
                  Talizman jutro lepiej nie otwieraj maila bo sie mozesz jakims wirusem zarazic.
                  • talizman Re: Do talizmana 25.02.02, 14:55
                    Gość portalu: freaknet napisał(a):

                    > Talizman jutro lepiej nie otwieraj maila bo sie mozesz jakims wirusem zarazic.

                    Rozmowa z tobą ma poziom rynsztoku w którym się taplasz jak obsrana świnia.
                    wirusek, świrusek....... HAHAHAHAHA
              • Gość: polak Re: Do volks-łajzy IP: 172.30.19.* 26.02.02, 08:17
                Gość portalu: freaknet napisał(a):

                > QTAS to cie robil ty pierdolony skurwysynu,A udowodnic mozna to ksiazka pojazdu
                >
                > ktora posiadam FRAJER JAK NIECHCESZ KUPIC AUTA TO NIE PISZ BO CIE MAIL BOMBEREM
                >
                > POTRAKTUJE

                Takich książek baranie to ja mam kilka! ile mam ci podesłać? Przebieg sam
                wpiszesz, np. 10 tyś km i sprzedasz jak nówkę gównojadzie.

                • Gość: freaknet Re: Do volks-łajzy IP: 192.168.100.* 26.02.02, 10:02
                  >
                  > Takich książek baranie to ja mam kilka! ile mam ci podesłać? Przebieg sam
                  > wpiszesz, np. 10 tyś km i sprzedasz jak nówkę gównojadzie.
                  >

                  Ty Qrwa biedny polaczku zal mi ciebie. Gownojad to twoj stary o matka to
                  gownomuchojadka a ty jestes powstalym z tego obornikiem.
                  • Gość: paweł Re: Do volks-łajzy IP: 212.244.84.* 17.03.02, 18:16
                    hehe...ale poziom...ubolewam...
                    • Gość: robert Re: Do volks-łajzy IP: *.astercity.net / 10.129.132.* 17.03.02, 18:33
                      no, rzeczywiście gości wzięło. a potem nie wiadomo skąd wszyscy się dziwią, że
                      frustraci jeżdżą po drodze i prubują udowadniać, że auto X jest lepsze od auta
                      Y.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka