Dodaj do ulubionych

2023 Genesis 3.3T AWD Sport

25.09.22, 01:39
kolor Malorca Blue. Zarezerwowalem dzisiaj (jest w porcie w Vancouver) ma byc za dwa tygodnie u mnie. Definitywnie ostatnie auto jakie kiedykolwiek kupie. Bedzie wygladac dokladnie tak jak w tym linku zamieszczam bo jest sporo hi-rez photos. Rozwazalem 340M ale obecnie to odjazd z cena okolo 90tys CAD i wyglad z zewnatrz sie nawet nie umywa do Genesis. Wykonczenie G70 (tego modelu - flawless). Wszystkie mozliwe opcje nawet mech differ z tylu pomimo ze AWD nawet Brembo czy Nappa skore tez ma no i 4.5 do setki mysle ze wystarczy (max moment juz od 1300 obr/min). Kolor? Cala historia ale dlaczego nie? Dosc szarosci itp.
www.edmunds.com/genesis/g70/2023/vin/KMTG54TE0PU106869/?radius=6000
Powyzej link do tych zdjec.
Acha i tym razem Skodziarze z tymi rzechami 1.5 moga sie j..bac wiec prosze o nie zabieranie glosu.
Obserwuj wątek
    • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 01:40
      Ok nie zauwazylem ze w tym linku skora jest bezowa. Moj ma czarna przeszywana czerwona nicia. My bad!
      • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 19:10
        Udalo mi sie znalezc foty wnetrza czarnego co prawda z 2022 ale wystarczy.
        www.genesiscertified.ca/en-listing/KMTG54TE2NU091353
    • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 03:01
      "Acha i tym razem Skodziarze z tymi rzechami 1.5 moga sie j..bac wiec prosze o nie zabieranie glosu."

A ja mam Mercedesa nie poltora a trzy litry, tez turbo, tez czarna tapicerka i rocznik tez konczy sie na 3, wiec chyba moge sie odezwac zamiast jebac?
      Zapodany link jest amerykanski, specs USA i cena w USD. Czyzbys go sprowadzal z USA i dlatego jest w porcie? Bo u kanadyjskich dealerow nie maja na placu? Albo nie umieja sie reklamowac? Czy przyplynal z Azji?

A moje gacie sa czarne przeszywane czerwona nicia:)))))
      • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 03:24
        Waga to nie było do ciebie!
        Link zapodałem ze względu na zdjęcia bo ciężko znaleźć dobrej jakości w tym kolorze. Oczywiscie ze kupowałem od dilera Genesis. Nie bawię się w jakieś importy szkoda czasu i nerwów. Genesis Canada płaci za wszystkie serwisy przez 5 lat nawet jak ci się nie chce iść do dilera dają valet serwis. Na placu nie ma nic jeden był wsrodku w pięknym szarym kolorze ale sprzedany i drugi na zewnątrz do testowania. Kilka modeli jak napisałem w porcie jak nie pasuje to można zamówić i czekać 3 miechy ( dużo krócej niż na niemiaszkow) No i oczywiscie od października podwyżka o następny tysiak CAD. MSRP 60k CAD plus 5%podatku u mnie. Ja tyle nie dałem trochę pomankierowalem i styklo. Zarabiają i tak niezłe. Jak odbiorę to strzelę pare fotek bo auto naprawdę robi wrażenie.
        • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 04:10
          Ten moj Mercedes tak zwana beczka jest 300TD co stoi za trzy litry turbodiesel, (rocznik1983:) Ale to tylko jeden z troche wiekszego garazu, jednak najlepiej dbany o. Spodziewales sie skodziarzy, ale jak sie obudza inne VAG-owce i inne Niemce to i tak dadza upust swojej zazdrosci. Pierwszy bedzie Engin, on teraz to chyba opierdziela steka i popija whisky, ale jak otworzy forum to od razu przypomni Ci ze to Hyundai:) O gaciach napisalem zeby inne dowcipnisie mialy wyzej poprzeczke i trudniej moj zart przebic, zreszta rozumiesz.
          Gratuluje samochodu, zycze szerokich drog i gumowych drzew, az sie dziwie ze napisalem powaznie co mysle:)
          P.S. Koniecznie w dniu przyprowadzenia samochodu do domu musisz wykonac pewien rytual. Kup flaszeczke ginu i obojetnie jaki tonic i tego samochodowi nalej na dach, a reszte wypij sam. Nie musisz nic mowic, wystarczy ze pomyslisz. Patrzac na dekady mojej historii, zawsze to dzialalo lepiej niz jakies kurwa kropienie kropidlem przez chlopa w sukience.
          • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 04:53
            Dzięki. Mam w dupie te prestiże i ten cały bullshit o niemieckich autach. Jako inzynier potrafie docenic solidna robotę. To co teraz robi Genesis jest dokładnie to samo co było z Lexusem w latach 90-tych. Doskonale to pamietam. Acha z tym Hyundai to nie do końca jest to prawda. Genesis i Hyundai są o wiele bardziej oddzieleni niż np Lexus i Toyota. No ale to temat na inna okazje.
          • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 22:14
            No Huyndai ale ja preciez tez zamienilem BMW na Honde ? LOL
            • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 03:37
              Cos dlugo jadles tego steka z whisky:). Czy gula tak latala ze odebralo glos jak Clintonowej po przegranej z Trumpem:). Ja tam mu nie zazdroszcze, ale jak jezdziec juz przed-emerytalny to se na koniec kariery powinien byl kupic kobyle (SUV, pickup) a nie niekastrowanego "colta".
              • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 04:02
                1 rok i miesiąc do ustawowej emerytury. Ja z innych jestem ciagle kolarstwo brzucha zero, zeszłej zimy zacząłem znowu na nartach jeździć po 20-to letniej przerwie i nawet mi zaczęło niezłe wychodzić. Pick-up albo SUV - No Fucking Way! Wiadomo żeby tylko zdrowie dopisywało.
                • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 04:21
                  jackk3 napisał:

> 1 rok i miesiąc do ustawowej emerytury. Ja z innych jestem ciagle kolarstwo b
                  > rzucha zero, zeszłej zimy zacząłem znowu na nartach jeździć po 20-to letniej pr
                  > zerwie i nawet mi zaczęło niezłe wychodzić. Pick-up albo SUV - No Fucking Way!
                  > Wiadomo żeby tylko zdrowie dopisywało.

Kolego, zeby zdrowie dopisywalo to podazaj za rada doktora, dwadziescia minut spaceru dziennie i plywanie najlepiej w glebokiej wannie:)
                  Znalem takiego ura-bura co w wieku 76 lat przy piatej probie pobicia rekordu Polski ten rekord w koncu pobil, ale troche inny rekord w troche innej kategorii. Jako najstarszy co dokonal zywota probujac pobic ten pierwszy rekord:) Nam zostaly juz tylko Dluuugie spoookojne ruuuchy. No moze te ostatnie wzgledem spokojnosci maja w pewnych sytuacjach dyspense.
                  • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 04:54
                    Tyz prawda ale dopóki jest motywacja i chęć trzeba boksować jak kiedyś powiedział Andrew Gołota. Naprawdę nie wyobrażam sobie życia na razie bez sportu che che.
              • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 04:21
                Hej, czasami sa rzeczy wazniejsze niz forum...
                Ja nikomu nie zazdroszcze - kazdy kupuje to co jemu pasuje..
                Osobiscie gdybym ja kupowal sobie auto ktore ma buc szybkie i mocne to pewnie kupilbym to to:
                www.caranddriver.com/ford/mustang

Wyglada ze ostatni tradycyjny mustang

• jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 04:55
                  Ja pierdziele Engine serio?
                  • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 17:22
                    No chyba to bedzie ostatni spalinowy wolnossacy Mustang z 8-ka bo wszyscy sie przestawiaja na EV. To kiedys bedzie warte tyle co zloto.

No co ty. Jakie tam serio. Ja prawie nigdy serio nie gadam :) Moj nastepny mam nadzieje ze nie bedzie karawan i jak nic sie nie zmieni to pewnie elektryk ale poczekamy az sie ten prunt ustabilizuje. Teraz u nas zdecydowanie najwiecej na parkingach i drogach widzi sie Tesli. Ze tez nikt na to szczepionki nie wymyslil?
                • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 28.09.22, 08:25
                  engine8t napisał:

> Wyglada ze ostatni tradycyjny mustang

Mialem Mustanga 1995, 5 litrow, kolor "laser red" ODKRYWANY!. Wtedy dobrze mi "zarlo" a mielismy czarnego labradora i Zofia wymyslila ze on labrador w czerwonej obrozy siedzac na siedzeniu pasazera dobrze by wygladal w jakims czerwonym kabriolecie... Chcesz to masz powiedzialem. Nie powiem, lubilem nim jezdzic, trzeba bylo uwazac bo na suchynm zrywal przyczepnosc. No i lby ludzi na chodnikach obkrecal:) Ale, ale, sporo bylo tandety i pojscia na skroty. Z tego co pamietam to klawisze nie robily prztyk ta czy druga strona czy popychac w dol czy pociagac do gory instynktownie, tylko sie klawisza naciskalo albo w wypukla albo we wklesla polowke tegoz klawisza, co zawsze zeby podniesc szybe skutkowalo jej najpierw chwilowym opuszczeniem. A klawiszy bylo cztery ciasno upakowane tak ze zamiast duzej szyby w drzwiach najpierw wstawal albo sie chowal trojkacik tylnej szybki. Do konca nie opanowalem tego instrumentu na wyczucie bez patrzenia. Ku mojemu zdziwieniu zaplon ustawialo sie luzujac srube i obracajac calym mechanizmem, jak w Warszawie M20. Jeszcze pamietam ze zeby wymienic tylne klocki trzeba bylo miec specjalne narzedzie w ksztalcie szescianu z roznej wielkosci kolcami wystajacymi po rogach. A tuz przed dalsza podroza przestal dzialac wskaznik temperatury. Pojechalem innym samochodem. Nie wymienia sie jednego czujnika czy zegara, wymienia sie cale "assembly" z dziesiecioma innymi dzialajacymi zegarami jak jeden sie zepsul. Jeszcze w klimatyzacji bylo cos takiego ze jakies sprzegielko nie wyczulo ze jest wylaczone i zapierdalalo az sie ze smrodem spalilo. Jak z lodzia, cieszylem sie dwa razy...
                  Wiec kolego, duzymi literami, ZAPOMNIJ! O kazdym innym Fordzie tez.
        • nousecomplaining Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 15:25
          > MSRP 60k CAD plus 5%podatku u mnie. Ja tyle nie dałem trochę pomankierowalem i styklo.
          Piękniste auto. Gratuluję. To tak na koniec ile poszło kasy?
          • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 18:22
            61.5k (utargowalem tylko 1.5 dobre i tyle). Te czasy kiedy mozna bylo urwac kilka tys juz minely przynajmniej na razie. Ale to jest bryka z 2023 a mamy jeszce kilka miesiecy 2022 dlatego to taki bonu majacy znaczenie przy ewentualnej sprzedazy za kilka lat (nie to ze bede sprzedawac ale nigdy nie wiadomo).
    • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 08:16
      Piekny samochod. Poza kołami. Tam chyba są same felgi i zapomnieli o oponach na zdjęciu. Sprawdź czy dostarczają z oponami.
      a hujdaj podobnie jak Kię bardzo lubię. I tez sie zgadzam ze robią dokładnie taka robotę jak toyota wiele lat temu. Tylko oni są bardziej skłonni do odrobiny szaleństwa ;)
      • bwv1080 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 12:27
        trypel napisał:
        > robotę jak toyota wiele lat temu. Tylko oni są bardziej skłonni do odrobiny
        > szaleństwa ;)

A także w odróżnieniu od Toyoty w projekcie tego samochodu miał udział wzorzysta i stylista.
        • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 16:14
          Właśnie to miałem na myśli:)
      • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 18:26
        Mam nadzieje ze zartujesz! To byl jeden z paru czynnikow ze poszedlem po najwyzszy model. Te kola, czarne oczywiscie sa state of the art a opony to topowe Micheliny Pilot Sport ktore wszyscy uwazaja za benchmark.
        Minusem ze na zime trzeba zimowki (i to dobre) kupic.
        • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 18:51
          W ogóle nie żartuje. Ten koszmarny trend wielkich felg to coś co mnie strasznie odrzuca i co psuje świetnie wyglądające auto.
          Nie mówiąc o komforcie jazdy.
          Auto piękne. Koła paskudne. Tzn wzór ok ale brakuje ładnych 10 cm gumy dookoła
          • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 19:02
            Kupujesz bryke ktora robi 0-96 w 4.2 sekundy i chcesz na balonach jezdzic? Good luck!
            • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 19:15
              Ja w ogóle nie kupuje. A już zwłaszcza kupując unikam jeśli tylko mogę niskiego profilu.
              Przy czym niski dla mnie to nawet aktualne 18tki w subaru czy 19 w vw.
              Doceniam lepsze prowadzenie ale brakuje mi komfortu.
              Dlatego VTS długo u mnie nie zagości i pewnie na wiosnę zostanie sprzedany. Uwielbiam nim jeździć ale nie mogę się pogodzić z koniecznością omijania wszystkich dziur, zwalniania na wszystkich wybojach i uważania przy parkowaniu.
              • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 20:55
                Ja wychowany na balonowach, od kiedy nastaly te niskoprofilowe uwazalem je za brzydkie. A raz zobaczylem pickupa na felgach chyba dwudziestkach z cieniutkimi "szprychami" i oponkach o profilu chyba 10 i powiedzialem No zesz kurwa, kot w butach. Zdania nie zmienie.
                • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 21:00
                  No to nitro wyglądało tak na 21 calowych.
                  Zmieniłem na 17 i inne auto bylo
          • kanna13 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 09:52
            trypel napisał:

> W ogóle nie żartuje. Ten koszmarny trend wielkich felg to coś co mnie strasznie
            > odrzuca i co psuje świetnie wyglądające auto.

Taki trend.
            Lepsze wersje wyposażenia danego modelu mają w standardzie felgi o większej średnicy albo dodatki dobierane sa tak skonfigurowane, że na ogół w pakiecie (a te się najbardziej opłacają) mają wrzucone felgi większej średnicy.
            Do tego dochodzi moda na felgi czarne albo srebrno-czarne. I czasami fajnie skonfigurowane auto ma już 18 a nawet 19 czarne lub inne bure.
            • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 10:37
              Wiem
              Ale są różni dilerzy
              Ten w bmw był szczęśliwy ze sam chciałem zmienić fabryczne w rej wersji 18tki na 16tki
              A ten w vw ni chuja nie chciał zmienić 19tek na 17tki.
              W sumie po 3 latach uważam że 18tki byłyby idealne
    • marekggg Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 09:26
      ladny kolor, ladna sylwetka i osiagi tez super.
      dwie rzeczy ktore mi sie nie podobaja:
      - gril - ale to jest raczej bolaczka juz chyba wszystkich
      - wystajacy wyswietlacz.

pozatym gratuluje, w europie cos takiego nawet nie sprzedaja
      • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 18:27
        Grill mozna sie przyzwyczaic na zywo wyglada duzo lepiej m.in. przez ten czrny chrom. Zobacz na Lexusa tam to dopiero sie dzieje. W kazdym razie jest lepiej a te nowe nerki BMW???
    • duze_a_male_d_duze_m Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 09:41
      Brawo, wygląda na zaawansowany technicznie w pozytywnym znaczeniu. W dupie tu wylądowaliśmy w Europie z nową motoryzacją. W wakacje podniecałem się nowiutkim audi a3 sedan 1.0 z wypożyczalni :) Jedynie design tu mamy lepszy wg mnie.
      • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 18:28
        Warto ogladnac ten test albo przeskoczyc od razu do 18:30
        www.youtube.com/watch?v=NdSxsOlKGGk
    • gzesiolek Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 13:16
      To drugie czy tak szybko Nissana zmieniasz?
      • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 18:40
        To cala historia. Ja Maximy nie uzywam ostatni raz siedzialem z pol roku temu. Kupilem dla zony ale widze ze tak nieczesto nim jezdzi glownie jezdzi moj syn. Na liczniku po roku niecale 4tys km! Ona dalej uzywa starej Sonaty wiec tak sobie mysle ze byc moze ta Maxima gabarytowo jej nie pasuje (duzy sedan fakt). Tak ze wczoraj dalem kluczyki od Nssana mojemu synowi i powiedzialem zonce ze kupilem nowa bryke, che, che. Mysle ze jeszcze przejezdzi zime ta swoja Sonata (dopiero co kupilem nowe zimowki) a potem emerytura (che, che) przynajmniej czesciowa dla niej i jak sie spierdzieli stary Hyundai to nie bedzie miala wyboru tylko jezdzic nowym Genesis. Ja mam jeszcze moje spec.b ktore jest kompletnie zrobione i jezdzi bez zarzutu wiec zostana dwa auta a nowe G70 kupilem na lata i jesli sie nie bedzie pierdzielic to juz je zezlomuje zapewne.
    • bywalec.hoteli Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 20:29
      Fajne, piękne autko :)
      P.S. Nie wiedziałem, że jest taka marka jak Genesis, czy jeździ nią Phil Collins?
      P.S.2 Cena 55 kCAD to niecałe 200kPLN? chyba niedrogo
      • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 22:12
        Huyndai - podobnie jak Toyota i Nissan i Honda zdaje sobie sprawe ze marka sie liczy i nikt za nie wiem jakiego Hyundaia nie zaplaci tyle kasy wiec z jednego z modeli zrobili pare lat temu nowa marke - Genesis.
        Jezdzilem. Oni raczej staraja sie ukrasc klientow Mercedesowi a nie BMW.. nastwaija sie na elgancje a nie performance. Nie to nie jezdzi jak BMW a raczej jak MB. I placa ogromne kwoty na markieting a wiec dlatego wszyscy YouTuberzy ich tak wsoko oceniaja. Wg mnie jest OK ale nie moja bajka bo za te pieniadze jest wieli innych opcji. Zonie sie tez nie podobaly.
        Jezdzilem i G70 i GV70 i jak mnie to za serce nie ujelo na tyle aby kupic. Eleganckie wnetrza - nie w moim stylu. Jedyne co mi sie podoba to to ze jak wlaczysz kierunkowskaz to ci na panelu ka,m,era pokazuje to co w luterku a nawet wiecej... Cool.
        Sasiadka ma i mowila ze wszytko jest fajne tyle ze wiele drobnych rzeczy niestety pozostalo z Hyundaia i te denerwuja ze w takiej klasie auta nie zadbano o te szczegoly. I ze drugi raz by jednak nie kupila i wybralaby Audi albo BMW. Ja sie to do tego nie ustosunkowuje poniewaz aby miec zdanie to trzeba autem pojedzic jakis czas przynajmniej z miesiac.
    • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 22:20
      Gratulacje.... Zycze przyjemnej i bezawaryjnej jazdy.

Czy w Kandzie nie macie tej samej gwarancje co tutaj? W USA na powertrain jest 10 lat i 100k miles ? W Kandzie widze ze tylko 6 lat 120k km?
      • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 25.09.22, 22:40
        Oficjalne nie ma ale za to maintenance jest na 5 lat bez limitu km (u was chyba tylko 3 lata i 60kkm)
        • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 00:21
          A jaki to masz maintanance w tym "extra" czasie? - 2x zmiana oleju? Trick markietningowy. BMW robi to samo - chwali sie "free maintanance" w okresie gwarancji.
          Mnie tez Honda chciala sprzedac dodatkowe 5 lat gwarancji ( ponad std 6 lat) na "power train" za $1800. Odmowilem.
          • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 01:16
            Zmiana oleju co 10tys ludzie robią po 20 rocznie wiec prze 5 lat masz 10 zmian (mówimy o oleju) gdzie koszt może być 150-200 wiec jak dają to mam nie brać? W BMW to jest popelina bo można wykupić pakiet. Chyba widzisz różnice? A mówimy tylko o zmianach oleju. Nie płaca za klocki, opony te rzeczy które się zużywają w normalnej eksploatacji. Ale już np za wymianę płynu hamulcowego czy brake pads deglazing już tak (jeśli trzeba zrobić)
    • klemens1 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 26.09.22, 10:45
      jackk3 napisał:

> Acha i tym razem Skodziarze z tymi rzechami 1.5 moga sie j..bac wiec prosze o nie zabieranie glosu.

inni z pewnością mają coś lepszego niż 1.5, więc mogą zabierać głos
    • hukers Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 27.09.22, 12:51
      Woja, kryzys, recesja za rogiem, a tu na forum chłopaki coraz lepsze fury kupują.
      I dobrze.
      Tak trzymać.
      Gratulacje.
    • bruner4 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 28.09.22, 06:52
      Kawał samochodu ze słusznym silnikiem. I wygląd taki amerykański.
    • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 09.10.22, 18:44
      Odebralem w piatek. Co tu duzo mowic. Samochod jest wspanialy pod kazdym wzgledemie. Prowadzi sie jak BMW 340M albo nawet deczko lepiej - komfort jazdy lepszy. Ma kilka ustawien normalny, sport czy sport+. Na sport zaczyna sie cala zabawa nie tylko zmienia sie charakterystyka mocy i momentu czy skrzyni biegow ale wyraznie zawieszenie twardnieje itp. Moc jest zawsze nawet w nizszych trybach ale pogonilem go pare razy na sport i to jest 'crazy'. Sport+ dopiero raz przez chwile i to jest old school RWD (90% na tyl) i wylacza wszystkie 'ulepszacze' typu traction control etc. Normalnie na Sport to jest 20% na przod i 80 na tyl. I to czuc do tego opony 225 z przodu a na tyl potezne 255/35 i auto samo skreca jeszcze go nie gonie (tak do 1000 km) ale nie czulem w ogole podsterownosci. Ogolnie w srodku wykonczenie i materialy wysokiej klasy leksusa chyba lepiej niz w trojce czy w sredniej klasy mercu n zewnatrz pasowanie rownie dobre. Jakby odczepic te logo Genesisa to naprawde trudno uwierzyc ze to koreaniec. A to tylko 'entry level' najtanszy z ich modeli, che, che. A jak bedzie eksploatacja - pozyjemy zobaczymy. Gwarancja na wszystko 100kkm albo 5 lat wszystkie serwisy przez piec lat za darmo w cenie auta. Tylko benzyna plus pewno opony a ile te Brembo wytrzymaja tego nie wiem (te hamulce wygladaja jak dzielo sztuki inzynierskiej).Na razie nie znalazlem zadnej wady w tym aucie co mi sie jeszcze nie zdarzylo a pare nowych aut juz w zyciu kupilem. Wczoraj polozylem carnaube w sprayu na cale auto i ten kolor wyglada jeszcze lepiej. Az sie wierzyc nie chce jak wygladaly kiedys koreanski samochody a co robia dzisiaj.
      • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 09.10.22, 18:58
        Kolor naprawdę piękny.
        O felgi się już czepiać nie będę;)
        • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 09.10.22, 19:00
          Dzieki. Na zywo jest jeszcze lepiej szczegolnie po woskowaniu. Dzisiaj ide na calosc i felgi tez powoskuje (pierwszy raz w zyciu) !
      • tbernard Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 09.10.22, 19:05
        Ładny samochód przypominający Forda.
        A skrzynię biegów ma automatyczną?
      • kanna13 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 09.10.22, 19:15
        jackk3 napisał:
        >Az sie wierzyc nie chce jak wygladaly kiedys koreanski samochody a co robia dzisiaj.

W sensie technologi pod maską, materiałów, jakości to na pewno poszłi znacznie do przodu a w sensie stylistyki, to oczywiście sprawa gustu ale jednak widać, że to nie europejski samochód.

Wyobrażam go sobie na srebrnych felgach oraz ze światłami połączonymi w jedność z tyłu i z przodu.
        Ale to kwestie bardzo subiektywna i każdy do tego podchodzi ważąc swoje wybory i stosując inną wagę do wyglądu zewnętrznego czy wewnętrznego.

Nietety w Europie też już widać taką dziwną tendencję do stosowania czarnych albo czarno-srebnych felg w różnych bogatszych wersjach w standardzie czyw w pakietach wyposażenia np. N u Hyundaia czy R-line w przypadku VW. Cupra też przy wyborze jakiejkolwiek wersji innej niż podstawowa zmusza do co najmniej czarno-srebrnych felg.

Ale najważniejsze, że Ty jesteś zadowolony z wyboru :-)
      • nousecomplaining Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 09.10.22, 20:04
        Super! Gratulacje z pozytywną zazdrością : )
      • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 09.10.22, 23:37
        Bezpiecznej jazdy i usmiechu na gebie przy wsiadaniu i wysiadaniu.
        • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 10.10.22, 01:55
          Dzieki! Jeśli się nie będzie psuł to chyba ostatnie auto. Jestem z tych co się przyzwyczajają może nawet za bardzo. Z ciekawostek samochód ma naprawdę bardzo dobry system audio (Lexicon) dla mnie muzyka w aucie ma małe znaczenie ale jako ze jestem audiofilem od zawsze doceniam starania marki. Gra jak na auto naprawdę dobrze.
          • marekggg Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 10.10.22, 12:30
            a dla mnie dobre audio to w sumie podstawa. nie potrzebuje sluchac silnika, bo ja nie od tego jestem.
          • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 03:55
            A gin and tonic byl? Nie? No to na co czekasz, az ja go ochszcze (zapisze do samochodowego nieba) na odleglosc?
            • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 04:03
              O bo ja to szampana walnalem i zamowilem ksiedza zeby poswiecil bo kto wie czy w niebie beda mieli auta wiec swoje zabiore.
              • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 04:20
                Na weselu podeszli do ksiedza i pytaja czy ksziadz to piwo czy wino?
                I wodka tez, odpowiedzial ksiadz.
                • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 04:30
                  Ten tez niczego nie odmawial - poza pacierzami.
              • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 04:56
                Nie róbcie sobie jaj. Auto oczywiscie poświęcone przez moja żonę (najlepsza woda swięconą gdzieś z Francji przysłana przez rodzine - nie żartuje!). Szampana dostałem od dealera będzie jak znalazł bo w czwartek mam urodziny tylko się nie pytajcie które che, che.
                • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 05:21
                  Nie pytam bo wiem ktore urodziny, siedemdziesiate, sto lat od wspolwagi!
                  • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 05:26
                    Kurwa mac Waga bez przesady…
                    • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 06:27
                      Ja kiedys obchodzilem co roku, potem co piec lat a teraz co dziesiec, wiec chyba nie osiemdziesiate:)))
                      • frequenter.light Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 14:30
                        waga masz 70?
                        robiłeś juz tomograf całego ciała PET?
                        • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 14:55
                          Nie zmiescilem sie do maszyny.
                          • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 16:31
                            Cyt: Największy tomograf komputerowy jest w... fabryce AUDI

Tomografia komputerowa służy oglądania -np wnętrza głowy- z dokładnością do mikrometra, co odpowiada mniej więcej jednej setnej średnicy włosa. W fabryce Audi jest największy na świecie tomograf, do którego mieści się... całe Audi A8. Wykorzystano go m.in do prześwietlenia mumii egipskiej

Waga - zmiescisz sie smialo
                            • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 19:54
                              "Waga - zmiescisz sie smialo"

Do tego olbrzymiego tez nie wejde. Mam lenk przestrzeni.
                • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 18:08
                  No przeciez miesiac temu napisales ze masz roki i miesiac do ustawowej (67) wiec masz 66 jak sie patrzy z doly a 99 jak z gory :))

i z tego pewnie polowa Polskich i polowa Kandyjskich? wec nie bedzimy przeliczac przez zadne wspolczynniki hehehehe.
                  • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 18:34
                    Wspominal ze to moze jego ostatni samochod. Ja bym tak myslal bedac kolo 90-tki.
                    • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 19:24
                      Zalezy jaki samochod kupujesz.....no i jak sie czujesz tzn ile jeszcz emozesz pociagnac LOL
                      • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 19:49
                        engine8t napisał:

> Zalezy jaki samochod kupujesz.....no i jak sie czujesz tzn ile jeszcz emozesz p
                        > ociagnac LOL

To w Ameryce. Jak sobie kupisz od polskiego handlarza nowke sztuke niesmigana poskladana z osmiu cwiartek i trzymajaca sie na szpachli to bedzie Twoj ostatni samochod, wystarczy do konca zycia ktory nastapi na pierwszym ostrym zakrecie:)
                        • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 21:23
                          No bo ja nigdy nie kupuje ostatniego - co najwyzej przedostatni. Bo ostatni to karawan.. :)
                          • trypel Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 21:30
                            Karawan chyba lepiej wynajać niz kupowac
                            • waga173 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 12.10.22, 00:05
                              I to sie nazywa uporzadkowaniem wszystkich spraw przed smiercia. Ostatni telefon wykonac do zakladu pogrzebowego i zameldowac ze jestes gotow niech przyjezdzaja za 15 minut.
                  • jackk3 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 19:03
                    W Kanadzie 'ustawowo' 65 lat choc nie dokonca jest to prawda bo nie ma przymusu poza tym zalezy o jakie swiadczenia chodzi. Przecietnie dla mezczyzn to 64.
      • marekggg Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 10.10.22, 12:31
        super wyglada. kolor zajebisty, reszty sie nie czepiam, bo to zawsze indywidualne.
    • bywalec.domu Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 11.10.22, 18:48
      cudny a co najważniejsze nowy 💜
    • bolo2002 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 20.10.22, 08:02
      Genesis GV60 lub GV70 - ale w dieslu i silnik 2,2 l-to mnie gilga od dawna. 3,3 l T to oczywiscie rakieta-tylko- gdzie tym pojeżdzisz-jak masz 490 KM? W Polsce nigdzie!
      • engine8t Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 20.10.22, 18:19
        Zapewniam cie ze wszedzie pojedziesz...nawet w Polsce
      • bruner4 Re: 2023 Genesis 3.3T AWD Sport 21.10.22, 23:31
        bolo2002 napisał:

> Genesis GV60 lub GV70 - ale w dieslu i silnik 2,2 l-to mnie gilga od dawna. 3,
        > 3 l T to oczywiscie rakieta-tylko- gdzie tym pojeżdzisz-jak masz 490 KM? W Po
        > lsce nigdzie!

Ależ da się, wystarczy pusta obwodnica, ekspresówka czy autostrada. Poza tym, nawet w normalnym ruchu możesz przyśpieszać w sposób dla innych niedostępny. I to nawet zgodnie z przepisami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka