Dodaj do ulubionych

kamizelki w RFN

03.09.04, 15:41
jadac w nocy przez Niemcy slyszlem pare razy w wiadomosciach radiowych, ze
ministerstwo transportu RFN powaznie planuje wprowadzenie kamizelek
odblaskowych dla osob opuszczajacych samochod w razie awarii (po zmroku).
Zapatrzyli sie na Wlochow i Hiszpanow. Bedzie trzeba kupic to dziadostwo!
Miejmy nadzieje, ze to beda uniwersalne kamizelki,a ze nie bedziemy musieli
wozic (w kabinie!nie w bagazniku) zestawu kamizelek do roznych krajow. pewnie
za Niemcami pojhda Austriacy...
Obserwuj wątek
    • Gość: Q Re: kamizelki w RFN IP: *.kon.tvknet.pl / *.tvknet.pl 03.09.04, 21:29
      kamizelki wszędzie będą takie same, jest na to stosowna norma, która wyraźnie okresla jak te kamizelki mają wyglądać.
    • Gość: kamizelka Re: kamizelki w RFN IP: *.arcor-ip.net 03.09.04, 22:54
      Dobrze wiesz jak w nocy widac osby opuszczajace samochod.
      Pol biedy w krajach, gdzie autostrady maja pasy awaryjne,
      bo na "odnawianej" A4 ( pomiedzy Wroclawiem, a Olszyna )
      NIE MA pasow awaryjnych. Sa gdzieniegdzie zatoki awaryjne,
      ale tam trzeba najpierw dojechac ( jak, gdy nawali silnik ? ).

      To jest sabotaz gospodarczy , ta budowa. I tak kiedys trzeba
      bedzie zrobic wedlug norm, ale to bedzie KOSZTOWAC !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka