Dodaj do ulubionych

OT - Zgłoś misiaczka

05.04.20, 00:57
Właśnie się podliczyłem za marzec i będę pewnie zawieszał.
Ale też i ze 50 razy wrzuciłem "zgłoś" przy postach troll-a Misiaczka... jak sam przy tym pozostanę, to chuj was strzeli i nadal będziecie go musieli czytać... a jak komuś się zechce (w ramach wolnego) troll-a pozgłaszać...
Nie, żebym przymuszał... ja nie Jarek, do głosowania na Adriana nie przymuszę... ale wypierdolmy tego trolla stąd na dobre... po prostu klikając.
Proszę :)
Rzygać mi się już chce na tę PiSowską mendę.

--
Do urn wyborcy Adriana! P🖕S
Obserwuj wątek
    • engine8 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 01:36
      Nie...... mozna go po prostu nie czytac.... nie musicie kontrowac czy wdawac sie w polemike - chyba ze chcecie..
      Dlatego ze ma inne zdanie i go broni a przy tym chyba nikogo nie obraza..??
      Nie badzcie jak nasi dmokraci -
      • waga170 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 01:51
        Wlasnie, jego nie moga zbanowac bo nie narusza zadnego regulaminu. Ale jak ktos go nie cierpi to nie powinien z nim dyskutowac a zwlaszcza go obrazac i wyzywac, bo jemu wlasnie o to chodzi, to mu sprawia przyjemnosc. Ja go ignoruje, ale zaczne mu odpowiadac w stylu Tak, masz racje, Tak, nareszcie cos madrego czytam, itp. To go wkurwi bardziej niz nazwanie go kurwa, bo to jest taki typ. Gomulki nie mogli wygwizdac to mu przemowienie przerywali okrzykami "Niech zyje towarzysz Wieslaw" i oklaskami bez konca:)
        • hukers Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 14:33
          waga170 napisała:

> Wlasnie, jego nie moga zbanowac bo nie narusza zadnego regulaminu. Ale jak ktos
          > go nie cierpi to nie powinien z nim dyskutowac a zwlaszcza go obrazac i wyzywa
          > c, bo jemu wlasnie o to chodzi, to mu sprawia przyjemnosc. Ja go ignoruje, ale
          > zaczne mu odpowiadac w stylu Tak, masz racje, Tak, nareszcie cos madrego czytam
          > , itp. To go wkurwi bardziej niz nazwanie go kurwa, bo to jest taki typ. Gomul
          > ki nie mogli wygwizdac to mu przemowienie przerywali okrzykami "Niech zyje towa
          > rzysz Wieslaw" i oklaskami bez konca:)

Trafne spostrzeżenie. Ponadto jeżeli Misiaczek jest zwolennikiem Pis, gdzie jak wiadomo za wielu orłów nie ma, to sam również nie jest raczej członkiem Mensy. Jakość jego wypowiedzi jest bardzo spójna z jego poglądami, więc nie rozumiem skąd te nerwy u interlokutorów.
          • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 14:46
            hukers napisał:

> waga170 napisała:
            >
            > > Wlasnie, jego nie moga zbanowac bo nie narusza zadnego regulaminu. Ale ja
            > k ktos> > go nie cierpi to nie powinien z nim dyskutowac a zwlaszcza go obrazac i
            > wyzywa> > c, bo jemu wlasnie o to chodzi, to mu sprawia przyjemnosc. Ja go ignoruje
            > , ale > > zaczne mu odpowiadac w stylu Tak, masz racje, Tak, nareszcie cos madrego
            > czytam> > , itp. To go wkurwi bardziej niz nazwanie go kurwa, bo to jest taki typ.
            >
            > Trafne spostrzeżenie. Ponadto jeżeli Misiaczek jest zwolennikiem Pis, gdzie jak
            > wiadomo za wielu orłów nie ma, to sam również nie jest raczej członkiem Mensy.
            > Jakość jego wypowiedzi jest bardzo spójna z jego poglądami, więc nie rozumiem
            > skąd te nerwy u interlokutorów.

stąd że oni nienawidzą pisu i mi zazdroszczą odwagi w głoszeniu poglądów i że ktoś może mieć inne poglądy i głosić je na forum lewicowym….i brak im tolerancji w dyskusji ….wściekłość polityczna ich ogarnia że ktoś może mieć inne poglądy i uzasadniać je argumentami
            • only_the_godfather Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 14:50
              Niewiem od kiedy to jest forum lewicowe, bo mnie np do lewicy to bardzo daleko, tak samo jak i do skrajnej prawicy. Ty niczego nie uzasadniasz argumentami, tylko powtarzasz to co ci powiedzieli w tvp. piszesz tylko na podstawie swojego rozumowania i wszystko ci się wydaje.
              • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:05
                only_the_godfather napisał:

> Niewiem od kiedy to jest forum lewicowe, bo mnie np do lewicy to bardzo daleko,
                > tak samo jak i do skrajnej prawicy. Ty niczego nie uzasadniasz argumentami, ty
                > lko powtarzasz to co ci powiedzieli w tvp. piszesz tylko na podstawie swojego r
                > ozumowania i wszystko ci się wydaje.

nieprawda, podaje argumenty ale jesteś na nie ślepy
                • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:20
                  Polecam zastosować, aby pisowskie brednie misiaczka na zawsze zniknęły wam z oczu. To tylko kilka kliknięć myszką:

forum.gazeta.pl/forum/w,20,169699966,169699966,_WAZNE_Instrukcja_obslugi_zablokowania_misiaczka.html
              • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:05
                schweppes1 napisał:

> Polecam skończyć z tym raz na zawsze:
                >
                > forum.gazeta.pl/forum/w,20,169699966,169699966,_WAZNE_Instrukcja_obslugi_zablokowania_misiaczka.html
                >
                > Zdezynfekuj forum.

zdezynfekuj sobie mózg od nienawiści do ludzi o innych poglądach
      • qqbek Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 02:43
        Nie czytać to ja mogę Niemoty capsowej, kuca krula.

Ale misiaczek to troll obecnie nam panujących.
        Beczelny, bezrefleksyjny, bezmyślny.

Takie mendy kopią nam tutaj grób od 5-6 lat... a ja nie chcę spocząć w grobie wykopanym przez tak ograniczoną mendę.

--
        • galtomone Ot, logika... ;-) 06.04.20, 10:17
          qqbek napisał:

> Nie czytać to ja mogę Niemoty capsowej, kuca krula.
          >
          > Ale misiaczek to troll obecnie nam panujących.
          > Beczelny, bezrefleksyjny, bezmyślny.
          >
          > Takie mendy kopią nam tutaj grób od 5-6 lat... a ja nie chcę spocząć w grobie w
          > ykopanym przez tak ograniczoną mendę.
          >

Jak bedziesz z nim prowadzil niekoczoce sie, nie prowadzace ndo niczego, itd.. dyskusje, to bedzie tych swoich postow z pierdami produkowal setki.

Jak go olejesz (i inni tez), to napisze jeden, ktory za chwile zniknie w czelusciach sieci.

Nie ma lepszej metody na trolla i nie powielanie jego bzdur niz niekarmienie trolla.

--
          Pozdrawiam,
          galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
    • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 02:59
      Czy wy jesteście kurwa upośledzeni? Przecież wystarczy dodać go do listy nieprzyjaciół w ustawieniach znajomych i zaznaczyć "Nie pokazuj wątków i postów nieprzyjaciół". Takie kurwa trudne? Jakim trzeba być debilem, żeby zamiast tego 50 razy zgłaszać posty tego tępego pisowca? Czy ja żyję kurwa wśród jakichś pół-zwierząt? Najpierw jakiś czerwony debil jelcyn syn pzprowca, pół-analfabeta, co nie rozumie podstawowych pojęć, a teraz jakiś kurwa debil co klika 50 razy myszką jak małpa? Czy wam ten koronawirus mózgi przeżarł?
      • waga170 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 03:30
        Debilem to bylbym gdybym czytal co napisales do misiaczka nie wiedzac komu i na co odpowiadasz. Moja sasiadka miala synka debilka ktory upodobal sobie zarcik gaszenia im swiatla i powtarzal to w kolko z uporem maniaka jak ten misio o utracie wartosci. Synek ich wkurwial, chcieli go lac albo izolowac w pokoju. A ja powiedzialem sasiadce zeby za kazdym razem jak zapala swiatlo, prosila synka zeby je za chwile zgasil to dostanie cukierka. Juz na drugi dzien mu przeszlo. Ale na pewno wymyslil inna metode ich wkurwiania, bo tylko o to mu chodzilo, jak misiek, myslal daje rade kogos wkurwic to nie jestem debilem.
        • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 03:35
          Ale oni są debilami. Misiek szczerze wierzy, że pis dobrze zarządza. Jelcyn wierzy w socjalizm i komunizm. Klemens wierzy, że Superb to praktycznie to samo co A6 tylko tańsze. To są kretyni, jak wam przeszkadzają to podałem instrukcję jak ich zbanować.
          • waga170 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 03:49
            Ja kiedys weszlem do baru i zoreientowalem sie ze tam sa same pedaly. Zamiast ich przekonywac na swoja strone, pouczac w co wierzyc a w co nie wierzyc, albo udawac ze ich nie widze i nie slysze, ich zostawilem w spokoju a sam wyszedlem.
            • waga170 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 06:31
              Ja sie z misiem nie bede droczyl, ale go nie bede "zglaszal" z powodu….
              No wlasnie, moj kaczorek, wedlug niektorych kompletny darmozjad a ja glupi ze go trzymalem, a ja nigdy sie go nie pozbylem. Kaczorek, niby ptak a nie latal, nie biegal nawet a jak chodzil to niezdarnie i smiesznie, rodzina (siostry) mu wymarly, rodzicow nie znal a dzieci nie mial chociaz probowal, ale zawsze byl usmiechniety na swojej dziobatej facjatce. Kiedykolwiek na niego spojrzalem to lepiej sie poczulem "w porownaniu". Tak samo misiek, kiedy go przeczytam to zawsze sie lepiej poczuje, a on tez zawsze usmiechniety na koncu kazdego wpisu.
            • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 13:54
              engine8 napisał(a):

> No i dlatego sie z Kubusiem nie zgadzamy zeby go zbanowac jako ze zawsze sie mo
              > zna z misiem podroczyc jak sie chce..

dzięki my friend :)
              podroczyć się można …. nudno by było na tym forum same poważne tematy i wszyscy myślą tak samo bez kontrastów i emocji... w Ameryce ludzie są tolerancyjni bardziej niż w Polsce - cenię sobie tą American Freedom tam obok siebie żyje prawdziwa mieszanka kultur, narodów, kolorów skóry, wyznań, różnice poziomów zamożności i nikt na nikogo nie naskakuje obraża i nie wytyka z powodu wyznawanych poglądów nawet skrajnie innych
              • engine8 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:29
                To co misi uco napisze.
                May tu takie srodowiskowe forum - ludzi pisz o psach i kojotach wiecej niz o ludziach. Wszycy uzywaj prawdziwych nazwisk i imion i mieszkja w okolicy - wielu zna sie osobiscie
                Ale ostatnio mi sie nudzilo i rzucilem temta kontrowersyjny na temat korony i to jak by wlozyc kij w mrowisko.... Zaczly sie kobuety zwlaszacz najpeirw klocic a potem wyzywac - od najgorszych....
                Ludziom sie znudzilo sie zostaly tylko 3... Jazgotaly do siebie i obrzuca;y sei wulgaryzmai zupelnie jak ludzi nie z tag
                A poniewaz jedna miala polsko brzmiace nazwisko wiec ktos cos przetlumaczym na Googlu i wrzucil jaies zdanie po polsku...
                No i dopiero sie zaczelo bo sie okazalo ze wszytkie 3 to Polki... Dopieo rozwinely swoj wahlarz wyzwisk bo w angileskim to cieniutko... i dyskusja przesla na polska...co lokalnych nie zachwycilo.
                Nie bylo rady - musialem wykasowc post i zamknac dyslusje bo mi wstyd zrobilo.....
                Ale to co na ciebie tutaj wylewaj to pikus.......
                • engine8 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:35
                  Czytalem te ich posty i rechotaalem sie ze smiechu bo nie wiedzilalem ze kobiety maja tyle czesci ciala a i na ciki nie wiedzialem ze jest tyle roznych okreslen. Kiedys mslalem ze kierowcow a zwlaszcza ciezarowek to nikt nie przegoni w wulgaryzmach... Oj mylilem sie - kobiety jak sie wkurwia to dopiera maja pyski i biblioteke wyzwisk...
                  Wiem gdzie 2 z nich mieszkaja i kiedych jak bede przechodzilobok ich domow to im powiem "Czesc"... zobacze jak sie beda rumienic...
              • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 11:01
                > Ty jesteś w tych ideach zakochany

Dlaczego znowu kłamiesz, kurwo?
                (To swoją interesujące, ile masz wspólnego z misiaczkem)

Zakochany to jesteś ty w swojej (tfu!) "wolności" (na pohybel). Moje przekonania nie są oparte na zwierzęcych emocjach, jak u ciebie, tylko wynikają z racjonalnej oceny rzeczywistości.

> synu komunistycznej męskiej kurwy z pzpr.

Twój stary, syn kurwy, był przez całe życie szmatą i popychadłem, i nigdy niczego nie osiągnął - zgadłem, prawda?
                • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 11:52
                  > Twój stary, syn kurwy, był przez całe życie szmatą i popychadłem, i nigdy niczego nie osiągnął -
                  > zgadłem, prawda?

Oczywiście, że nie zgadłeś, bo jesteś tępy. Tak jak twój stary komuch, który był PZPR.
                  • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:05
                    > Oczywiście, że nie zgadłeś, bo jesteś tępy.

Oczywiście, że zgadłem. Tylko sfrustrowane popychadło mogło wyhodować taką faszystowską szumowinę jak ty. To dość typowe. Ewentualnie janusz biznesu - ale wtedy nie byłbyś zwykłym repem. Widziałem wiele takich przypadków.
                      • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 14:40
                        Ja sobie niczego nie wyobrażam. Ja to po prostu wiem. Mój stary, owszem, był w PZPR, był inżynierem, zajmował kierownicze stanowisko w przemyśle, a w III RP był m.in. przez kilka kadencji radnym miejskim wybieranym w demokratycznych wyborach i członkiem rad nadzorczych. Twój stary - mam przekonanie graniczące z pewnością - był przez całe życie nikim, sfrustrowanym zerem, ledwie wiążącym koniec z końcem i tę frustrację ci zaszczepił, przez co zostałeś korwinistą. Powiadam ci, nie jesteś pierwszym tego rodzaju przypadkiem, który spotykam. Kucowatość to zawsze wynik jakiejś dysfunkcyjnej rodziny albo deficytów w edukacji i wychowaniu.
                        • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 14:57
                          > Twój stary - mam przekonanie graniczące z pewnością - był przez całe życie nikim, sfrustrowanym zerem,
                          > ledwie wiążącym koniec z końcem

Nie był, ale nawet jakby był, to i tak 1000x lepiej niż zapisać się do PZPR.

I tę zniewagę również zgłoszę do Prokuratury Generalnej Vogsphery. Nie wywiniesz się już, komuszku.
                          • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 16:10
                            > Nie był, ale nawet jakby był, to i tak 1000x lepiej niż zapisać się do PZPR.

No więc tu się nie dogadamy. Dla mnie oczywiście lepiej było w tamtych czasach tj. w latach 60. czy 70. zapisać się do PZPR, niż pozostać miernotą. Nawet jeśli niewstąpienie do partii było zachowaniem honorowym, to przecież na twoim ulubionym tzw. wolnym rynku honor nie ma żadnej wartości materialnej.

> I tę zniewagę również zgłoszę

To nie była zniewaga, tylko wyrażenie przypuszczenia. Jest rzeczą znamienną, że nawet niespecjalnie starasz się zaprzeczać, czyli najprawdopodobniej jest to po prostu stwierdzenie faktu. Stwierdzenie faktu nie może być zniewagą.
      • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 23:57
        Półanalfabetą to jesteś ty, tępy repie, onanisto, wnuku kurwy i synu skurwysyna. Żaden człowiek z odrobiną pomyślunku i umiejętnością czytania ze zrozumieniem nie będzie bowiem nigdy korwinaziolem.
        • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 03:47
          Za to nawet bezmyślny analfabeta z odrobiną intuicji wie, że czerwone ideologie to jest największe gówno, jakie człowiek (a raczej pół-zwierzę) wymyśliło w ostatnich czasach, synu tępego chama z pzpr.
    • duze_a_male_d_duze_m Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 12:51
      Ty qqbek taki lewicujący, a tolerancji dla debila nie masz? Myśl jak mu pomóc. Sam się często łapie, że jego posty wyprowadzają mnie z równowagi. Ale cóż, najlepiej traktować go jak takiego naszego głupka wiejskiego, dodaje kolorytu naszemu forum, a że to kolor gówna to inna sprawa

--
      .
      -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
      • qqbek Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 12:59
        Ile można?
        To jak z tłumaczeniem mu, że się śmieciami nie pali.
        On w zaparte, że wolno palić śmieciami.
        A potem jeszcze, że przecież wcale nie palił śmieciami.

I to ma być "dziennikarz" (nawet po jakiejś "Wyższej Szkole tego i Owego" czy innej fabryce magistrów powinien mieć elementarną choć ogładę)?

--
        • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 14:42
          qqbek napisał:

> Ile można?
          > To jak z tłumaczeniem mu, że się śmieciami nie pali.
          > On w zaparte, że wolno palić śmieciami.
          > A potem jeszcze, że przecież wcale nie palił śmieciami.
          >
          > I to ma być "dziennikarz" (nawet po jakiejś "Wyższej Szkole tego i Owego" czy i
          > nnej fabryce magistrów powinien mieć elementarną choć ogładę)?
          >

w tą zimę nie paliłem żadnymi śmieciami....! poza tym to nie śmieci a drewno było...
          tłumaczyłem to już a ty dalej swoje !
          co to za niedoszły prawnik co tłumaczeń nie przyjmuje do wiadomości.....
            • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:07
              only_the_godfather napisał:

> Fakt nie śmieci a drewno z podkładów kolejowych czy tam rozbieranego dachu.

czyste drewno....nic takiego...i bardzo dawno temu a wy zalej zarzuty z tego robicie chora ta wasza obsesja
              • qqbek Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:59
                misiaczek1281 napisała:

> czyste drewno....
                Rozbiórkowe.

> nic takiego...
                Popchnąłeś podkładem kolejowym.

> i bardzo dawno temu
                Czyli w ubiegłym sezonie.

> a wy zalej zarzuty z tego ro
                > bicie chora ta wasza obsesja
                Bo jesteś trucicielem. Bezmózgim debilem, który truje ludzi.
                Raz jeszcze debilu:
                kartuzy.info/artykul/nawet-5-tys-zlotych/796029

--
                • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 19:08
                  qqbek napisał:

> misiaczek1281 napisała:
                  >
                  > > czyste drewno....
                  > Rozbiórkowe.
                  ale czyste nie malowane
                  >
                  > > nic takiego...
                  > Popchnąłeś podkładem kolejowym.
                  nieprawda...to już fantazje sam dopowiadasz

> > i bardzo dawno temu
                  > Czyli w ubiegłym sezonie.
                  a ty w tym dalej wytykasz
                  > > a wy zalej zarzuty z tego ro
                  > > bicie chora ta wasza obsesja
                  > Bo jesteś trucicielem. Bezmózgim debilem, który truje ludzi.
                  a Dieselek to nie truje? też truje...a wyzywanie od debili to najgorsze trucie ludzi
      • nousecomplaining Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:51
        No i tu się z Tobą zgadzam. Natomiast niejakiego szłepsa czy jakoś tam „zdezynfekowałem”, zresztą według jego specjalnych instrukcji podanych w wątku, którego już po dezynfekcji nie widzę. Dla mnie pewne jego wpisy były po prostu odrażające. Nie jestem specjalnie przewrażliwiony, swoje w życiu przeżyłem, ale z takimi ludźmi nie chcę mieć żadnego kontaktu.
    • only_the_godfather Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 13:08
      Jest to jakiś sposób ale chyba lepszym i prostszym będzie ignorowanie go. Jak solidarnie wszyscy przestaniemy mu odpisywać to po jakimś czasie sam zniknie. założył wątek to olejmy go nie odpisujemy w jego wątku. Odpisał na jakiś post w innym wątku, to też go olejmy i nie odpisujemy.
      • dodekanezowiec Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 13:14
        Trzeba rzucić temat jakimś antyrzadowym ale konkurencyjnym wobec gazeta.pl mediom - na śledztwo dziennikarskie. Pod tytułem- czy gazeta.pl zatrudnia płatnych trolli (a nawet jak nie płaci to po prostu toleruje) bo zwiększa im to klikalnosc i daje większe zyski z reklam. Zatem proste pytanie- czy nadzorujący forum to sprzedawczyki?
        • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 13:41
          quba nie paliłem tej zimy żadnymi śmieciami...! nic, zero null ! już tłumaczyłem a ty dalej swoje bajki z dawnych czasów opowiadasz i kłamiesz ! ile można ci tłumaczyć?
          sam pokazujesz że to ciebie trzeba zgłaszać bo obrażasz i siejesz nagonkę na innych...poza tym mamy wolność słowa którą gwarantuje konstytucja...nikt ci nie mówi co masz myśleć i pisać... jeśli moje poglądy ci nie odpowiadają to nie musisz czytać...proste...pewnie zazdrościsz że wielu czyta i jestem bardziej znany sławny i większe emocje wzbudzam? cóż...zgłaszaj sobie to i tak nic nie da! na kilka godzin mi zablokowali ale odblokowali bo blokowanie nic nie da , założę kolejne konto, założyłem drugie konto na zapas wszystkich nie poblokują :) póki co to forum nie jest twoją własnością a ty nie jesteś władcą w tym kraju i mamy wolność słowa to nie komuna ani nie rosja gdzie blokują internet więc wyrzucić to se możesz co najwyżej klienta ze swojego lokalu albo intruza ze swojego zagonu cebuli hehe :)
        • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 15:01
          Za późno, tępy pisowski przygłupie. Doigrałeś się, promując PiS, czyli tandetną kopię NSDAP, która bezmyślnie i nieodpowiedzialnie przeżarła wszystkie pieniądze w najlepszej od dziesięcioleci koniunkturze i doprowadzi kraj do kompletnej zapaści gospodarczej, narażając obywateli na głód i zagrożenie ich zdrowia i życia. Będę ten wątek z instrukcją regularnie podbijał, aż wreszcie twoich postów nie będzie widział na forum prawie nikt.
          • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:35
            schweppes1 napisał:

> Za późno, tępy pisowski przygłupie. Doigrałeś się, promując PiS, czyli tandetną
            > kopię NSDAP, która bezmyślnie i nieodpowiedzialnie przeżarła wszystkie pieniąd
            > ze w najlepszej od dziesięcioleci koniunkturze i doprowadzi kraj do kompletnej
            > zapaści gospodarczej, narażając obywateli na głód i zagrożenie ich zdrowia i ży
            > cia. Będę ten wątek z instrukcją regularnie podbijał, aż wreszcie twoich postów
            > nie będzie widział na forum prawie nikt.

tępego przygłupa szukaj w majtach :)
            będę nadal pisał co chcę i ty masz figę do gadania...nie masz władzy by mnie zatrzymać :)
            możesz tylko ozorem klepać :)
            to zrobie nowe konto...50 osób nie będzie codziennie mnie dodawała do zablokowanych bo im się nie będzie chciało....do zapaści gospodarczej doprowadzi wirus a nie pis....jesteś obłąkany w swoich poglądach !
            Rozdawanie pieniędzy tak napędziło gospodarkę że bezrbocia nie ma....dziś ludzie mają pieniądze i nie są biedni jak dawniej...pokazałeś tylko swoje głupie zacietrzewienie gdy napisałem że nie będę tego robił bo chciałem się dogadać, wykazać dobrą wolę i podać rękę na zgodę ale ty ją odrzuciłeś pisząc że za późno i pokazałeś w tej sposób że jesteś awanturnik polityczny niezdolny do zgody i porozumienia...chciałem nie pisać swych poglądów ale odrzuciłeś taką możliwość..... ! więc teraz jeszcze bardziej będę pisał swoje poglądy polityczne
            • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:55
              Dla osób, które mają tego dość, polecam zdezynfekować forum:

forum.gazeta.pl/forum/w,20,169699966,169699966,_WAZNE_Instrukcja_obslugi_zablokowania_misiaczka.html

forum.gazeta.pl/forum/w,20,169700390,169700390,_COVID_19_Jak_skutecznie_zdezynfekowac_forum_.html
              • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 13:08
                > Dla osób, które mają tego dość,

Pewnie nie zauważyłeś, bo jak na prawicowego idiotę przystało masz przyzerowy kontakt z rzeczywistością, ale dość to większość ma tutaj ciebie, korwinaziolski przygłupie i faszystowski morderco.
                • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 13:32
                  O, widzę że zamieniłeś wszyscy na większość. Pewnie wreszcie zrozumiałeś co oznaczają te trudne dla ciebie, przygłupie, słowa. Idziesz w dobrym kierunku - z pół-analfabetyzmu do ćwierć-analfabetyzmu. Jak na czerwonego chama, gwałciciela dziewczynek wysmarowanych gównem, całkiem nieźle.
                  • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 13:44
                    > O, widzę że zamieniłeś wszyscy na większość.

Ta większość to wszyscy myślący. Tolerują cię jeszcze wyłącznie przygłupy w rodzaju bimoty.

> gwałciciela dziewczynek wysmarowanych gównem,

Tym razem to naprawdę przeginasz, nawet jak na faszystowskiego mordercę, którym nawet nie ukrywasz, że jesteś. Ja moje określenie ciebie mogę z łatwością udowodnić, cytatów, w których nawołujesz do mordowania jest aż nadto. Ty nie jesteś mi w stanie nawet udowodnić rzekomego komunizmu, a takie coś jak wyżej to już jest artykuł 216 kodeksu karnego. Jesteś pewien, faszolu, że chcesz się tłumaczyć przed prokuratorem?
                    • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 13:47
                      > Jesteś pewien, faszolu, że chcesz się tłumaczyć przed prokuratorem?

Aha, a dodam, że mam prokuratora w rodzinie, i nie zawaham się go użyć. Przejawy zbrodniczego prawicowego chamstwa i głupoty należy tępić z całą stanowczością.
                      • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 14:02
                        > a dodam, że mam prokuratora w rodzinie, i nie zawaham się go użyć.

Czyli pisowca, bo prokuratura podlega pod MS. Pewnie z chęcią oskarżyłby ciebie za miliony bluzg na jego szefów, ale nie może, bo raz, że jest regionalizacja, głupku leśny, a dwa, że nie da się skarżyć nick pomawiający inny nick, cymbale.

Ty naprawdę masz IQ szczoteczki do zębów, synu pzprowca i z pisowcem w rodzinie?
                        • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 14:22
                          > Czyli pisowca, bo prokuratura podlega pod MS.

Czyli nie pisowca. Jak zawsze jesteś kretynem, który ma problem z kwantyfikatorami. Nie każdy szeregowy prokurator jest pisiorem, jest dokładnie odwrotnie - większość z nich jest pisiorom przeciwna.

Regionalizacją się nie martw, nie twierdzę, że to rzeczona pani prokurator będzie cię oskarżać. Ale z powodu wstrzymania spraw w sądach ona dosyć się nudzi i chętnie pomoże mi prawidłowo sporządzić wniosek, odpowiednio go skierować i nadać sprawie właściwy bieg. Założymy się?

> że nie da się skarżyć nick pomawiający inny nick, cymbale.

Widzę, że nawet nie odróżniasz znieważenia od pomówienia. To są dwa zupełnie różne paragrafy. Tym zabawniej będzie rozwalcować cię w sądzie, synku.
                            • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 14:51
                              Proszę uprzejmie:

Drogi tow. Jelcynie, synu działacza PZPR z pisowskim aparatczykiem w rodzinie,

Bardzo przepraszam, że nazwałem cię gwałcicielem dziewczynek wysmarowanych gównem.

Z wyrazami szacunku,
                              Tonik z chininą chroniący przed COVID-19

Teraz ty mnie ładnie przeproś za nazwanie mordercą. Pojednamy się i razem będziemy piętnować pisowca misiaczka.
                          • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 14:34
                            vogon.jeltz napisał:

> > Czyli pisowca, bo prokuratura podlega pod MS.
                            >
                            > Czyli nie pisowca. Jak zawsze jesteś kretynem, który ma problem z kwantyfikator
                            > ami. Nie każdy szeregowy prokurator jest pisiorem, jest dokładnie odwrotnie - w
                            > iększość z nich jest pisiorom przeciwna.

Tak, tak, tak. Tak jak twój stary komuch był przeciwny pzpr.

> Regionalizacją się nie martw, nie twierdzę, że to rzeczona pani prokurator będz
                            > ie cię oskarżać. Ale z powodu wstrzymania spraw w sądach ona dosyć się nudzi i
                            > chętnie pomoże mi prawidłowo sporządzić wniosek, odpowiednio go skierować i nad
                            > ać sprawie właściwy bieg. Założymy się?

Dawaj. Czekam z niecierpliwością.

> > że nie da się skarżyć nick pomawiający inny nick, cymbale.
                            >
                            > Widzę, że nawet nie odróżniasz znieważenia od pomówienia. To są dwa zupełnie ró
                            > żne paragrafy. Tym zabawniej będzie rozwalcować cię w sądzie, synku.

Nadal znieważyć można osobę, a nie nick. No i przede wszystkim to nie dotyczy komunistów - ich się nie da znieważyć. Oni znieważają się sami głosząc swoje poglądy na temat funkcjonowania państwa. Niestety znieważenie samego siebie nie jest penalizowane, więc takie czerwone kmioty jak ty mogą się bezkarnie panoszyć, czerwony chamie z pzprowcem i pisowcem (bosz, co za patologia) w rodzinie.
                      • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 14:26
                        > Nikogo nie zamordowałem.

Nawołujesz do mordowania ludzi. Także do zamykania ich w obozach koncentracyjnych. Tak, wiemy - dla ciebie to nie ludzie, tylko podludzie lub "półzwierzęta" - to dodatkowo wyczerpuje znamiona propagowania ideologii faszystowskiej. Cytaty do znalezienia z łatwością. Już robię screenshoty na potrzeby przyszłego postępowania, gdybyś próbował podnieść w swojej obronie, że nazywałem cię faszystowskim mordercą.
                        • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 14:42
                          > że nazywałem cię faszystowskim mordercą

No, nazywałeś. A konkretniej - znieważałeś. I to wielokrotnie, czerwony chamie.

Widzę, że o ile zrozumiałeś pojęcie "wszyscy", to nadal nie rozumiesz pojęcia "morderca", w związku z czym zostajesz zdegradowany z ćwierć-analfabety do pół-analfabety.

> już robię screenshoty

Zrób sobie cumshota na ten twój tępy, komuszy ryj, przygłupie z Aspergerem.
                            • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 15:34
                              vogon.jeltz napisał:

> > Zrób sobie cumshota na ten twój tępy, komuszy ryj,
                              >
                              > Zdaję sobie sprawę i naprawdę mi przykro, że jest to jedyna dostępna dla ciebie
                              > forma aktywności seksualnej. Ale nie wszyscy tak mają.

Wiem, ty masz jeszcze takie:

vogon.jeltz napisał:

> Wypierdalaj zaruchać swoją tępą babkę kurwę, złodziejski korwinaziolu.

Ale nie zazdroszczę.
                                • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 16:05
                                  > PS: Gadałem z babką, chętnie złoży doniesienie na ciebie za nazwanie jej kurwą

Słusznie, mogłaby. Wątpię natomiast, by była w stanie sklecić poprawnie jedno zdanie po polsku. Za to ty tak samo nazwałeś mojego starego. A on, jak to stary komuch, jest bardzo zajadły, jak to emeryt ma bardzo dużo wolnego czasu, a jak to upierdliwa menda lubuje się w walcowaniu takich cwaniaczków jak ty. Więc wiesz, możemy się trochę poprocesować...

Chociaż niby przeprosiłeś, ale jakiegoś jelcyna z pisowskim aparatczykiem w rodzinie, czyli nie mnie (ty się lepiej módl, żeby moja rodzinna prokurator nie była pisowskim aparatczykiem, bo to znacznie utrudniłoby ci sprawę). Ale niech ci będzie, bo jesteś nawet zabawnym i ciekawym eksponatem, choć trochę mi cię szkoda.
                                  • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 16:38
                                    > Więc wiesz, możemy się trochę poprocesować...

Niestety, tylko w twoich przepełnionych gerontofilią snach. Nie da się pozwać czy oskarżyć nick o zniewagę nicka (przeleję ci 1000 zł na konto, jak pokażesz mi choć jeden taki wyrok skazujący). Nawet jakby było to możliwe, to prokurator automatycznie w toku gromadzenia materiału dowodowego byłby zobowiązany do oskarżenia z urzędu ciebie i mnie o tysiące obelg skierowanych przeciwko ich szefom pisowcom, a masz tego na koncie wielokrotnie więcej ode mnie. No i widząc taki ogrom wulgarnej krytyki i obelg w stronę władzy oraz znając pisowców, oprócz wywalenia na bruk tej twojej "pani prokurator", zajęliby się też twoim ojcem byłym pzprowcem, choć raczej bezskutecznie, bo nie da się go już skazać za ponad 30-letnie donosy, ale co zdrowia i nerwów staruszkowi napsują, to nie życzę nikomu, nawet pzprowcowi. Tak więc uważaj, bo mściwość pisowców nie ma hamulców i sprawa może odbić się tobie i twojej rodzinie mega czkawką. Oni nienawidzą takich ludzi jak ty i twój stary milion razy bardziej niż ja.

I skoro już tak naprawdę ciebie to ciekawi, mój ojciec jest adwokatem (prywatnym, nie bierze spraw z urzędu, pracę zaczął po 89') pozbawionym obecnie zleceń dzięki lockdownowi (tfu!) pisowców (na pohybel!).
                                    • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 17:13
                                      > Nie da się pozwać czy oskarżyć nick o zniewagę nicka (przeleję ci 1000 zł
                                      > na konto, jak pokażesz mi choć jeden taki wyrok skazujący).

Da się. Nie pamiętam teraz szczegółów, ale czytałem o sprawie, w której typ został skazany za obelżywy komentarz na czyimś blogu, choć bloger występował pod pseudonimem i jego personalia nie były znane. Poszukam, jak będę miał czas. Szykuj tauzena.

> prokurator automatycznie w toku gromadzenia materiału dowodowego byłby
                                      > zobowiązany do oskarżenia z urzędu ciebie i mnie o tysiące obelg skierowanych
                                      > przeciwko ich szefom pisowcom

Nie byłby. To jest przestępstwo prywatnoskargowe. Ty na pewno jesteś synem adwokata?

> zajęliby się też twoim ojcem byłym pzprowcem, choć raczej bezskutecznie,
                                      > bo nie da się go już skazać za ponad 30-letnie donosy

To byłoby mocno bezskuteczne przede wszystkim z tego powodu, że nie składał żadnych donosów, bo członkostwo w partii z tym się nie wiązało. Myli ci się to z byciem TW i współpracą z SB, a to z powodu tradycyjnego braku wiedzy historycznej. Służba Bezpieczeństwa z zasady nie werbowała członków PZPR (jeszcze jeden powód, żeby do partii się zapisać) co jest dobrze potwierdzone w zachowanych archiwach. Ale pomijając już to wszystko, jaki konkretnie typ przestępstwa masz na myśli?

• schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 17:40
                                        vogon.jeltz napisał:

> > Nie da się pozwać czy oskarżyć nick o zniewagę nicka (przeleję ci 1000 zł
                                        >
                                        > > na konto, jak pokażesz mi choć jeden taki wyrok skazujący).
                                        >
                                        > Da się. Nie pamiętam teraz szczegółów, ale czytałem o sprawie, w której typ zos
                                        > tał skazany za obelżywy komentarz na czyimś blogu, choć bloger występował pod p
                                        > seudonimem i jego personalia nie były znane. Poszukam, jak będę miał czas. Szyk
                                        > uj tauzena.

Tauzena dostaniesz za pokazanie wyroku skazującego, a nie za absurdalny akt oskarżenia upośledzonego prokuratorczyka, albo jakiś wątpliwy artykuł.

> > prokurator automatycznie w toku gromadzenia materiału dowodowego byłby
                                        > > zobowiązany do oskarżenia z urzędu ciebie i mnie o tysiące obelg skierowa
                                        > nych
                                        > > przeciwko ich szefom pisowcom
                                        >
                                        > Nie byłby. To jest przestępstwo prywatnoskargowe. Ty na pewno jesteś synem adwo
                                        > kata?

Byłby. Znieważanie najogólniej mówiąc instytucji jest ścigane z urzędu, znieważenie "osoby prywatnej" wyłącznie na wniosek, a znieważenie nicka tylko w systemie prawnym Vogsphery. Więc jeżeli znieważysz Jarosława Kaczyńskiego, to on musiałby osobiście pofatygować się do prokuratury, czego nie robi i nie zrobi, bo takich obelg ma dziesiątki, jak nie setki tysięcy, ale nawet jakby, to nie wiadomo czy chodzi o niego, więc sprawa do umorzenia. Prokurator sam nie kiwnie palcem. Natomiast gdy znieważysz posła Jarosława Kaczyńskiego, to nie dość, że prokurator ma obowiązek się tym zająć jako znieważeniem urzędu, to dodatkowo sam Kaczyński może cię dojechać, bo wiadomo już że chodzi konkretnie o niego.

I tak, jestem synem adwokata, ale nie zawracam mu głowy pierdołami.
                                  • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 16:42
                                    I niestety, ale od kiedy minister sprawiedliwości jest również prokuratorem generalnym, każdy prokurator jest i musi być pisowskim aparatczykiem, inaczej wyleci z roboty. Jest to jedna z największych zbrodni na wymiarze sprawiedliwości dokonana przez pisowców. Prokuratorzy powinni być tak samo niezależni, jak sędziowie.

Jebać pis!
                                    • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 17:16
                                      > I niestety, ale od kiedy minister sprawiedliwości jest również prokuratorem
                                      > generalnym, każdy prokurator jest i musi być pisowskim aparatczykiem,
                                      > inaczej wyleci z roboty.

Bzdura. Weź zapytaj ojca może. To tak samo, jakby twierdzić, że twoja babka, jej dyrektorka i każdy robotnik w zakładzie był partyjnym funkcjonariuszem, bo naczelny był w PZPR.

Druga uwaga, techinczna, dotycząca "aparatczyka" - nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.
                                      • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 18:03
                                        Dobrze, jelcyniku, już ci tłumaczę jak to wygląda w praktyce w państwie pis. Załóżmy, że można znieważyć nick. Piszesz sobie z misiaczkiem, obaj znieważacie swoje nicki w tej rozmowie. Podajecie swoje nicki nawzajem do prokuratury. Załóżmy też, że cokolwiek znaczycie na tym świecie i zainteresował się wami zero, który przeglądając waszą historię postów natychmiast wydaje nieformalną decyzję, że misiaczkowi w podziękowaniu za wieloletnią, codzienną, intensywną propagandę pisowską nie ma nawet spaść włos z głowy, a ty w nagrodę za lata intensywnej, wulgarnej krytyki i obelg w stronę pisowców masz zostać dojechany do ziemi. Informuje o tym po cichu odpowiednie, podległe jednostki regionalne i sprawę z twojego zawiadomienia zamiotą pod dywan, a sprawą z misiaczka zawiadomienia zajmą się pieczałowicie. Takimi śmiesznymi sprawami zajmują się prokuratorzy najniższej rangi i jeżeli któryś się nie dostosuje, to w najlepszym wypadku będzie do końca życia zajmował się umarzaniem spraw znieważenia nicków przez nicki, a w najgorszym oczywiście out.

Zupełnie tak, jak to było za twoich ukochanych czasów w PRL. Twój ojciec zapisując się do PZPR w zamian za awans stał się ich narzędziem, które mogli wykorzystywać do wielu swoich celów, np. do tłumienia propagandy opozycyjnej. Jego sprzeciw = degradacja lub zwolnienie z pracy.

Teraz już wiesz, jak wygląda pisowskie piekiełko?
                                  • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 16:50
                                    vogon.jeltz napisał:

> Chociaż niby przeprosiłeś, ale jakiegoś jelcyna z pisowskim aparatczykiem w rod
                                    > zinie, czyli nie mnie (ty się lepiej módl, żeby moja rodzinna prokurator nie by
                                    > ła pisowskim aparatczykiem, bo to znacznie utrudniłoby ci sprawę). Ale niech ci
                                    > będzie, bo jesteś nawet zabawnym i ciekawym eksponatem, choć trochę mi cię szk
                                    > oda.

Teraz ty przeproś mnie za nazwanie mojej babki kurwą, ojca skurwysynem i mnie mordercą. Czekam trzymając donos do Prokuratury Generalnej Vogsphery między outboxem a niszczarką.
                                    • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 17:26
                                      > Teraz ty przeproś mnie za nazwanie mojej babki kurwą, ojca skurwysynem
                                      > i mnie mordercą.

Bardzo cię przepraszam drogi Szwepsie, że nazwałem cię mordercą. To oczywiście nie jest prawdą, poniewważ wedle mojej wiedzy sam nie pozbawiłeś nikogo życia, a jedynie nawołujesz do popełnienia przestępstw przeciwko zdrowiu i życiu.

Co do reszty, to przeproszę zaraz po tym, jak twoje "przeprosiny" nie będą zawierały kłamliwych informacji na temat mojej rodziny.
          • kotek_miaumiau Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 15:49
            Haha,
            " Misiaczek " - to, najprawdopodobniej, pseudonim całego zespołu dziennikarek
            z katowickiej ( poznańskiej ? ) redakcji Gazowni ... Misiek jest dziewczyną ! Obrażalską wielce.
            Nakręcać dyskusję, podkręcać atmosferę. Robić ferment i gównoburzę. Monetyzacja treści.
            Podstawowe dane o Polo wiszą tam przyklejone do komputera. Czasem im się modelowe wersje jednak mylą.
            Stąd zabawne i kuriozalne pomyłki. Kompletna nieznajomość " posiadanego " przezeń samochodu ?
            Ostatnia kompromitacja - dolewamy dwa litry oleju. Połowę ...
            Wszelkie komentarze, kwestionujące autentyczność Misia, są natychmiast usuwane,
            a w najlepszym wypadku trafiają na Oślą ławkę. Od czasów niesławnego " M " z moto.pl
            Sprawdzone po wielokroć i osobiście.

Strach go obleciał, że więcej tu nie zarobi ? Obiecuje poprawę ?
            Za późno, Redakcjo !

P.S.
            Od dawna ignorowany.
              • kotek_miaumiau Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:07
                Pisowskie czy Zandbergowe ???
                Jeden Ch ...

Bolszewia pobożna i bolszewia bezbożna - mają bardzo wiele wspólnego !
                Nienawiść do " bogatego ". Przedsiębiorca, czyli Burżuj, największym wrogiem.
                Okradł przecież pracownika - kupił znienawidzonego SUVa. Obłęd, histeria i amok.
                Anarchiści, kolesie Zandberga, podpalają Porsche w Paryżu, robią zadymy w Davos czy Wiedniu.
                Pamiętasz Genuę ? Oraz zamieszki w Warszawie, podczas szczytów NATO oraz G8 ?
                Adrian grał wtedy tylko na bębenku. Za młody, za głupi.

Odkąd Gazetę przejęły redaktorki Wysokich Obcasów, nie da się spokojnie czytać Wyborczej.
                Walka z plastikiem, nawilżonymi chusteczkami i motoryzacją indywidualną.
                A to one ratują nas teraz przed Wirusem. Na razie, Kretynki nie " walczą " z klimatem.
                Towarzysz Mao powiedział - robotnikowi do szczęścia wystarczy rower ...
                Wietnam przesiada się właśnie ze skuterów na samochody. Afryka odkryła motocykle.
                Cyrk ?

P.S.
                Samochód typu SUV kupują nauczycielki oraz pielęgniarki. Urzędniczki. Budżetówka na etacie ?
                Plus sądy czy prokuratura. Policja i wojsko. Pewność dochodów przy kredycie ;)
                Naprawdę zamożnych - stać i na terenówkę, i na miejskie auto, i na limuzynę do opery.
                Początkujący nasz " business " szemrany przywiózł sobie takie auto z harówki na saksach.
                Marka Premium długo wygląda przecież jak nowa, kłuje biedotę w oczy.
                Lud ciemny wyje z zazdrości, nie znając kompletnie realiów.
                Poczytaj komentarze o restauratorach, co nie mają dzisiaj na wypłatę dla kelnerów. Obłęd !
                ;)

• galtomone Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 10:34
                  kotek_miaumiau napisał(a):

> Walka z plastikiem, nawilżonymi chusteczkami i motoryzacją indywidualną.

Jak lubisz zrec plastik, to be my guest. Twierdzenie ze nie mamy jako ludzkosc z tym problemu swiadczy tylko o Tobie i tym ile z otaczajacej nas rzeczywistosci ogarniasz.

Troche jak Adrian, ktory problemu żarówek nie rozumial...

A motoryzacja indywidualna skonczy sie sama z siebie.
                  Nie bedzie to pierwsza tego typu zmiana w historii ludzkosci i zapewne nie bedzie tez ostatnia.

--
                  Pozdrawiam,
                  galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
                • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 11:15
                  > Bolszewia pobożna i bolszewia bezbożna - mają bardzo wiele wspólnego !

O, następny korwinistyczny kretyn. Wszystko, co nie jest wyznawcą Korwina, to "bolszewia". Rzeczywistość wygląda nieco inaczej, drogi prawicowy przygłupie: to prawica kościółkowa i prawica korwinaziolska mają ze sobą wiele wspólnego. Poczynając od totalnej głupoty.

> Przedsiębiorca, czyli Burżuj, największym wrogiem.

Nie jest wrogiem i należy mu oczywiście umożliwić działalność. Natomiast trzeba go trzymać za mordę. Inaczej robi to, co do dzisiaj robi w afrykańskich kopalniach i sweat-shopach Azji Pd.-Wsch. Albo wcześniej we Free State of Congo.

> Walka z plastikiem, nawilżonymi chusteczkami i motoryzacją indywidualną.
                  > [...]
                  > Wietnam przesiada się właśnie ze skuterów na samochody.
                  > Afryka odkryła motocykle. Cyrk ?

Cyrk to dopiero zobaczysz. Na razie prezentujesz typowy dla prawicowego przygłupa brak zdolności przewidywania konsekwencji działań (swoich i nieswoich).

> Początkujący nasz " business " szemrany przywiózł sobie takie auto z harówki na saksach.

Drogie dziecko, nie rozmawiamy o wczesnych latach 90. Od tego czasu minęło ćwierć wieku. Realia trochę się zmieniły.

> Poczytaj komentarze o restauratorach, co nie mają dzisiaj na wypłatę dla kelnerów.

Problem bierze się stąd, że przez całe lata zatrudniali ich nielegalnie i łamiąc przepisy.
                    • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:14
                      > Esencja komunistycznych poglądów jelcyna

Nie wiem o kim mówisz. Jelcyn faktycznie był komunistą, przynajmniej w początkach swojej kariery, natomiast nie żyje od dobrych paru lat i nie wydaje mi się, by pisywał tu na forum.

> I kto tu jest zamordystą?

Ty oczywiście. To ty - jak typowy faszol - oddzielasz ludzi od podludzi, chcesz wsadzać ludzi do obozów koncentracyjnych i strzelać do nich.

Gdy mówię: "trzymać za mordę biznes", to nie zamierzam nikogo więzić ani zabijać tak jak ty, faszystowski morderco. To znaczy jedynie tyle, że nie wolni pozwalać, żeby urządzał się jak w afrykańskich kopalniach i azjatyckich sweat-shopach. Jeśli tego nie rozumiesz, to zapraszam do jednego z tych miejsc. Również po to, by nie urządzał sobie masowych mordów, w których specjalizował się na długo przed sowieckimi komunistami, a które masz taką chęć kontynuować, faszystowski morderco.
                      • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:58
                        A czy ten biznes zmuszał kogoś do pracy tam? Jeśli tak, to powinien się nim zająć prokurator. Jeśli nie, to wypierdalaj na drzewo, czerwony chamie i obsrańcu, bo nie jesteś ze swoimi towarzyszami potrzebny w tym temacie.
            • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 00:04
              > " Misiaczek " - to, najprawdopodobniej, pseudonim całego zespołu dziennikarek

Nie sądzę. Występuje w wielu miejscach w necie, także niezwiązanych z Agorą i wygląda, że jest to ten sam osobnik.
              • kotek_miaumiau Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 03:48
                Doprawdy ?
                Większość wypocin zamieszczoni na łamach dogorywającej Agory i jej filii. Wszędzie siał zamęt.
                A Oponeo miało więcej powiązań z Gazetą, niż możesz się domyślić ;)

Słyszałeś o " Matrioszkach " ? Nie mówię, że Ktoś przejął Misiaczkowe konto, ale twórczo rozwinął,
                wykorzystując - nie tylko językową - nieporadność autora i maniackie zacietrzewienie !
                Czy jest tu jednym z piszących ? Na pewno.
                Nie zapominaj, przed ośmiu laty był głąbem, dzisiaj twórczo rozwinął warsztat ...
                Ponieważ Auto-Moto należy do nielicznych forów, co jeszcze całkiem nie zdechły - wdał się w politykę. I poległ.

Młode redaktorki Wyborczej nienawidzą serdecznie PO oraz arcyłotra Tuska !!!
                Siedzą po kawiarniach z Sierakowskim i Zandbergiem. Obmyślają, jak wykończyć partię Burżujów.
                Nie wiadomo tylko, czy na poważnie, czy kompletnie dla jaj.
                To się dzieje naprawdę. Tu i teraz. Adam położył lachę, rządzi Soros. Liczy kasę z kliknięć.
                ;)
                • only_the_godfather Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 08:14
                  Jeśli byłoby to prawdą to misiaczek jednak wrzucałby na wszystkich gloryfikując przy tym lewicę a jest zupełnie odwrotnie. Tak więc twoja teoria trochę się kupy nie trzyma. No i przez długi czas sią tu tylko zamęt pisząc te brednie o utracie wartości nowego samochodu czy wyśmiewając instalacje LPG. Dopiero ostatnimi czasy zaczął politykować. Tak jak pisze vogon misiaczek występował na wielu portalach i wątpię by ktoś robił aż taką mistyfikację.
                  • galtomone Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 10:38
                    Ile jeden durny Mis wygeneruje klikniec w reklamy?
                    Skala sie nie zgadza i cala ta wyszukana teoria, z dodatkowymi wrzutami ad personam, funkta klakow nie jest warta.

--
                    Pozdrawiam,
                    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
                  • kotek_miaumiau Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 11:26
                    Zgoda, ale - na miłość Boską - przecież PiS to najprawdziwsza lewica !
                    Tylko że do kościoła chodząca. Nie przypadkiem Zandberg wychwala dzisiaj
                    wniebogłosy socjalne pomysły Kaczora, głosujac w Sejmie tak jak on.
                    A lewicujacy elektorat Biedronia rwie siwe włosy z głowy ...
                    Ku*rwa, kogo my wybraliśmy !!!

Przecież o tym piszę. Siać zamęt. Trolling.
                    Auto-Moto jest ostatnim żywym forum w Gazecie. Stąd polityka.
                    Wszyscy na etat, najlepiej " na państwowym." Jakbym Partię Razem słyszał.
                    MIsiek jest pod szczególną ochroną, bo z redakcją - co najmniej - mocno zaprzyjaźniony.
                    Żadna mistyfikacja, został poproszony o rozszerzenie tematyki w celu zdenerwowania publiki.
                    Gość jest inteligentniejszy, niż się nam tutaj wydaje.
                    A jeśli hasło do konta miała redaktorka katowickiej Gazety, to co w tym złego ?
                    Wydawało się pismakom, że kolorowo będzie, ale przegięli.
                    Aleksandra Sobczak jest z Katowic ...
                    P.S.
                    Misiaczek ma czasem rację z utratą wartości !
                    Ale dotyczy to wyłącznie kupującego. Cieszy się że " coś " zaoszczędził.
                    Sprzedawca powinien być w ostatecznym rachunku zawsze zadowolony,
                    dostał chociaż trochę grosza za padlinę, a na koniec nie musi płacić za złomowanie wraka.
                    I tyle.
                    • hukers Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 11:36

> MIsiek jest pod szczególną ochroną, bo z redakcją - co najmniej - mocno zaprz
                      > yjaźniony.
                      > Żadna mistyfikacja, został poproszony o rozszerzenie tematyki w celu zdenerwow
                      > ania publiki.
                      > Gość jest inteligentniejszy, niż się nam tutaj wydaje.
                      > A jeśli hasło do konta miała redaktorka katowickiej Gazety, to co w tym złego ?
                      > Wydawało się pismakom, że kolorowo będzie, ale przegięli.
                      > Aleksandra Sobczak jest z Katowic ...

Pisałem, że niektórym już od tej korony kompletnie odpierdala.
                      • kotek_miaumiau Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 13:42
                        ? ? ? ? ? ? ?
                        Czy zwyczajny użytkownik tego Forum, piszący największe nawet brednie i banialuki,
                        ale " na własny rachunek i we własnym imieniu ", zacząłby wszystkich przepraszać ?
                        Bojąc się reakcji czytelników - grożących mu nagłym bojkotem. Nie sądzę ...

Tu nie chodzi o marną kasę z reklam, ale o ruch w interesie.
                    • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 11:56
                      > Zgoda, ale - na miłość Boską - przecież PiS to najprawdziwsza lewica !

Bredzisz. Prawdziwą lewicę to masz tam, gdzie zbierane są wysokie podatki, za które państwo zapewnia usługi publiczne na wysokim poziomie, a światopoglądowo państwo jest neutralne. PiS - jak przystało na prawdziwą partię prawicową - nie tylko ma kościółkowe odpały światopoglądowe, ale w kwestiach ekonomicznych oddaje ludziom kasę z podatków i mówi: radźcie sobie sami, bo usługi publiczne leżą i kwiczą.
                      • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:14
                        > Prawdziwą lewicę to masz tam, gdzie zbierane są wysokie podatki, za które państwo
                        > zapewnia usługi publiczne na wysokim poziomie,

To jest niemożliwe, ponieważ wydawanie cudzych pieniędzy na cudze potrzeby jest najmniej efektywną z 4 możliwości (swoich na swoje, swoich na cudze, cudze na swoje, cudze na cudze) i takie usługi są zawsze drogie/tandetne.
                        • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:17
                          > To jest niemożliwe

Szkoda - dla twoich durnych poglądów oczywiście - że właściwie wszystkie kraje, które realizują tę politykę, to jednocześnie kraje, w których żyje się najlepiej i to według dowolnych wskaźników. Natomiast te kraje, w których każdy wydaje tylko swoje na swoje, są wśród najbardziej chujowych miejsc do życia na planecie.

No ale odklejenie od rzeczywistości o prawicowych przygłupów i faszystowskich morderców to jakby nic nowego.
                            • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 13:19
                              > W UK żyje się bardzo dobrze

W UK masz tak samo w chuj przepisów ograniczających tzw. "wolność" biznesu. A co UK nie pobiera w podatku dochodowym, to odbiera w innych podatkach np. majątkowych. W UK podatki stanowią taki sam procent PKB jak w Polsce - o czym wiedziałbyś, gdybyś nie był prawicowym przygłupem. No i UK takie raczej średnie te usługi publiczne zapewnia.

Już nie mówiąc o tym, że podając jeden - i to chujowy - przykład niczego w moim twierdzeniu nie obaliłeś, a tylko udowodniłeś po raz kolejny, że jesteś na bakier z logiką. Ale nie będę ci wskazywał, jaki popełniłeś błąd logiczny, bo jesteś i tak za głupi, żeby zrozumieć, faszystowski morderco.
                        • tbernard Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:40
                          schweppes1 napisał:

> To jest niemożliwe, ponieważ wydawanie cudzych pieniędzy na cudze potrzeby jest
                          > najmniej efektywną z 4 możliwości (swoich na swoje, swoich na cudze, cudze na
                          > swoje, cudze na cudze) i takie usługi są zawsze drogie/tandetne.

No to USA to komuchy którym zachciało się lotu na Księżyc za pieniądze podatników. Te ich rakiety jakieś tandetne, gdyby prywatnych użyli, to by do Marsa już dawno zalecieli.
                          A tak na marginesie, to gdzie jest ten kraj bez komuchów? Możesz pokazać? Może ten zachwalany przez Cejrowskiego (a to pokrewna dusza jeśli chodzi o relacja państwo-gospodarka) Ekwador? Ja jednak wolał bym aby u nas trupów nie wywalano na ulicę.
                      • kotek_miaumiau Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 12:50
                        Wszelkie pojęcia podręcznikowe nie mają dziś żadnego znaczenia,
                        bo kompletnie nie przystają do postkomunistycznych realiów.
                        Kto wybiera bowiem Kaczyńskiego ?
                        * Dawny chłoporobotnik, dzisiejszy emeryt, tęskniący za Nieboszczką Komuną
                        i pracą w państwowej fabryce zbrojeniowej, którą okradał permanentnie,
                        a ona mu jeszcze cebulę na zimę dawała ! Chłoporobotnik - polski Gastarbeiter.
                        * Dawny prywatny handel, plus zbankrutowane rzemiosło, przysłowiowy już " taryfiarz
                        i badylarz ". Ludzie o wykształceniu oraz mentalności zbliżonych do chłoporobotnika. Kiedyś - królowie życia, dzisiaj sprowadzeni do parteru przez wolny rynek
                        czy międzynarodowe korporacje.
                        Łączy ich jedno, miłość do oszukiwania państwa. Na wszelkie możliwe sposoby.
                        Średnia wieku przekracza siedemdziesiąt lat.

Prawdziwa partia prawicowa ? Nie żartuj ! Może z osiem procent elektoratu PiS.
                        Nowy Business ogłaszajacy się na płotach. Arcykatolicki. Dobrodzieje Kościoła.
                        Gowin zebrał kilka procent od dawnych urzędników, a Ziobro uciułał trzy procenty.
                        Milicjanci i wielbiciele ORMO na niego głosowali. Razem procent czternaście ...
                        Za mało, aby rządzić. Kupili więc pięć procent głosów od klienteli pomocy społecznej,
                        ostatni raz na wyborach ci ludzie byli za Gierka. Ze strachu, że im mieszkanie komunalne odbiorą, a dzieci nie pojadą na wczasy zakładowe. Wnuki matury nie zdadzą.
                        Pamiętasz ?

" Pięćset plus " nie miało za cel zastąpienie sektora publicznego. Kasa na flaszkę ...
                        Arcysocjalistyczna Szwajcaria NIE JEST państwem neutralnym światopoglądowo !
                        Amen
                • vogon.jeltz Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 11:18
                  > Większość wypocin zamieszczoni na łamach dogorywającej Agory

Jasne, od dwudziestu lat dogorywa i jakoś zdechnąć nie może.

> Słyszałeś o " Matrioszkach " ?

Debilne teorie spiskowe to również specjalność prawicowych przygłupów. Oraz spacja przed znakiem interpunkcyjnym - po tym nieomylnie rozpoznaje się prawicowego idiotę.
            • hukers Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 10:11

> Haha,
              > " Misiaczek " - to, najprawdopodobniej, pseudonim całego zespołu dziennikarek

Misiaczek to narodowiec mieszkający niedaleko Krakowa. Jeździ starym Polo, pracuje w Philipie Morisie jako magazynier.

• galtomone Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 10:39
                  A nie jest z Lubelskiego? Kubus z nim kiedys regionalnie o czyms usilowal dyskutowac, nim zostal pokonany przez Misiowy brak mozliwosci myslenia.

--
                  Pozdrawiam,
                  galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
                  • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 06.04.20, 18:00
                    galtomone napisał:

> A nie jest z Lubelskiego? Kubus z nim kiedys regionalnie o czyms usilowal dysku
                    > towac, nim zostal pokonany przez Misiowy brak mozliwosci myslenia.
                    >

dodajmy myślenia tak samo :) ja nie będę myślał tak jak wszyscy...mam swój rozum
      • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 18:10
        schweppes1 napisał:

> forum.gazeta.pl/forum/w,20,169700390,169700390,_COVID_19_Jak_skutecznie_zdezynfekowac_forum_.html

to nic nie da blokowanie:)...mogę założyć nowe konto i dalej pisać...żaden problem....po prostu przestańcie obrażać się i więcej tolerancji dla innych poglądów życzę
            • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 19:06
              Możesz ich założyć nawet milion. Założenie konta zajmuje kilkadziesiąt razy więcej czasu niż dodanie go do czarnej listy, więc jak tylko zaczniesz z danego konta propagować pisowski narodowy-socjalizm, czyli łagodną wersję komunizmu, użytkownicy wyposażeni przeze mnie w narzędzie dezynfekcji dodadzą twój nowy nick do czarnej listy w kilka sekund.
              • misiaczek1281 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 19:10
                schweppes1 napisał:

> Możesz ich założyć nawet milion. Założenie konta zajmuje kilkadziesiąt razy wię
                > cej czasu niż dodanie go do czarnej listy, więc jak tylko zaczniesz z danego ko
                > nta propagować pisowski narodowy-socjalizm, czyli łagodną wersję komunizmu, uży
                > tkownicy wyposażeni przeze mnie w narzędzie dezynfekcji dodadzą twój nowy nick
                > do czarnej listy w kilka sekund.

ale ja już napisałem tu że więcej nie będę a ty dalej swoje....masz obsesje ?
                • schweppes1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 19:13
                  No to jak nie będziesz, to może wszyscy cię nie zablokują. Ale myślę, że twoi kluczowi dyskutanci już to zrobili i nie widzą twoich postów i tematów. Ja na pewno zadbam, żeby KAŻDY miał narzędzie dezynfekujące do dyspozycji.
                  • klemens1 Re: OT - Zgłoś misiaczka 05.04.20, 21:45
                    nousecomplaining napisał(a):

> > ale ja już napisałem tu że więcej nie będę a ty dalej swoje....masz obses
                    > je ?
                    > Ale czego „więcej nie będziesz”, misiek?

Sierściuch drży, że sens życia mu zabierzemy.
                    Ja już dołożyłem swoją cegiełkę - nie widzę jego postów.