staruch5
03.09.04, 15:41
jadac w nocy przez Niemcy slyszlem pare razy w wiadomosciach radiowych, ze
ministerstwo transportu RFN powaznie planuje wprowadzenie kamizelek
odblaskowych dla osob opuszczajacych samochod w razie awarii (po zmroku).
Zapatrzyli sie na Wlochow i Hiszpanow. Bedzie trzeba kupic to dziadostwo!
Miejmy nadzieje, ze to beda uniwersalne kamizelki,a ze nie bedziemy musieli
wozic (w kabinie!nie w bagazniku) zestawu kamizelek do roznych krajow. pewnie
za Niemcami pojhda Austriacy...